X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 23 marca 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Super Zosia wygląda ;)

    Izabelle jaka kupiliście ? Ja też chcę kupić nową bo ta od wózka 2w1 mnie denerwuje strasznie. Mam jedną na oki ale jeszcze się waham

    Ja wybrałam joie air. Zależało mi na pompowanych kołach bo my często jezdzimy w trudniejsze nawierzchnie. Waga nie miała dla nas tak znaczenia bo nie muszę targac po schodach. Trzeba dobrać do swoich potrzeb. Za rok kupię jakaś może parasolke tania taka szmatke na wypady pod tytułem galeria i dziec zmęczony.

    Camilla13 lubi tę wiadomość

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 23 marca 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Super Zosia wygląda ;)

    Izabelle jaka kupiliście ? Ja też chcę kupić nową bo ta od wózka 2w1 mnie denerwuje strasznie. Mam jedną na oki ale jeszcze się waham
    Kupiliśmy Baby Design Mini. Byłam też napalona na Espiro Nuno czy jakoś tak ;) Aktualnie w Smyku są spore obniżki właśnie na spacerówki. Wychodzi dokładnie tak samo jak zamówić przez Internet plus koszt przesyłki. Obejrzałam i przetestowałam wszystkie,jakie były ;)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 23 marca 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Diablontko przyjęło Chrzest :) Była ostra popisówka, spokojnie mógłby zagłuszyć cały chór :p Na szczęście po 10 minutach się zmęczył. Pogoda piękna, wszystko się udało:)
    No,to macie to juz za sobą ;)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 23 marca 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj też pierwszy spacer w spacerowce ale mały to się tam topił :P. Było ok, usnął nawet.
    I na materacu przyjął pozycję czworaczą i zaczął ruszać tylkiem w przód i tył :). Musimy go dawać więcej na twarde podłoże bo np na wykladzinie tylko się obraca.

    Izabelle, KATARZYNACarm lubią tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 24 marca 2019, 02:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh spać nie mogę :-( młody nawet coś drzemie :-) ja nie wniose nic w temacie spacerowek bo mam po córce baby design enjoy jak na 5 lat temu to była wypasiona, modna spacerowka za 600 zł pewnie obecnie są dużo lepsze :-) i wybrałam bym inną. Zrobię zrzuty waszych propozycji jeśli będę musiała kupić.
    Wczoraj poszalalam umylam okna, balkon,a nawet jako że była sobota to skoczyłam o 7 do Lidla i nakupowalam synowi body za 5'99 w sam raz na rozszerzanie diety ;-) ale jakość jest naprawdę dobra.
    P.s. pamiętacie jak parę miesięcy temu życie nocne na forum tetnilo. Dobrze że towarzystwo się wykrusza i śpi :-) Ale część z nas jak ja stara się nie wybudzać pewnie w trakcie ;-) kolorowych :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 02:36

    Izabelle lubi tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 24 marca 2019, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe tak pamiętam pozdrowienia z nocnych karmień :). I do tej pory nie wiem czemu od początku nie karmiłam na leżąco tylko siedziałam z małym podpierajac go kolanami i starałam się nie przysnąć :P.

    A my już powoli zaczynamy dzień :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 05:51

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też się witamy.

    Co do spacerówki ja chyba kupię Valco Snap 4 bo mi zależy na wadze. Droga jest ale przeboleje jako że gondolę kupiłam używana ;l
    U nas dzisiaj noc ciężka. Chyba 7 pobudek ale spala już od 19 i o 6 się obudziła ostatecznie. Ja po prostu nie patrzę na telefon bo jestem ledwo żywa w tej nocy a i tak max 10 minut zajmuje mi zabranie jej , przytulenie do cyca i odłożenie. Wiec padam na łóżko i śpię dalej.

    Miłej niedzieli dziewczyny ;) mój mąż od wczoraj na kawalerskim aż się boję w jakim stanie wróci :D

  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 24 marca 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wczoraj miał męski wieczór z kolegami z pracy whisky, poker i ksw :-) wrócił przyzwoicie 0.40 obudził tylko córkę a ona mnie Hahaha
    Ja generalnie też jestem tak padnieta że nie biorę telefonu do ręki. Mój od 5 buszowal teraz idzie spać. Gorzej ze mna bicórka czeka na śniadanko ;-)
    Udanej niedzieli :-)

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 24 marca 2019, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    My też się witamy.

    Co do spacerówki ja chyba kupię Valco Snap 4 bo mi zależy na wadze. Droga jest ale przeboleje jako że gondolę kupiłam używana ;l
    U nas dzisiaj noc ciężka. Chyba 7 pobudek ale spala już od 19 i o 6 się obudziła ostatecznie. Ja po prostu nie patrzę na telefon bo jestem ledwo żywa w tej nocy a i tak max 10 minut zajmuje mi zabranie jej , przytulenie do cyca i odłożenie. Wiec padam na łóżko i śpię dalej.

    Miłej niedzieli dziewczyny ;) mój mąż od wczoraj na kawalerskim aż się boję w jakim stanie wróci :D
    Myślałam o valco.
    https://www.4mama.sk/sportove-kociky/valco-baby-snap-4-sport-nafukovacie-kolesa-akcia/

    Na tej stronie słowackiej podobno jest taniej nawet z dostawą. Warto popatrzeć. Mają niższe ceny bo fabryka w Czechach.

    veritaserum lubi tę wiadomość

  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 24 marca 2019, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrowienia z nocnych karmien <3 nie tęsknie jakoś za tym. :D
    Chociaż dzisiaj mogłam Was pozdrawiać od 2-5 rano, bo młoda zrobiła taka jazdę bez trzymanki. Nie mam pojęcia o co chodziło, bo nie pomagały żadne sposoby. Mnie pęka głowa ze zmęczenia, mąż nieprzytomny, a dzisiaj chrzciny... mam nadzieje, ze niewyspane dziecko nie zrobi nam jazdy w kościele... trzymajcie kciuki! :)

    Minns lubi tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 24 marca 2019, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola kciuki!

    ola_g89 lubi tę wiadomość

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki Ola !

    U nas noc.znowu ciężka.rraz śpi na mnie ...

    Monia dzięki za strone muszę popatrzeć :)

    ola_g89 lubi tę wiadomość

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Kciuki Ola !

    U nas noc.znowu ciężka.rraz śpi na mnie ...

    Monia dzięki za strone muszę popatrzeć :)

    Tydzień temu moja przyjaciółka kupiła bliźniaczy valco i bardzo zadowolona.

    U nas też masakra. Nie wiem o co chodzi. Chodził spać 17.30-18.30 wstawal po 5. Wczoraj poszedł o 20 i od 4 darcie się i przed 6 pobudka. Do tej 2 śpi w miarę a potem już rzucanie się itp. Eh kiedyś będzie dobrze. Veritaserum nasze dzieci trzeba spiknąć i jak będą razem mieszkać to ich budzić 8 razy w nocy😎😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest odwrotnie czyli do 24 śpi tak że się budzi co 1h a od tej 24 co 2h do mniej więcej 5.od 5 śpi jeszcze do max 6 ale na moim brzuchu zazwyczaj...

    Haha Monia to jest plan ! Tylko marne szanse bo daleko mieszkamy chyba że wrócimy w Podkarpacie o czym mąż wspomina często ;p

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 24 marca 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola trzymam kciuki żeby było dobrze.

    U nas już jakiś czas jest jedną pobudka między 3-4 i śpi do 6/7 max 8, a zasypia przed 20.
    A my skończyliśmy już kp. Mogę powiedzieć w zasadzie, że Wiki sama się odstawiła. Przez 3 miesiące była walka z mojej strony a ona potrafiła uparcie nie jeść nawet i 7 godzin. Dotrwałam do pół roku, próbowałam dalej a darła się jak poparzona. Wyjście po córkę do przedszkola czy jakikolwiek spacer ciężko mi było zaplanować więc się odpuściłam. Jest mi żal, ale już naprawdę miałam dosyć latania wiecznie z wywalonym cyckiem bo może zje...

    ola_g89 lubi tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 24 marca 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze jeździmy w gondoli. Wczoraj mała zaliczyła pierwszego grilla :D Patrzyła na wszystkich talerze jakby chciała je zjeść razem z zawartością :)

    Ja teraz też po pół roku jestem mega zadowolona z KP chociaż początki były dość stresujące. I najbardziej podziwiam mamy kpi, mnie by się po prostu nie chciało spędzać tyle czasu z laktatorem i jeszcze wyparzaniem butelek. Na początku też to robiłam, dopóki mi się cycki nie unormowały.

    U nas przy rozszerzaniu kupa też w jękach i jak plastelina.

    Mam dziś doła, znajomi zrobili w ciąży nifty, bo chcieli mieć pewność, że z dzieckiem jest ok i test nic nie wykazał. Dziewczynka urodziła się z zespołem downa, w 7 miesiącu, nagle, oni nie byli na nic przygotowani, masakra :(

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 24 marca 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuwejtonka wrote:
    My jeszcze jeździmy w gondoli. Wczoraj mała zaliczyła pierwszego grilla :D Patrzyła na wszystkich talerze jakby chciała je zjeść razem z zawartością :)

    Ja teraz też po pół roku jestem mega zadowolona z KP chociaż początki były dość stresujące. I najbardziej podziwiam mamy kpi, mnie by się po prostu nie chciało spędzać tyle czasu z laktatorem i jeszcze wyparzaniem butelek. Na początku też to robiłam, dopóki mi się cycki nie unormowały.

    U nas przy rozszerzaniu kupa też w jękach i jak plastelina.

    Mam dziś doła, znajomi zrobili w ciąży nifty, bo chcieli mieć pewność, że z dzieckiem jest ok i test nic nie wykazał. Dziewczynka urodziła się z zespołem downa, w 7 miesiącu, nagle, oni nie byli na nic przygotowani, masakra :(

    Nie robilam testu nifty ani żadnego płatnego, ale zaskoczona jestem, bo one praktycznie są nieomylne a jak są pojedyncze przypadki to podobno wypłacaja odszkodowanie. Wiem, że głupio pisać o pieniądzach, ale przy chorym dziecko są potrzebne na rehabilitację i ewentualne choroby serca itp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuwejtonka to straszne :( ja bym też walczyła o pieniądze acKolaiek myślę że się nie uda bo jest 99,999999 % wiarygodności a nie 100.

    ALunia w Twojej sytuacji to zupełnie rozumiem.

  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 24 marca 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzis tez testowalismy spacerowke :-) w Kazimierzu :-) mala zadowolona bo wreszcie wiecej widziala :-) ale na dluzsze jazdy w spacerowce jeszcze poczekamy :-)jakos mniej sie stresuje czy jej nie zimno albo gorąco :-) wiem ze musze ja ubrac tak jak siebie bo ja gondola jeszcze chroni mimo ze lezy :-) a w spacerowce mam stresa ze ja owieje :-)

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak tam po weekendzie ? My byłyśmy przez weekend same wczoraj mąż wieczorem wrócił i dzisiaj znowu wyjeżdża z pracy do czwartku. Ech to będą ciężkie dni chociaż już nie jestem tak przerażona tym faktem jak kiedyś ;p Aneczka tylko zaczęła coś marudzić ciężko ze spaniem w dzień , pierwsza poranna drzemka jeszcze okej, kolejna już z trudem a popołudniową to horror. Przedwczoraj jeździłam z nią na spacerze 2h a ona i tak nie spala. No nic może jakieś zmiany się szykują ;)

    Ola jak tam chrzest ?

‹‹ 1485 1486 1487 1488 1489 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ