X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !!!! Wrzesień 2020 !!!!
Odpowiedz

!!!! Wrzesień 2020 !!!!

Oceń ten wątek:
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozległe stłuczenia kolan, lędźwi i brzucha

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • ancys85 Autorytet
    Postów: 1557 2116

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko Chmurka jaka historia 😱😱 oby wszystko było ok!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2021, 21:31

    Chmurka lubi tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka duzo zdrowia dla mamy 😘

    Chmurka lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • erre Autorytet
    Postów: 1849 1252

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany Chmurka, przykra sytuacja, ale chyba wszystko będzie dobrze z mamą?
    A mąż jak się czuje?

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • Leeila26 Autorytet
    Postów: 1938 2206

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka o ludzie 😱 daj znać, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze..

    DtJnp2.png

    30.10.2014r. (6tc) [*]
    10.08.2015r. (8tc.) [*]
    ___________________

    30.12.2019r - 2 kreseczki po raz trzeci <3
    07.09.2020r. - Nasze Największe Szczęście - Amelka <3
    26.07.2022r. - 8 Rocznica Ślubu i... 2 kreseczki 😍😍😍
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze Chmurka zdrowia dla mamy.
    Jakiś czas temu była historia że ojciec potrącił śmiertelnie swoje dziecko na podwórku przy cofaniu. :( wystarczą sekundy :(

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natali używamy maści na katar hebda. :) polecam :) tylko ona jest od 3 roku życia.

    Erre moje kozy chodzą do przedszkola, młodsza jeszcze pokasłuje trochę i czasem poleje jej się "woda" z nosa ale u niej to alergiczne.

  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama dziś w miarę ok. Ale cała noc spala na podłodze bo tak ja wszystko bolało. Sytuacja tragiczna tym bardziej że mama jest po trzech operacjach kręgosłupa i po operacji kolana i ma w nodze metalowa płytkę. Na szczęście nic nie zlamane. Zobaczymy jak to się odbije na jej zdrowiu ... Dzięki dziewczyny za wsparcie;*

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka ale jal to sie stalo?? Mama niefortunnie podeszla czy twoj mąz sie nie rozejrzal? Boziu.
    Co do pliku to doszedl,dziekuje :) nie obejrzalam jeszcze bo na tel nie sciagne bo za duzo wazy, musze na laptopa.

    Chmurka lubi tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pap, ciężko to opisać. Mama wyszła z ogródka i szła w stronę domu a mąż tyłem wjeżdżał na podwórko. Mama go nie widziała bo była zwrócona do samochodu tyłem. A on... Twierdzi że patrzył w lusterka i jej nie widział, że martwy punkt czy coś. Licho wie

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej, Chmurka, ale przykra sytuacja, współczuję stresu Wam wszystkim, dobrze, ze nic poważniejszego się nie stało, ale to i tak z tego co opisujesz dla mamy dużo :/ Zdrówka dla mamy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erre u nas jest tak samo, Tosia pełza bardziej jedną stroną, lewą nozkę ciągnie za sobą, tez myslalam o fizjo, ale z drugiej strony ladnie się podciąga, wstaje i stoi, przybiera pozycję do raczkowania, wiec zobaczę, jak to się rozwinie.

    Kroko o widzisz, to mam nadzieję, że u nas tez podziała. Ja dla Janka, on już prawie 5 lat.

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erre moj starszak tak pelzal,ze jedna strona bardziej. Nie wiedzialam jak to zmienic. Szymek za to wlasnie pieknie rowniutko pelza i to juz niezlym tempem.
    Powiem Wam,ze zwykle mialam sporo czasu na zrobienie roznych rzeczy ale jak starszak ostatnio chodzi reguralnie do przedszkola to Szymkowi sie nudzi i straaasznie jeczy. Zabawki go nie interesuja, juz nawet mu wyciagam jakies akcesoria kuchenne ale to tez na sekunde a tak to pelza do mnie,lapie na kostki i placze. I tak robie jakas robote przez capy dzien zamiast na raz :)
    Za niecaly miesiac jade z synkami i moja mamą na tydzien nad morze i musze znalezc jakas spacerowke lub parasolke budzetową. Mąz mowi,ze parasolka lepiej sie zmoesci do bagaznika i zajmie mniej miejscs niz spaceroeka skladana tak wiecie-w pol. Ale mi sie wydaje,ze na parasolke Szym jeszcze za maly.. ze one sa takie mniej stabilne niz spacerowki. Chyba podjade do smyka i go po prostu przymierze do jakiejs. Zastanawiam sie ieszcze nad organizacja cienia nad morzem. W namiocie nie usiedzi chyba, moze jakis parasol? Nie wiem
    P.s. szym na sniadanie wlasnie zjadl cala kromke chlebka z maslem orzechowym(czesc ze skórka kroje na malutkie 1x1cm i tez sobie radzi!)

    Ptysio lubi tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5341 6208

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My za 2 tyg jedziemy nad morze. Biorę że sobą spacerówkę, super dopasowana na podróże. To lionelo Julie, waży 5kg, można ją nosić nawet na ramieniu, składa się jednym ruchem.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taką tanią parasolkę, nie pamiętam w tej chwili firmy, wożę w niej młodszą córkę do przedszkola. Wydaje mi się że Maks jest jeszcze na nią za mały.

  • ancys85 Autorytet
    Postów: 1557 2116

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam wyrobioną dzienną normę kroków 😂😂 więc popołudnie spędzę na leniuchowaniu i ogarnięciu pokoju syna ale to po kawce 🙊🙈

    Pap myślę że wózek typu parasolka dla naszych dzieciaczków jest już ok, aczkolwiek wózek wózkowi nierówny więc warto poczytać żeby np. rozkładał się na płasko czy miał budkę UV.
    Moja parasolka jest od pierwszych dni życia ale koszt jej zakupu już spory, więc jeśli nie planujesz takiego wózka i chcesz tylko coś na wakacje to może sprawdź czy niema czegoś fajnego używanego 😉

    Chmurka jak mama?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2021, 18:55

  • Pogoda Autorytet
    Postów: 1808 1641

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pap znajomi są właśnie nad morzem i maja duży namiot plażowy z Decathlonu i super im się sprawdza. Mama sie opala, a tata z córeczka bawią się w cieniu. Nawet w nim spała :) także chyba fajne rozwiązanie.

    mhsvqtkf2ppd77xh.png

    24.01.2019 - I IVF 0 ❄️
    11.04.2019 - II IVF 3 ❄️
    9.05.2019 - transfer 5dniowej blastki - 12tc [*] ;(
    Zostały 2 ❄️
    11.01.20 pozytywny test - naturalny cud ❤️
    6.09.20 Julianek 🥰👑
  • ancys85 Autorytet
    Postów: 1557 2116

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda wrote:
    Pap znajomi są właśnie nad morzem i maja duży namiot plażowy z Decathlonu i super im się sprawdza. Mama sie opala, a tata z córeczka bawią się w cieniu. Nawet w nim spała :) także chyba fajne rozwiązanie.

    My mamy namiot z decathlonu od kilka lat i nigdzie się bez niego nie ruszamy, nawet na basen go zabieramy.
    Pap nawet jak Szymcio Ci nie usiedzi w nim, to wykorzystasz na drzemkę, na przebranie dzieciaków czy po prostu schowanie gratów.

    p.s ja mam zamykany na zamek, więc chowamy rzeczy i wszyscy idziemy się kąpać 😉

  • ancys85 Autorytet
    Postów: 1557 2116

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś z Was pisała ostatnio o pantsach, w biedronce jest promocja obecnie 3 za 2 😁

  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancys dzięki że pytasz. Mama obolała, bierze leki nasenne żeby w nocy spać... W dzień dziś już trochę chodziła... ale jest ok... Bardziej ja się nie moge otrząsnąć. Nie wiem jak to określić... Mama i tak była wiecznie obolała prze te problemy z mogą i kręgosłupem a tu takie coś ... Nie wiem... Mam jakieś głupie poczucie winy czy ogólnie żal... Eh. Głupie to wiem;P chyba po prostu ciężko mi się patrzy na cierpienie mamy.

    iv09hdge02bk9ct0.png
‹‹ 1426 1427 1428 1429 1430 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ