X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 15 lutego 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna jeśli lekarz ja widział, to możesz być spokojniejsza. Dużo zdrówka dla was.

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 15 lutego 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna może U was temperatura wyszła na końcówce i stad szybciej wysypka A wcześniej organizm dobrze się bronił? Moja córka jak miała niespełna rok też niby miała 3dniowke lekarz zdiagnozowal po wysypce Ale temperatury nie miała wcale więc może nie ma reguły. Cieszę się że temperatura już nie rośnie :-)

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 15 lutego 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrzyna,oby teraz było tylko lepiej. Obserwuj Małą. Niestety przy dziecięcych chorobach zwykle jest jakaś wysypka...

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 15 lutego 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna, najważniejsze, ze widział ja lekarz. Zaufaj mu :) obserwuj mała i postaraj się nie stresowac. Dużo zdrówka dla małej :)

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna trzymam kciuki za Was. Będzie dobrze. Myślę że niestety każda z nas która odda dziecko do żłobka będzie to przechodziła. Taki już urok żłobków. Trzymajcie się :*

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 15 lutego 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna super wieści że córeczka nie ma już temperatury- także teraz będzie już tylko lepiej- głowa do góry- szybkiego powrotu do zdrowia

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 15 lutego 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie jesteście kochane , mam nadzieję że już teraz tylko będzie lepiej , ciekawa jestem jak tam Camilla ??

    ola_g89, kasia1518, 100krotka30 lubią tę wiadomość

    201809135365.png
  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 15 lutego 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Dziękuję bardzo , zastanawia mnie jedyne czemu Natalie wysypalo razem z gorączką? Normalnie powinno być po gorączce wysyp , jejku ja się tak martwię że w Holandii nie umieją diagnozowac :-( czy może być tak że wysypka jest razem z gorączką bo zazwyczaj pisze że gorączka pojawia się po czym znika i występuje wysyp.
    przy tej chorobie wysypka moze byc nawet przed goraczka

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 16 lutego 2019, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Natalia od wczoraj nie goraczkowala tylko rano naszczescie noc przepala dobrze , jak wstałam to zobaczyłam że wysypka z twarzy i dekoltu i brzuszka znika ale powoli Ale na nogach ma tego dużo, tak Ze myślę że idziemy w dobrym kierunku jak ja się cieszę , fajnie że mogę się z tym z wami podzielić, mała jest już w 70 procentach zdrowa , zaczęła sięgać po zabawki i gaworzyc ale widać po niej taka wymeczona

    201809135365.png
  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 16 lutego 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Dziewczyny Natalia od wczoraj nie goraczkowala tylko rano naszczescie noc przepala dobrze , jak wstałam to zobaczyłam że wysypka z twarzy i dekoltu i brzuszka znika ale powoli Ale na nogach ma tego dużo, tak Ze myślę że idziemy w dobrym kierunku jak ja się cieszę , fajnie że mogę się z tym z wami podzielić, mała jest już w 70 procentach zdrowa , zaczęła sięgać po zabawki i gaworzyc ale widać po niej taka wymeczona
    Kasiu przy tej wirusówce krosty znikają w mniej więcej w kolejności pojawienia się, z reguły pojawiaja sie na początku na twarzy, szyi i stopniowo schodzą niżej i tak też znikają od najstarszych. Natalka zdrowieje, super :)

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 16 lutego 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej tak, bo nóżki i rączki były ostatnie obsypane dlatego wyglądają najgorzej, pozostaje nam czekać jak będzie znowu piękna i gładka skóra:-) no i oczywiście żeby Natalia mniej chorowala;-)

    Vlinder lubi tę wiadomość

    201809135365.png
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 16 lutego 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam głupie pytanie - smoczek trojprzeplywowy jak trzymac zeby dziecku dobrze lecialo 3 do nosa czy do brody ?????

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jatoszka wrote:
    Mam głupie pytanie - smoczek trojprzeplywowy jak trzymac zeby dziecku dobrze lecialo 3 do nosa czy do brody ?????

    do nosa "numerek"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciliśmy ze szpitala! Najgorszemu wrogowi nie życzę takiego przyzycia. Nie wiem czy pisałam, ale nie dość ze sama skończyłam na antybiotyku to jeszcze w środę mialam ta sama wirosowke co synek i inne dzieci, rzygalam przez 2 doby aż w końcu sama wyladowalam na kroplowkach. Mąż czuł się źle tylko przez kilka godzin, zajmował się wzorowo syneczkiem, był z nim ciagle od wtorku. Jedyny tata na pełnym dzieci oddziałem jestem z niego dumna ;)
    Synek dostał Debridat, bo podejrzewają refluks. Wszystkie metody diagnostyczne są ciężkie dla takiego maluszka, usg niestety nic nie wnosi do diagnostyki, wiec na 2 miesiące będzie ten syrop. Na szczęście ma super słodki smak. Jak dobrze być w domu! Na środę zamówić pielęgniarkę do domu zeby pobrala krew na kontrolne badanie bo nie mam zamiaru teraz nigdzie zabierać synka. Z zaleceń lekarskich to zakaz wychodzenia do końca miesiąca, ale od marca mozemy zacząć wychodzi na spacerki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Synek zrobił się taki śmieszny :P Ciągle się śmieje jak "mały dorosły" Sam zaczął zasypiac, smoczus, kładzie się na boczek, przytulna kocyk i śpi. I zaczął siadać! Jak trzymamy go na kolanach to sam z całej siły podnosi się do siadania! Jak go posadzilam wśród poduszek to aż wychodził z siebie z radości. Domaga się innego jedzonka myślałam że będziemy musieli zaczynać od poczatku po tym pobycie w szpitalu bo tam odmawiał wszystkiego. Jest zakochany w soku marchwiowym, sam chwyta za butelkę i pije do dba ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2019, 22:46

    Vlinder, 100krotka30, kasia1518, KATARZYNACarm, ola_g89, Izabelle lubią tę wiadomość

  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 16 lutego 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Wróciliśmy ze szpitala! Najgorszemu wrogowi nie życzę takiego przyzycia. Nie wiem czy pisałam, ale nie dość ze sama skończyłam na antybiotyku to jeszcze w środę mialam ta sama wirosowke co synek i inne dzieci, rzygalam przez 2 doby aż w końcu sama wyladowalam na kroplowkach. Mąż czuł się źle tylko przez kilka godzin, zajmował się wzorowo syneczkiem, był z nim ciagle od wtorku. Jedyny tata na pełnym dzieci oddziałem jestem z niego dumna ;)
    Synek dostał Debridat, bo podejrzewają refluks. Wszystkie metody diagnostyczne są ciężkie dla takiego maluszka, usg niestety nic nie wnosi do diagnostyki, wiec na 2 miesiące będzie ten syrop. Na szczęście ma super słodki smak. Jak dobrze być w domu! Na środę zamówić pielęgniarkę do domu zeby pobrala krew na kontrolne badanie bo nie mam zamiaru teraz nigdzie zabierać synka. Z zaleceń lekarskich to zakaz wychodzenia do końca miesiąca, ale od marca mozemy zacząć wychodzi na spacerki.

    Zdrówka dla Was

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 16 lutego 2019, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla wspaniałe wieści że już jesteście w domku, super że dałaś znać co u Was :-)
    Oczywiście współczuję przeżyć i dużo zdrówka teraz dla Was :-)

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 17 lutego 2019, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Synek zrobił się taki śmieszny :P Ciągle się śmieje jak "mały dorosły" Sam zaczął zasypiac, smoczus, kładzie się na boczek, przytulna kocyk i śpi. I zaczął siadać! Jak trzymamy go na kolanach to sam z całej siły podnosi się do siadania! Jak go posadzilam wśród poduszek to aż wychodził z siebie z radości. Domaga się innego jedzonka myślałam że będziemy musieli zaczynać od poczatku po tym pobycie w szpitalu bo tam odmawiał wszystkiego. Jest zakochany w soku marchwiowym, sam chwyta za butelkę i pije do dba ;)
    Super wieści kochana tak czekałam na Twoją wiadomość , że u Was wszystko sie poukładalo ,bardzo współczuję przeżyć , teraz to już musi być tylko lepiej,

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    201809135365.png
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 17 lutego 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla dobrze ze juz w domku jesteście, szpital to samo zlo
    A u nas pyknelo 5 miesięcy, nie wiem kiedy to minęło, mala jest przesmieszna

    KATARZYNACarm, Camilla13, Izabelle lubią tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Wróciliśmy ze szpitala! Najgorszemu wrogowi nie życzę takiego przyzycia. Nie wiem czy pisałam, ale nie dość ze sama skończyłam na antybiotyku to jeszcze w środę mialam ta sama wirosowke co synek i inne dzieci, rzygalam przez 2 doby aż w końcu sama wyladowalam na kroplowkach. Mąż czuł się źle tylko przez kilka godzin, zajmował się wzorowo syneczkiem, był z nim ciagle od wtorku. Jedyny tata na pełnym dzieci oddziałem jestem z niego dumna ;)
    Synek dostał Debridat, bo podejrzewają refluks. Wszystkie metody diagnostyczne są ciężkie dla takiego maluszka, usg niestety nic nie wnosi do diagnostyki, wiec na 2 miesiące będzie ten syrop. Na szczęście ma super słodki smak. Jak dobrze być w domu! Na środę zamówić pielęgniarkę do domu zeby pobrala krew na kontrolne badanie bo nie mam zamiaru teraz nigdzie zabierać synka. Z zaleceń lekarskich to zakaz wychodzenia do końca miesiąca, ale od marca mozemy zacząć wychodzi na spacerki.

    My też braliśmy debridat. Powiem Ci że usg ciężko stwierdzi refluks fizjologiczny(ten co mija do roku czasu) bo pokarm w przełyku może świadczyć np. o przekarmieniu aczkolwiek u nas stwierdzono masywny refluks na podstawie usg. Najważniejsze to wykluczyć przerost mięśnia odźwiernikowego.

‹‹ 1438 1439 1440 1441 1442 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ