X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz mały Boss zajada się chrupkami. Wczoraj dałam mu normalnego ziemniaka do spróbowania, ale był szał:P A ulubionym obiadkiem został kurczak w kremie z białych warzyw:)

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mum2b wrote:
    A u nas te zęby idą i idą i końca nie widać:( Mała marudna, rzuca się na zabawki i pociera dziąsła, ślina po pas, a tylko dziąsła rozpulchnione:(
    U nas podobnie.....o ile dobrze widzę, bo u nas górne dwójki a zazwyczaj jedynki pierwsze...

  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 18 marca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Nasz mały Boss zajada się chrupkami. Wczoraj dałam mu normalnego ziemniaka do spróbowania, ale był szał:P A ulubionym obiadkiem został kurczak w kremie z białych warzyw:)
    Dałaś posolonego czy osobno gotowalas?

    201809135365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Dałaś posolonego czy osobno gotowalas?
    Swoje bez soli ugotowalismy, sobie na talerzu można posolic. Ale się cieszył, wszystko w koło było umazane:P ale panował do buzi ile się dało.

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i my jutro mamy w planach ziemniaczka gotowanego, do tego kurczak i brokuł z tych malutkich słoiczków, bedzie prawdziwe danie na talerzu;-))

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mądrości życiowych moich teściów c.d.

    Było o tym że po chrzcie będzie diabeł wypędzony i dziecko będzie spało...

    Było o przelewaniu woskiem dziecka- na mojego męża ponoć działało!

    Ostatni hit.

    Mój mąż leczył zeza od dziecka itp. Podobno dlatego go miał, bo teściowa w ciąży często zaglądała przez wizjer do drzwi. Tak jej powiedział lekarz.

    Kurtyna

    kasia1518, Mum2b, ola_g89, Camilla13, Izabelle, JustynaG, Vlinder, 100krotka30, KATARZYNACarm, Hedgehog, kuwejtonka lubią tę wiadomość

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia Ty powinnaś to spisać i wydać ☺

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ciąg dalszy braku apetytu, próbuje mleko zastąpić innymi rzeczami bo te jeszcze jako tako chce.

    Dziś pierwszy raz podalam słoiczek z rybą, jakoś się obawiałam że ten smród ryby będzie jej przeszkadzał, ale zjadła ładnie.

    Amy333 ja też ostatnio robiłam próbę tylko z indykiem z tego małego słoiczka... nie przeszło- pluła i był odruch wymiotny , ale na drugi dzień matka cwana dodała tego indyka do kremu z pomidorów i wtedy było dobre - zjadła ze smakiem.


    Amy333 lubi tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas oprócz walki z zębami doszło przeziębienie i kaszel. Musiałyśmy iść dzisiaj do ośrodka, a przy poniedziałku to czarno... Na szczęście jeden tatuś mianował się kierownikiem kolejki i nas szybko wpuścili. Powiem wam, że tak się kłócił z jedną emerytką, że głupio mi było. Wyprostował ją do tego stopnia, że obrażona poszła do domu i jutro przyjdzie jak stwierdziła.
    Ja na antybiotyku mała na lekach, zła na wszystko, tylko się tulić chce. Na dźwięk inhalatora drze się tak, że aż się zanosi - a dwa miesiące wcześniej bez problemu można było ją inhalować.

    U nas era słoiczków za nami, odkładam małej z naszego "gara" i gniotę widelcem.

    Wasze dzieci też tak mają, że jak sobie umyślą, że nie to nie i koniec? Czy tylko moja taka uparta?

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle te zabobony są tak silnie zakorzenione w ludziach, że pewnie dopiero nasze wnuki będą miały trochę spokoju, a wtedy pewnie będą z naszych "teorii życia" się śmiać.

    Ja kiedyś jeden słoiczek wyrzuciłam - tak śmierdział, że myślałam iż jest popsuty. Otworzyłam drugi i zrozumiałam, że to cecha tego produktu :)

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    Z mądrości życiowych moich teściów c.d.

    Było o tym że po chrzcie będzie diabeł wypędzony i dziecko będzie spało...

    Było o przelewaniu woskiem dziecka- na mojego męża ponoć działało!

    Ostatni hit.

    Mój mąż leczył zeza od dziecka itp. Podobno dlatego go miał, bo teściowa w ciąży często zaglądała przez wizjer do drzwi. Tak jej powiedział lekarz.

    Kurtyna
    Osoby które założyły ta stronę muszą wprowadzić opcję haha jak na fb. Padlam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz Misiaczek kochany właśnie przed godziną pierwszy raz posmakowal swojej słodkiej stopki. Najpierw ciągnął za skarpete, w końcu zdjął, runda druga i stopa w buzi ;P z obrotami idzie różnie, już załapał że jak dotykam pod kolanem to będę coś robić i tak prostuje nogi że nie sposób nic zrobić. Ale dziś sam z brzucha wraca na plecy, chociaż tyle :)

    ola_g89, Vlinder, KATARZYNACarm lubią tę wiadomość

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 18 marca 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dałam dzisiaj małemu szpinak i byłam pewna, że się skończy na jednej łyżeczce, a tu niespodzianka - zjadł całą porcję, wyrywał łyżeczkę, cieszył się, a złościł jak w buzi było pusto :D.
    Kupki nie było od środy, już się boję co z niego wyleci...

    KATARZYNACarm, Camilla13, veritaserum, kasia1518 lubią tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nowa umiejętność jeśli można to tak nazwać. Ruch coś w rodzaju ruchu kopulacyjnego hahaha. Dupa do góry i na kolanach góra i dół i tak w kółko :p

    Camilla13, aLunia, Amy333, Izabelle, Hedgehog, 100krotka30 lubią tę wiadomość

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum ale super. Moja Wiki jak wąż trochę podnosi dupkę ale nie na kolanach. Ania musi być bardzo silna już :)

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    U nas ciąg dalszy braku apetytu, próbuje mleko zastąpić innymi rzeczami bo te jeszcze jako tako chce.

    Dziś pierwszy raz podalam słoiczek z rybą, jakoś się obawiałam że ten smród ryby będzie jej przeszkadzał, ale zjadła ładnie.

    Amy333 ja też ostatnio robiłam próbę tylko z indykiem z tego małego słoiczka... nie przeszło- pluła i był odruch wymiotny , ale na drugi dzień matka cwana dodała tego indyka do kremu z pomidorów i wtedy było dobre - zjadła ze smakiem.


    O dobrze wiedzie;-) w razie czego tez jej taki mix zrobię;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum,musi to extra wygladac ;)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas z nowych umiejętności jest sztywność całego ciała przy wkładaniu do wózka na drzemkę/ do krzesełka. Prostuje się jak struna i płacze :P. Ale smoczek jakoś uspokaja na szczęście. A tak to mam wrażenie, że od lutego jakiś zastój nowych umiejętności. W lutym zaczął pełzać po łóżku. Na twardym obraca się wokół własnej osi i cofa. Daje nam czas żeby kupić zabezpieczenia do domu jak już zacznie hasać hehe, a przydałoby się parę rzeczy ogarnąć.
    Katarek dalej trzyma, nie ma tragedii, najwięcej koło 4 rano jest do odciągnięcia, a w ciągu dnia prawie nic. Nie wiem co robić, czy w piątek znowu iść do lekarza, w sumie nie męczy go to jakoś, mnie tylko martwi to charczenie, jakby mu coś tam siedziało między nosem a gardłem.

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns u nas też tak jest. Ja nic z tym nie robię. Osłuchowo jest czysta i tego się trzymam.

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns wrote:
    U nas z nowych umiejętności jest sztywność całego ciała przy wkładaniu do wózka na drzemkę/ do krzesełka. Prostuje się jak struna i płacze :P. Ale smoczek jakoś uspokaja na szczęście. A tak to mam wrażenie, że od lutego jakiś zastój nowych umiejętności. W lutym zaczął pełzać po łóżku. Na twardym obraca się wokół własnej osi i cofa. Daje nam czas żeby kupić zabezpieczenia do domu jak już zacznie hasać hehe, a przydałoby się parę rzeczy ogarnąć.
    Katarek dalej trzyma, nie ma tragedii, najwięcej koło 4 rano jest do odciągnięcia, a w ciągu dnia prawie nic. Nie wiem co robić, czy w piątek znowu iść do lekarza, w sumie nie męczy go to jakoś, mnie tylko martwi to charczenie, jakby mu coś tam siedziało między nosem a gardłem.

    Łączę się w bólu. Od wczoraj też mamy katar. Tak czułam bo ja miałam i mąż. Wczoraj zaczęło mu łzawić oczko i około 21 z płaczem wstał i nos zapchany. Noc była ciężka i spał w poprzek na mnie- prawie rano zwymiotowałam- pewnie z ucisku na żołądek. Przerabialiśmy już katar jak był malutki ale teraz jest gorzej. Na widok katarka i soli w spray dostaje spazmow. Plus chyba spływa mu do gardła bo przełyka cały czas. Eh..

‹‹ 1480 1481 1482 1483 1484 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ