X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 23 maja 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu,Zosia śliczna i słodka :)

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku jaka prześliczna dziewczynka ;-)
    Szafkę na wino pokazałam mężowi, nawet już w necie szukałam i powiedziałam że taką chce do jadalni i już! Hehe

    kasia1518 lubi tę wiadomość

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 23 maja 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Jejku jaka prześliczna dziewczynka ;-)
    Szafkę na wino pokazałam mężowi, nawet już w necie szukałam i powiedziałam że taką chce do jadalni i już! Hehe

    To podpowiem bo sklep mimo że ma siedzibę w Lublinie to prowadzi też sprzedaż internetowa i można dokładnie podejrzeć. Sklep nazywa się Cudne Meble, a szafka akurat z kolekcji London . Mają też inne szafki na wino, ale tylko ta ma możliwość powieszenia lampek i super to wygląda

    https://cudnemeble.pl/regal-na-wino-z-palisandru-p-2344.html

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2019, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) Już oglądam, mąż jeczy że dom już cały umeblowany blee blee, jeszcze się nie nauczył że i tak będzie po mojemu haha

    kasia1518 lubi tę wiadomość

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 24 maja 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dwie noce z cyklu tragedia. Zauważyłam, że jak jest klapen dupen w chałupen to śpi lepiej a jak się wybierzemy do znajomych to przeżywa wszystko. Jak jesteśmy u "obcych" to 15 minut siedzi i patrzy zanim wykona jakiś ruch, jest strasznie wrażliwy.

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 24 maja 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ogólnie do dupy. Mały w nocy dostał kataru i 37.8 stopni plus kaszel. Byliśmy z nim u lekarza i gardło zainfekowane, dostał antybiotyk :(. Na szczęście chyba go nie męczy bo humor dopisuje. Noc była beznadziejna bo się budził co chwilą, w między czasie zrobił kupę i z nią zasnął i ja też, na szczęście odparzenia nie ma.
    A ja czekam na lekarza, dalej się czuje beznadziejnie, brzuch boli, wczoraj wróciło 38 stopni, potem samo spadło.

    wrzesień 2018 - synek <3
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 24 maja 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns,zdrowia dla Was,trzymajcie się dzielnie.

    U nas od kilku dni odkąd siedzi i raczkuje to wszystko wywrócone do góry nogami,nawet drzemki...
    Zaliczone kilka gleb do przodu lub tyłu,nie zawsze jestem w,stanie uratować. Ale upadać tez musi się nauczyć. Duży plus,to ładnie bawi się siedząc. Byłam w stanie 30 minut poćwiczyć bez jojczenia i marudzenia ;) zabawki przechodzą renesans.

    Minns, Camilla13 lubią tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 24 maja 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns zdrowia dla Was , oby wszystko szybko wróciło do normy.

    Minns lubi tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 24 maja 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns zdrówka dla Was :-) U nas katary ciągną się dalej u dzieci, mąż kaszle. Czekam na koniec tego maja bo był mega dupiaty w tym roku.
    Veritaserum co u Was jak noc? Była gorączka u Ani?

    Minns lubi tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorączka jest ciągle. Powtórzyłam mocz bakterii brak / posiew ujemnny. Lekarka obstawia trzydniówkę jak do poniedziałku nie przejdzie to mamy się pojawić. Plus idą nam 4 żeby n raz. Dzięki że pytasz ;*

    Minns zdrówka. I tak szybko lekarz zdecydował u Bruna o antybiotyku ? Ja bym zrobiła chociaż crp.

    Minns lubi tę wiadomość

  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 24 maja 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie pediatra ma rację i to trzydniowka u nas dokładnie w 4 dobie obsypalo go od pasa w górę.
    A z ciekawości coś pytalas o małe przyrosty? Bo u nas też nie są szalowe ale pediatra nie widzi problemu jeśli z dzieckiem wszystko ok.

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytałam. Mówiła że jest okej. Rusza się jak szalona i tak ma prawie te 9 kg więc ona niczego się w tym nie doszukuje.

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie :*.
    Veritaserum no niestety, też niechętnie do tego podchodzę, ale z drugiej strony nie chcę ryzykować, sama nie wiem, pewnie gdyby nie piątek to byśmy poczekali jeszcze i sami się podkurowali. A jakby mały był większy na tyle,że mogłabym mu sama sprawdzić to gardełko to już w ogóle. Jak będzie tak przepisywać antybiotyk na wszystko to na pewno zmienię pediatrę.
    A mały ogólnie w bardzo dobrym humorze, tylko wodnisty katar mu cieknie i kaszle sucho od czasu do czasu. Ja za to dostałam jakiejś srakatelli, gdyby nie to gardło to pomyślałabym,że to jakaś jelitówka. Też mam antybiotyk i leki na brzuch. Tyle dobrze, że mąż ma tydzień opieki.
    No niestety taki peszek nas spotkał, mam nadzieje, że przejdzie i szybko nie wróci. Zamówiłam też w końcu inhalator i elektryczny aspirator.

    Izabelle upadki się zdarzają i to normalne, dzięki temu dziecko się uczy jak się asekurować itp. poznaje swoje możliwości. Bruno ostatnio uderzał się mocno drewnianą zabawką, miałam mu to wziąć, ale sobie myślę, że jest na tyle duży żeby ogarnąć, że zadaje sobie ból. Trochę miał kwaśną minę jak sobie przywalił i chyba coś mu w głowie zaświeciło :).

    wrzesień 2018 - synek <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Zgadzam się z Izabelle, dziecko musi nauczyć się upadać. Moja Ania naprawdę nabrała wprawy, coraz mniej gleb zalicza. Coraz lepiej idzie jej przemieszczanie się przy meblach, a jak stoi i coś jej się spodoba to tak jakby podskakuje z radości. :)
    Uwielbia czworakować pod stołem krążąc w labiryncie pomiędzy krzesłami. A jak tylko otworzę drzwi tarasowe to próbuje mi zwiać z domu. I jaką ma z tego radochę.

    Kasia, fajny ten regał choć przy dzieciach półka na wina dobrze by była wyżej. Inaczej przez kilka lat (zakładając więcej niż jedno dziecko) nie można wykorzystać potencjału szafki.

    Izabelle, Camilla13 lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns ja rozumiem Cię chociaż powiem Ci szczerze że u dzieci 85 % to są infekcje wirusowe . Naprawdę musiałby mieć jakiegoś pecha żeby w tym momencie miał bakteryjne zakazenie dróg oddechowych. Jednak przy bakteryjnym zakazebiu katar pojawia się zdecydowanie rzadziej, to że jest wodnisty tym bardziej przemawia za wirusem.

    Generalnie jestem przewrażliwiona na tym punkcie. Za dużo się napatrzyłam w szpitalu gdzie lekarze na wszystko dawali antybiotyk. Na wszystko dosłownie. Nie zdawajax sobie sprawy że antybiotykoterapia bardzo silnie zmienia florę jelitowa u dziecka a czasami dojście w pełni do stanu przed to jest pół roku.


    Żeby nie było nie jestem przeciwnikiem antybiotyków w ogóle bo to jest coś potrzebnego bardzo ale w uzasadnionych przypadkach a nie jako lek na katarek i kaszel. A mam wraEnie że lekarze juz tak je traktują ;/

    Camilla13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas wysypka na prawie całej buzi po zjedzeniu dwóch truskawek:/

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 24 maja 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla, pocieszające jest to, że truskawki łatwo wyeliminować z diety. Mimo wszystko, mozesz spróbować za jakiś czas ponownie spróbować podać (w pełni sezonu truskawkowego).

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 24 maja 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    A u nas wysypka na prawie całej buzi po zjedzeniu dwóch truskawek:/
    To u nas truskawki królują- rzuca się na nie i nie chce przestać jeść. Była wysypka na czole ale Zosia zjadła z 10 truskawek. Za kilka dni podalam ponownie ale już zdecydowanie mniej tzn 6 szt i było ok.
    Może spróbuj jeszcze za jakiś czas jak już będą takie soczyste ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2019, 22:24

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 25 maja 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Minns ja rozumiem Cię chociaż powiem Ci szczerze że u dzieci 85 % to są infekcje wirusowe . Naprawdę musiałby mieć jakiegoś pecha żeby w tym momencie miał bakteryjne zakazenie dróg oddechowych. Jednak przy bakteryjnym zakazebiu katar pojawia się zdecydowanie rzadziej, to że jest wodnisty tym bardziej przemawia za wirusem.

    Generalnie jestem przewrażliwiona na tym punkcie. Za dużo się napatrzyłam w szpitalu gdzie lekarze na wszystko dawali antybiotyk. Na wszystko dosłownie. Nie zdawajax sobie sprawy że antybiotykoterapia bardzo silnie zmienia florę jelitowa u dziecka a czasami dojście w pełni do stanu przed to jest pół roku.


    Żeby nie było nie jestem przeciwnikiem antybiotyków w ogóle bo to jest coś potrzebnego bardzo ale w uzasadnionych przypadkach a nie jako lek na katarek i kaszel. A mam wraEnie że lekarze juz tak je traktują ;/
    Ech nawet mnie nie strasz ;(... naraził się pewnie ode mnie bo ja miałam gardło zainfekowane. I nawet nie wiem ile mam mu to podawać bo całego antybiotyku jest na 10 dni... A ona nic nie powiedziała czy do końca czy jak. Też jestem przeciwna antybiotykom na wszystko tak jak i przeciw zbijaniem gorączki jak nie ma takiej potrzeby.

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns nie chciałam Cię straszyć jeśli tak zabrzmiało to przepraszam. Lekarka pozal się Boże jeśli nawet nie mówiła jak dawkować. Generalnie jak zAcznis się kurację antybiotykiem to trzeba ją dokończyć.

‹‹ 1536 1537 1538 1539 1540 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ