X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelus wrote:
    Tez mam ochote na czeresnie ale drogo wychodza, ostatnio zaplacilam 10$ za 1,3kg. Za to codziennie wcinam truskawki i pomarancza :)

    Hela kiedys mialam na prawde dlugie rzesy a teraz polowe krotsze. Wcieram olejek rycynowy co wieczor i czekam na efekty. Jak sie nie poprawia to po ciazy bede stosowac revitalash, efekt murowany. Kiedys stosowalam przez miesiac i rzesy dostykaly brwi!!!
    Jedna klientka sephory probowala mi je wyrwac za to ze ja "oszukuje" ze sa prawdziwe!

    To byly moje rzesy po odzywce!!!
    2eqeute.jpg

    Jagodki sto lat!!! :)

    alez ty masz piekne oczka!!!!!

    to musze w takim razie sprobowac ten revitalash :) bo smarowalam tez olejkiem rycynowym, odzywkami i nic :( sa straszne! ledwo je widac jak pomaluje takie wybrakowane :/
    a wczesniej byly takie:2nq8l12.jpg

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 2 lipca 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na brak rzes doknych jest jakis.dobry srodek bo odkad pamietam mam 3 na krzyz na dole i wcale mi tam nie rosna??

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 2 lipca 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurde strasznie droga ta odzywka do rzes! wow

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 2 lipca 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tez mialas dlugie! A jaki piekny kolor oczu :) jak chcesz przyciemnic rzesy to moze henne zrob?
    Na prawde polecam revitalash, dokladnie ta odzywke ktora stosuje sie na noc nakladajac przy nasadzie rzes jak eliner!
    27ydeg7.jpg
    Swoja droga nie mam pojecia czemu rzesy wypadaja w ciazy, z tego co czytam to powinny sie wzmocnic :/

    201703012752.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 2 lipca 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest mega droga, mi kumpela z pracy zalatwila wtedy taniej bo regularna cena przeraza!!! W kanadzie tez duzo kosztuje dlatego mam nadzieje ze mi ten olejek rycynowy jednak pomoze! Nie musza byc tak dlugie jak kiedys ale zeby chociaz troche sie wzmocily!

    201703012752.png
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 2 lipca 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie nic nie wzmocnilo :/ henny nie robie juz bo oslabia mi tez a i tak nie jest to trwaly efekt :/ brwi czasami zrobie ale tez liche sa :/ wiec rzesy i brwi bladziutkie (uroki bycia blondynka!) i trzeba malowac cholerstwa :P
    ztego co patrzylam to ponad 300zl ta odzywka!!! masakra!!!

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 2 lipca 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina ta odzywke chyba tez mozna stosowac na dolna powieke

    201703012752.png
  • ofcooo Autorytet
    Postów: 466 398

    Wysłany: 2 lipca 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to my na targach szczęśliwa mama 21 czerwca br. :) Pani fotograf robiła zdjęcia i załapałam sie na modelkę ;P

    (pierwszy raz wrzucam tu foto - mam nadzieje, że wyjdzie ;)

    i38jsj.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2014, 23:18

    hela, Nelus, betinka, magdzia26, afrykanka, karolcia:)))), nenka, Kaarolina, K_A_M_A, iwo_na, kark, madiiiii, stardust87, Ewi25, Paula55, Io, Fipsik, doti77 lubią tę wiadomość

    zem3h371xcq8c2sz.png
    qdkkwn15frnb311v.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 2 lipca 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. 3,5 ml 300zl, 1ml 150zl :(

    201703012752.png
  • betinka Autorytet
    Postów: 1827 2128

    Wysłany: 2 lipca 2014, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, ukatrupię Cię za tą wzmiankę o zapiekance!!! CHCĘ!!!!!!!!!!!

    Lo, ja mam problem z oddychaniem już od jakiegoś czasu, ale nie ma się czym martwić. To normalne, bo dziecko uciska na przeponę i nie możemy już pełnego wdechu zrobić jak wcześniej. U mnie to szczególnie upierdliwe jak zjem - jak już wspominałam kilka razy, dyszę wtedy jak szczeniak. Najgorzej jest na siedząco i na plecach.

    A co do Revitalash, to jest jej tańszy odpowiednik :) Używam ja, moja siostra i większość jej koleżanek z pracy jak zobaczyły u niej efekt. Szef mojej siostry powiedział, że chyba powinna się wybrać do fryzjera, a księgowa, że nie może z nią rozmawiać, bo się nie może skupić przez jej rzęsiska :D Nazywa się 'Long lashes 4ever' i jest dostępna w Sephorze. Jak ją kupowałam, to była promocja i kosztowała 149 zł, cena regularna 179 zł. Starcza na dłuuuugo. http://www.sephora.pl/Long-Lashes-Forever/BLONGL

    Paula55, Io lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68923.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 2 lipca 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofcoo jak slodko :)!!!

    ofcooo lubi tę wiadomość

    201703012752.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 2 lipca 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Betinka super wiedziec!:) jak ja pracowalam w sephorze to jej jeszcze nie bylo a ze mam tam wtyki to mega tanio ja dostane:) happy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2014, 23:27

    201703012752.png
  • betinka Autorytet
    Postów: 1827 2128

    Wysłany: 2 lipca 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelus wrote:
    Ooo Betinka super wiedziec!:) jak ja pracowalam w sephorze to jej jeszcze nie bylo a ze mam tam wtyki to mega tanio ja dostane:) happy

    Nelus, nie wiem, czy w Kanadzie będzie dostępna... Bo dziw bierze wielki, ale producent jest polski - Oceanic.

    https://www.maluchy.pl/li-68923.png
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 2 lipca 2014, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez chce takie wtyki :P

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 2 lipca 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie tutaj tej nie ma, jest inna ale kosztuje tyle co revitalash!

    201703012752.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 2 lipca 2014, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hela wrote:
    ja tez chce takie wtyki :P

    Hehe Hela jakbys mieszkala w poznaniu to bym ci zalatwila rabat 20-40% :) pracownicy takie maja

    201703012752.png
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 2 lipca 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ponoc 4 long lashes ma taki sam sklad jak Long lashes 4ever i jest tanszy :)

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 2 lipca 2014, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelus wrote:
    Hehe Hela jakbys mieszkala w poznaniu to bym ci zalatwila rabat 20-40% :) pracownicy takie maja

    jak bede w poznaniu to na pewno dam ci znac :)

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • Zaczarowana Autorytet
    Postów: 367 328

    Wysłany: 3 lipca 2014, 01:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi odnośnie hałasu i maluchów. Szczerze powiedziawszy trochę mi ulżyło, że nie wszystkie reagują na hałas, bo moja właśnie nie reaguje, przynajmniej nic takiego nie zauważyłam i zaczęłam się martwić czy wszystko w porządku :(
    Co do drżenia, ja odczuwam/widzę takie drgania czasami, brzuch mi wtedy delikatnie lata na wszystkie strony, wygląda to tak, jakby młoda robiła przemeblowanie ;)

    A właśnie, jeszcze jedno pytanie: czy każda z Was czuje, że maluch ma czkawkę ? Ja jeszcze ani razu nie czułam... :(

    BlackLuna, współczuję Ci przepraw z cukrzycą, wiem co czujesz, bo sama przed wyjazdem chodziłam po domu i ryczałam, że mam cukrzycę i muszę się dietować. W tej całej cukrzycy najgorsze jest to, że nie chodzi w niej o niejedzenie słodkiego i to jest cały ból, bo ja słodkiego jeść nie muszę, ale jak parę dni się dietowałam, to ciągle chodziłam głodna i zdołowana. Byłam u diabetologa w Polsce i on mi powiedział, że jeszcze cukrzycy nie mam, ale po 30 tygodniu muszę znowu wyniki powtórzyć i wtedy zobaczymy czy mam ją, czy nie. A tu z kolei w Kanadzie babsko powiedziało mi, że opinia diabetologa z Polski się nie liczy i mam cukrzycę :/ Także nie wiem na czym stoję i czy przypadkiem nie szkodzę małej nie dietując się. Nie objadam się, staram się jeść z głową i w miarę zdrowo, ale nie trzymam się mocno zasad dla słodkich mam. Zobaczymy co mi powie ginekolog w poniedziałek. Pewnie to samo co tamta baba i skieruje mnie do diabetologa na naukę diety. Ech...
    A jeśli chodzi o sól, to wiadomo solę, ale mało, troszeczkę dla smaku, nienawidzę mocno słonych potraw i jak widzę jak niektórzy walą soli, to słabo mi się robi. A dziś dotkliwie odczułam brak soli :P Schrzaniłam zupę! Zapomniałam posolić ziemniaki do żurku i jest taki nijaki :/

    Czereśni chętnie bym sobie pojadła, ale zawsze mam co do nich mieszane uczucia :P Koleżanka opowiadała mi kiedyś, że w ciąży miała straszną ochotę na czereśnie, kupiła reklamówkę i prawie wszystko zjadła, nagle coś ją tchnęło i sprawdziła czy są robaczywe, a tam prawie każda z robalem ;) Ja dziś już miałam kupować, ale Mąż stwierdził, że są poprzebierane i nie bierzemy, a mnie tak na nie ślinka ciekła. No nic, jutro nie odpuszczę, na pewno kupię :)

    W ogóle to dziś byłam na w miarę szybkich zakupach, zrobiliśmy razem obiad i padam. Całe ciało mnie boli, plecy...teraz to chyba będzie co raz gorzej. A i przetestowałam pas, faktycznie przynosi ulgę, brzuch tak nie ciągnie, tak więc ja również polecam :)

    Nelus, BlackLuna, madiiiii lubią tę wiadomość

    Córcia <3
    dxomtv735zv5mpm2.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 3 lipca 2014, 04:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowana moja mala nie reaguje na glosne odglosy typu mikser czy suszarka, ale na muzyke w mtv chyba tak bo wtedy bardziej sie rusza:) czkawke czuje codziennie po owocach, to takie delikatne rytmiczne pukanie w jednym miejscu:) szczerze to nie lubie tego uczycia. Wspolczuje tej zmiany lekarzy u ciebie, jak zwykle kazdy ma inna opinie.. i badz tu madra! Ja jeszcze testu na cukier nie robilam Bo jak przyjechalam do Alberty to zawolali ode mnie 720$ za to jedno badanie wiec sie wstrzymalam. Teraz juz bede miala za darmo, ale czy 31 tydz to nie za pozno? Ja tez nie raz nacielam sie na czeresnie z robakami, potem dlugo ich nie jadlam a teraz zanim zjem sprawdzam kilka I jak nie znajde to wcinam, jak to moj tata mowi- troszke mieska nie zaszkodzi :p
    Mnie boli biodro od chodzenia:( a jak tam zakupy dzieciece wam ida, kupujesz w babiesrus? Odnalazlas sie w sklepach spozywczych? Ja jak tu przyjechalam to niczego nie moglam odszukac hehe

    Zaczarowana lubi tę wiadomość

    201703012752.png
‹‹ 1004 1005 1006 1007 1008 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ