X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !!!! Wrzesień 2020 !!!!
Odpowiedz

!!!! Wrzesień 2020 !!!!

Oceń ten wątek:
  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 19 października 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda, zdecydowanie leci szybko, czasem myślę że za szybko🙈 ja to nawet nie mam czasu myśleć że w cuazy jestem 🤣

    Ounai, wiesz, ja też szczerze mówiąc czasem resknie za pracą.

    Jutro o 9 mam wizytę u gin wiec trzymajcie kciuki ciocie.

    Wywołuje też do tablicy Leile i Joane!

    Pogoda lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 13974 20515

    Wysłany: 19 października 2021, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci, że sama pracą chyba mniej męczy niż opieka nad dzieckiem. Ale wracam do domu, Marta się cyckuje, potem od razu po syna do przedszkola I nagle jest wieczor a jeszcze trzeba ugotować, sprzątnąć, pranie wstawić. O 17 to już marzę, żeby się położyć spać 😂

    age.png

    age.png
  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 20 października 2021, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się chwale. Po lekarzu, chłopak na 100% , zdrowy, ale leniuch. Także będziemy mieć parke 🤩

    Pogoda, Chmurka, Krokodylica, Ounai, erre, Nusieńka lubią tę wiadomość

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
  • Pogoda Autorytet
    Postów: 1808 1641

    Wysłany: 20 października 2021, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey super ❤️😍

    mhsvqtkf2ppd77xh.png

    24.01.2019 - I IVF 0 ❄️
    11.04.2019 - II IVF 3 ❄️
    9.05.2019 - transfer 5dniowej blastki - 12tc [*] ;(
    Zostały 2 ❄️
    11.01.20 pozytywny test - naturalny cud ❤️
    6.09.20 Julianek 🥰👑
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 20 października 2021, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey gratulacje;*

    Audrey lubi tę wiadomość

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 20 października 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey gratulacje :)

    Audrey lubi tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 13974 20515

    Wysłany: 20 października 2021, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!

    Audrey lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • erre Autorytet
    Postów: 1849 1252

    Wysłany: 20 października 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey super :D

    Audrey lubi tę wiadomość

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • ata89 Autorytet
    Postów: 539 786

    Wysłany: 20 października 2021, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka. Gratulacje ❤️ będzie w domu niezły babiniec 😁

    Audrey. Również Gratulacje ❤️ będziesz mieć wesoło 😊 będzie trzeba się przestawić i patrzeć teraz nie tylko na różowe rzeczy i kokardki 😁

    Audrey lubi tę wiadomość

    l22nhdgeiwrcdvnd.png
    dqprhdgecuqtbcml.png
  • erre Autorytet
    Postów: 1849 1252

    Wysłany: 21 października 2021, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj poszłam z małym na bilans i przy okazji miały być dwa szczepienia.
    No ale lekarka usłyszała zajęte oskrzela i dupa. Na dodatek starszak obudził się z atakiem kaszlu, więc go nie puściliśmy do przedszkola. I znowu majątek na leki. Ale mnie to wpienia, serio...

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 23 października 2021, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka, Audrey!! Ale te Wasze ciąze lecą. Gratulacje!! Płeć niewazna. Oby zdrowe! :D
    Co do chorób to pisalam wiele razy,ze starszak moj chorowal 1(slownie JEDEN)raz w zyciu,ze musial brac antybiotyk a ma 5,5lat. Chodzil do zlobka, teraz do przedszkola-no okaz zdrowia. Za to Szymcio 2tyg chorowal z antybiotykiem na zapalenie oskrzeli, tydzien pochodzil do zlobka i znowu zaczyna sie katar 🤧🤦‍♀️ i co poradzic.. inhalacje solą moze pomogą..

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 23 października 2021, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opowiedzcie jakie tam umiejetnosci maja nasze ponad roczniaki :)
    Moj Szymo chodzi sprawnie, nawet uczy sie biegac (ucieka przed bratem bo czesto bawią sie w berka), umie tanczyc krecac sie na jednej nodze (komicznie to wyglada, musze nagrac i wrzuce na fb), niestety ze zlobka przyniosl bicie :/ leje nas po buziach z liscia :/ dla niego to taka zabawa, nie pozwalamy mu na to ale wiecie-kopiuje to,co w zlobku sie dzieje na bank. Z mowy to najwiecej baba(na wszystko), na mnie mama, robi jeszcze wawa na szczekanie psa, wszystko rozumie, pokazuje wszystko, jak sie stuknie to kaze calowac raczke(nawet jak w inna czesc ciala haha), robi brawo,papa, akuku i takie tam :)

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 13974 20515

    Wysłany: 23 października 2021, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pap, ja bym porozmawiała z Panią w żłobku, bo przecież jeśli kopiuje to od kogoś, a nie powinny raczej ciocie pozwalać na takie zschowania.


    Marta biega, chodzi do tyłu, wchodzi i schodzi na kanapy i łóżka, wchodzi na schody. Mówi raczej po swojemu uwielbia książeczki. Srednio tydzień jest w zlobku i tydzień w domu. Jest w stanie nie jeść z piersi cały dzień, niestety ja nie. Ostatnio musiałam w pracy ręcznie odciągać bo nie przetrwałabym.

    age.png

    age.png
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 24 października 2021, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniela mówi mama, tata, i kot;P mówi też ałał na psa , muu na krowę , koko na kurę i bwum jak bawi się samochodem. Mówi też 'ma' że czegoś nie ma. Całuje nas i wszystko i wszystkich;P szczególnie lale, misie i zwierzątka w książkach. Tańczy śmiesznie dupką i rączkami. Robi papa, brawo, koci koci, akuku, tutu kokoszeczka, i lula lale śpiewając im aaaa. Gada po swojemu jak katarynka. Chodzi wciąż przy meblach ale zaczyna się odrywać. Jest super mega pogodna i strasznie lubi żartować:P je dalej mikro ilości ale ma swoje ulubione dania których potrafi zjeść trochę więcej

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5333 6203

    Wysłany: 24 października 2021, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała chodzi, biega, jeździ na jezdzikach, wspina się na schody. Mówi swoim językiem.Generalnie dużo rozumie, np.gdy mówię, że zaraz obiad, to już idzie i wyciąga krzesełko albo że czas na kąpiel, to biegnie pod wannę. Jest waleczna - gdy brat próbuje wyrwać jej zabawkę, to okłada go ręką i gryzie 🤦‍♀️(nie wiem skąd jej się to wzięło). Nie je już z piersi, sama się odstawiła.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Pogoda Autorytet
    Postów: 1808 1641

    Wysłany: 25 października 2021, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdolne te Wasze dzieciaki 🥰
    Juluś dużo chodzi, po schodach wchodzi, ale podpierając się ściany lub barierki. Mówi najczęściej da i dedede 😂 kocha książeczki, trzeba czytać 20 razy dziennie ta samą. Pcha się na kolana z książka i trzeba mu czytać 😁 już duzo rozumie, potrafi pokazać paluszkiem jak się go o coś pyta (oczywiście nie wszystko, ale to co umie to pokaże 😆). Umie robić kosi kosi ( lub brawo - jak kto woli), papa, halo - przykłada sobie cokolwiek do ucha 😁 tańczy śmiesznie ruszając rączką jak Np powiem „pajączek” to od razu reka do góry i tańczy, bo kojarzy mu się z piosenka „tuciutki paajączek” 😆 jak powiem zajączek to tez mu się z tym kojarzy 😁w ciągu dnia już ma tylko 1 drzemkę od 13.30 zazwyczaj jakieś 1,5 h. Ale zeby nie było tak pięknie nie prześpi ciągiem tylko trzeba go „dolulac”. W nocy milion pobudek standardowo 🙈 w kolejny weekend będziemy się przymierzać do odstawiania nocnych karmien… mam nadzieje, ze to nie będzie strzał w kolano. W ciągu dnia w ogóle już nie zwraca uwagi na cyca, ale w nocy nie potrafi się przytulić bez dobierania się do piersi.

    mhsvqtkf2ppd77xh.png

    24.01.2019 - I IVF 0 ❄️
    11.04.2019 - II IVF 3 ❄️
    9.05.2019 - transfer 5dniowej blastki - 12tc [*] ;(
    Zostały 2 ❄️
    11.01.20 pozytywny test - naturalny cud ❤️
    6.09.20 Julianek 🥰👑
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 25 października 2021, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda ja też się będę przymierzać do odstawiania. Ale u nas w dzień też jeszcze je. Ja bym chciała odstawic w nocy a zostawić karmienie ranne i popołudniowe .. zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziś zaczynam uczyć zasypiania w łóżeczku... Bo póki co zasypia w hamaku;p


    Pogoda lubi tę wiadomość

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • Pogoda Autorytet
    Postów: 1808 1641

    Wysłany: 25 października 2021, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ostatnio tez kończy się na usypianiu w łóżeczku, bo po dwóch cycach dalej szaleje, wiec kładę go do łóżeczka, trochę się pokręci, poszaleje, aż w końcu się znudzi i jak dobrze pójdzie to zaśnie w łóżeczku bez lulania. Ale mam lozeczko na kolkach wiec nim jeżdżę 😁

    mhsvqtkf2ppd77xh.png

    24.01.2019 - I IVF 0 ❄️
    11.04.2019 - II IVF 3 ❄️
    9.05.2019 - transfer 5dniowej blastki - 12tc [*] ;(
    Zostały 2 ❄️
    11.01.20 pozytywny test - naturalny cud ❤️
    6.09.20 Julianek 🥰👑
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 25 października 2021, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas już od bardzo dawna nie zasypia przy cycku tylko na hamaku(a potem przekładam do łóżeczka) albo właśnie na rękach. Ale to się robi problematyczne. I w związku z tym że niedługo powrót do pracy to chciałam ją nauczyć zasypiać inaczej... Dziś był pierwszy dzień..zasypianie trwało godzine... Eh a na hamaku zazwyczaj 7 minut;P

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • Pogoda Autorytet
    Postów: 1808 1641

    Wysłany: 25 października 2021, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka najważniejsze, ze się udało 😁 u nas tez prawie godzinę usypiania 🤦‍♀️

    Chmurka lubi tę wiadomość

    mhsvqtkf2ppd77xh.png

    24.01.2019 - I IVF 0 ❄️
    11.04.2019 - II IVF 3 ❄️
    9.05.2019 - transfer 5dniowej blastki - 12tc [*] ;(
    Zostały 2 ❄️
    11.01.20 pozytywny test - naturalny cud ❤️
    6.09.20 Julianek 🥰👑
‹‹ 1481 1482 1483 1484 1485 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ