X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny u nas nie wiem chyba jak narazie bez zmian , natalka wczoraj o 22 dostala znowu 38.8 podalam jej czopek i spadła. Dzisiaj jeszcze nie wzrosła oby tak dalej ,ale jest mega marudna i ma jeden policzek czerwony tam gdzie wyczuwam niby zabka, mało też piję mleka.
    Żadnej Wysypki tez nie zauważyłam , wczoraj minely 2 doby jak zaczela goraczkowac , dzisiaj zostałam z nią w domu .

    201809135365.png
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w święta była akcja, bo małej coś zaszkodziło i zwymiotowala 5 razy w przeciągu kwadransa, więc jechaliśmy do szpitala... Na szczęście się nie odwodnila, ale przeżyłam chwile grozy...

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Hej, dziewczyny u nas nie wiem chyba jak narazie bez zmian , natalka wczoraj o 22 dostala znowu 38.8 podalam jej czopek i spadła. Dzisiaj jeszcze nie wzrosła oby tak dalej ,ale jest mega marudna i ma jeden policzek czerwony tam gdzie wyczuwam niby zabka, mało też piję mleka.
    Żadnej Wysypki tez nie zauważyłam , wczoraj minely 2 doby jak zaczela goraczkowac , dzisiaj zostałam z nią w domu .
    Może to faktycznie zęby. Moja mama mówi że mój brat przy ząbkowaniu non stop miał gorączkę. Jedna fala mijala a za jakis czas kolejna. Nie miał ząbków do 8 miesiąca A jak już zaczęły wychodzić to jeden po drugim.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuwejtonka wrote:
    U nas w święta była akcja, bo małej coś zaszkodziło i zwymiotowala 5 razy w przeciągu kwadransa, więc jechaliśmy do szpitala... Na szczęście się nie odwodnila, ale przeżyłam chwile grozy...
    Ach te nasze Maluszki. Obyło się bez hospitalizacji?

  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7f42c951d664.jpg[/url]

    201809135365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam właśnie zakupy na stronie C&A za 380 zł, piękna kolekcja na lato. Synek jest wyposażony na cały sezon :-)

  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zobaczcie czy coś tam się kryje pod tymi dziaslami, bo ja już zglupialam

    201809135365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba Natalka za chwilę będzie miała jedynki

  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ale jak ty to widzisz bo ja nic nie widzę 😪😪😪

    201809135365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać dwie takie kreseczki zapadniete lekko, u nas takie były a następnego dnia znalazłam jeden ząbek, a chwilę później kolejny

  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie , właśnie od niedawna to zauważyłam, oby to były zeby , idę dzisiaj jeszcze raz na kontrolę z NATALIA. Dam znać po wizycie. Dzięki za wsparcie

    201809135365.png
  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7f42c951d664.jpg[/url]
    Ewidentnie będą ząbki. Moja też ok tygodnia gorączkowała, do tego katar i kaszel. Wszystko minęło po wyjściu 2 dolnych jedynek. Daj znać po kontroli. My mamy wizytę 25.04 w CJG na konsultacji w okolicy 9 miesiąca :)

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna,oby to były ząbki, bo taka gorączka niby bez powodu,to może w niezły stres wpędzić.

    Aż szkoda tak.pięknej pogody przez ten wiatr,głowę urywa i tumany kurzu.Wyszłam na godzinę z dziećmi,ale nie da sie spacerować.

    Ostatnio był temat śliwki suszonej. Ugotowałam 3 śliwki w niedużej ilości wody. Potem zblendowałam razem z tą wodą i dodałam do kaszki. W smaku podobne do tych Gerbera. Obiecnie czekam na efekty ;)

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vlinder wrote:
    Ewidentnie będą ząbki. Moja też ok tygodnia gorączkowała, do tego katar i kaszel. Wszystko minęło po wyjściu 2 dolnych jedynek. Daj znać po kontroli. My mamy wizytę 25.04 w CJG na konsultacji w okolicy 9 miesiąca :)
    Wczoraj byłam w szpitalu, tzn huisartspost powiedział że nie ma ząbków i wszystko okej
    Dzisiaj idę do lekarza na kontrolę czy tamten się nie mylił, my też mamy kontrolę w CB w 9 miesiącu

    Czyli myślisz że to są ząbki, ja już nie wiem co mam myśleć, naprawdę goraczkowala strasznie dzisiaj narazie 1 paracetamol poszedł w ruch bo miała już koło 39 teraz mierzylam jej to ma 36,7
    Ja już liczę na te ząbki cholerne

    201809135365.png
  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Wczoraj byłam w szpitalu, tzn huisartspost powiedział że nie ma ząbków i wszystko okej
    Dzisiaj idę do lekarza na kontrolę czy tamten się nie mylił, my też mamy kontrolę w CB w 9 miesiącu

    Czyli myślisz że to są ząbki, ja już nie wiem co mam myśleć, naprawdę goraczkowala strasznie dzisiaj narazie 1 paracetamol poszedł w ruch bo miała już koło 39 teraz mierzylam jej to ma 36,7
    Ja już liczę na te ząbki cholerne
    Tak myślę, że to ząbki.
    Moja też była niespokojna, płakała, jeść nie chciała, spać też nie ani w dzień ani w nocy. Od kilku dni spokój.

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas kolejna fala z ząbkami się zaczyna- czy ha się doczekam tych zębów?
    Znowu maruda, wkłada palce co chwilę do buzi, jeść nie chce.

    Kasia u nas dziąsła dużo bardziej napuchniete i czerwone niż u Natalii, ale póki co nic nie ma. Ale macie takie zapadnięcia więc może to zęby- dziewczyny już mają większe doświadczenie w tym temacie więc pewnie mają rację.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Ach te nasze Maluszki. Obyło się bez hospitalizacji?

    Tak, ale wyniki miała w dolnej granicy, więc mi dali skierowanie na oddział, jakby jeszcze wymiotowala to miałam jechać od razu tam...

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam jeszcze raz jak głupia u lekarza, nie ma żadnych niepokojących objawów. Uszy , gardło czyste płuca też zębów, mówiła że nie widzi więc nie wiem ci jest , mała miała dzisiaj raz gorączkę. Tzn 38.9
    Podałam je ostatnio paracetamol o 10 i do tej pory bez gorączki, i bez ząbków 😁😁

    201809135365.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję tych problemów zdrowotnych z maluszkami. Ciekawe jak u nas będzie ząbkowanie wyglądać...
    Byłam dzisiaj z małym znowu w galerii i nawet kupiłam parę rzeczy. U nas też wiatr, ale ma być teraz cieplej znowu. Uwielbiam spacerki, a w słonku może mnie co opali :).
    A mały odkąd usiadł raz to teraz co chwila siada i muszę go pilnować bo nie raz poleci dość mocno. Do tego dzisiaj zrobił pierwszy "krok" czworakując :). Ogólnie zrobił mega postęp w rozwoju przez ostatnie 1,5 tygodnia. Do tego już nie płacze jak się go chce dać na ziemię, dłużej się sam zabawi i jeszcze więcej się śmieje. Ale złości też bardziej pokazuje szczególnie jak mu zabieram kapcie czy kable, które dzielnie upolował. także na razie pozytywna passa i ciesze się tym ile wlezie bo wiem, że wiecznie tak nie będzie hehe.

    susełek, Vlinder, 100krotka30 lubią tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po świętach. Dla mnie były słabe bo noce od kilku dni to makabra (zęby nie idą). Wybudza się milion razy nie wiem czemu. A już było nawet fajniej. Co do postępów to mój mały zrobił też duży skok. Pelza po swojemu, nie ejst to prędkość światła w stronę wybranego obiektu, ale podsuwa się jak coś mu się spodoba. Buja się na czworakach i chyba próbuje usiąść z pozycji bocznej, oczywiście bezskutecznie ;). Posadzony nie ma w ogóle stabilności (tylko tak go spróbowałam posadzić). Zaczęłam go karmić w krzesełko ikea bo na kolanach to makabra już. Dokupilam ta poduszkę co chyba JustynaG polecala. Do tego w trakcie przygotowania posiłku na tacce zassysam mu taka zabawkę z fishera i ma zajecie bo ona nie odpada wiec nie ląduje po 10 sek na ziemi.

    JustynaG lubi tę wiadomość

‹‹ 1519 1520 1521 1522 1523 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ