X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrocławskie ciężarówki
Odpowiedz

Wrocławskie ciężarówki

Oceń ten wątek:
  • salomea Autorytet
    Postów: 268 311

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, coraz więcej dobrego słyszę o Klinikach, chyba zweryfikuję swoje poglądy.Na początku była nastawiona na Kamieńskiego. Borowska i Brochów w takim razie kompletnie odpadają.

    gg642n0aww2rhqzn.png
  • WrocławskaCiężaróweczka Przyjaciółka
    Postów: 81 40

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Kamińskiego mam bardzo daleko. A we Wrocławiu wiecznie korki wiec nie mam zamiaru urodzić w aucie. Dlatego wybieram szpital blisko domu :)

  • salomea Autorytet
    Postów: 268 311

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam, I faza porodu trwa nawet 10 godzin, więc ja się nie będę spieszyć :P Chociaż pewnie jak przyjdzie co do czego to spanikuję i też będziemy gnać.
    Śmieszna sprawa, właśnie przyszły do mnie zakupy z Tesco i pan, który je dostarczał, jak mnie zobaczył to ni z tego ni z owego zapytał, czy szpital wybrany. Okazało się, że pracuje w pogotowiu, a w Tesco tylko dorabia. Odradzał Borowską i Brochów - podobno mają mało kasy, przez co oszczędzają na środkach odkażających, rok temu była jakaś infekcja w tych szpitalach i podobno wszystkie noworodki były zakażone. No i utwierdził mnie w przekonaniu, że Chałubińskiego to dobry wybór :)

    gg642n0aww2rhqzn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, i ja jestem z Wrocławia :) najbliżej mam na Borowską, ale właśnie wszyscy nią straszą... na razie chyba jestem nastawiona na Kamieńskiego, ewentualnie Kliniki, ale do obu mam dość daleko :) i generalnie jakoś do żadnego nie jestem przekonana na sto procent.

  • Wrocławianka Przyjaciółka
    Postów: 64 42

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Dawno mnie nie było :P
    Ja omawiam ze swoim lekarzem temat wyboru szpitala ale on mówi że wszystko się na bieżąco zmienia więc tak naprawdę trzeba poczekać do końca ciąży...
    Ja pod koniec ciąży zamierzam wynająć mieszkanie w okolicy Sołtysowic, Karłowic ewentualnie Poświętne, Polanowice więc najbliżej będę miała na Kamieńskiego ale chyba też wolałabym Kliniki... Wiem z doświadczenia że po porodzie chcę leżeć na sali sama a nie z pięcioma innymi mamuśkami i ich płaczącymi dzieciaczkami!!
    Rodziłam na Brochowie w 2009 i w sumie nic szczególnego, miałam zapłacone za sale porodową rodzinną, ale akurat wszystkie były zajęte, miałam zapłacone za znieczulenie (w kręgosłup) ale zapomnieli!! Na szczęscie po porodzie (po dwóch dniach) udało mi się przenieść na prywatny pokój z własną łazienką (po prostu luksus) i to było dla mnie wybawienie :)

    ganndqk34yrq3fzc.png
    zem3k6nlvi5nxd57.png
  • Takanijaka Autorytet
    Postów: 287 753

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo Wrocław wita :)

    f2w3kw7ipvto76dt.png

    Podwójna mama :)
  • stay Ekspertka
    Postów: 213 231

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest ktoś obecnie z Wrocławia?
    Na razie myślę o prowadzeniu ciąży. Jestem zapisana do dr.R.Mydlowskiego z MediConcept. Ktoś może podzielić się opinią?
    Szukam też dobrego gina na NFZ

    <3 Nadusia <3
    z6EVp1.png
    tt1d64a6.png
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również z Wrocławia, ale w sprawie gina nie pomogę, ja prowadzę ciążę w luxmedzie ;) pozdrawiam i spokojnej ciąży :)

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • Fridakahlo Koleżanka
    Postów: 104 18

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misKolorowy wrote:
    Ja również z Wrocławia, ale w sprawie gina nie pomogę, ja prowadzę ciążę w luxmedzie ;) pozdrawiam i spokojnej ciąży :)


    Jesteś zadowolona z opieki w luxmedzie?
    Ja bylam tam taz bodajże u dr Wysockiego i byłam w szoku, że tak może wyglądać wizyta u ginekologa i to w ciązy.
    Od kilku lat chodze do Pani Sieradzkiej prywatnie i dzięki niej jestem w ciązy dlatego wolę zapłacić i być zadowolona w 100%.

    do jakiego lekarza chodzisz?

    Frida



    PCO
    Hyperprolaktynemia czynnościowa
    Hipoglikemia reaktywna
  • Fridakahlo Koleżanka
    Postów: 104 18

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stay wrote:
    Jest ktoś obecnie z Wrocławia?
    Na razie myślę o prowadzeniu ciąży. Jestem zapisana do dr.R.Mydlowskiego z MediConcept. Ktoś może podzielić się opinią?
    Szukam też dobrego gina na NFZ



    Polecam Panią Urszulę Sieradzką jeśli chodzi Ci o fachową opiekę i wizyty w dobrej atmosferze. Nawet mój mąż twierdzi, że po wizycie czuje się sppokojny i zrelaksowany. Przyjmuje tylko prywatnie, ale uważam,że warto mieć dobrego lekarza zwłaszcza w ciązy. Jeśli miałabyś jakieś pytania to pomogę:)

    Frida



    PCO
    Hyperprolaktynemia czynnościowa
    Hipoglikemia reaktywna
  • nika77 Ekspertka
    Postów: 300 71

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fridakahlo, ja mam do Ciebie pytanie odnośnie pani Sieradzkiej.
    Przeczytałam o niej kilka pozytywnych opinii na necie i byłam na pierwszej wizycie, odnośnie problemów z zajściem w ciążę i utrzymaniem ciąży.
    Napisz mi proszę,coś więcej o pani sieradzkiej tzn o jej metodach diagnozowania problemów,o prowadzeniu ciąży...czy jest rzeczywiście takim fachowcem w diagnozowaniu problemów i skutecznie radzi sobie z nimi, jak często chodziłaś na wizyty?I czy pani doktor pracuje też w którymś szpitalu?czy ewentualnie poleca pod koniec ciąży jakiś szpital/lekarza?

    nika77
  • Milenka~11 Autorytet
    Postów: 632 449

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, czy się ktoś wybiera na dni otwarte do Bobowózki? będą 26-27 styczeń. Jakby któraś mamusia szła 26 byłabym wdzięczna za info jak duże dają rabaty itp., bo nie wiem czy siostrę molestować, żeby mi po fotelik pojechała, czy czekać aż promka będzie w jakimś sklepie bliżej mnie i jechać samemu. Pozdro i buziole

    dqpri09k6uedld97.png
  • malinka201666 Autorytet
    Postów: 414 286

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,też jestem z Wrocławia :) chciałam rodzić na kamienskiego ale jak czytam na fb opinie o nim to chyba wybiorę kliniki lub borowską.Chodzę do Radeckiego wiem że pracuje właśnie na kamienskiego ale i tak się boję tam iść :/

    iv09epokg488jyph.png
    200910232070.png
    20090704640114.png
  • Zuuziia Autorytet
    Postów: 389 398

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stay wrote:
    Jest ktoś obecnie z Wrocławia?
    Na razie myślę o prowadzeniu ciąży. Jestem zapisana do dr.R.Mydlowskiego z MediConcept. Ktoś może podzielić się opinią?
    Szukam też dobrego gina na NFZ

    Polecam z Mediconceptu dr Grodzińska :)
    Ja chodzę do jej prywatnego gabinetu na Jaracza 71. Naprawdę to jest złota kobieta!

    oar89jcgknh04rvx.png
    25.07.2018 🦊

  • Zuuziia Autorytet
    Postów: 389 398

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka201666 wrote:
    Hej,też jestem z Wrocławia :) chciałam rodzić na kamienskiego ale jak czytam na fb opinie o nim to chyba wybiorę kliniki lub borowską.Chodzę do Radeckiego wiem że pracuje właśnie na kamienskiego ale i tak się boję tam iść :/

    Jeżeli będę miała wskazania do cesarki przez moja dysplazję biodra to pójdę na Kamińskiego tak żeby CC zrobiła moja dr prowadząca. Ale jeśli się okaże że poród naturalny to albo Trzebnica albo Kliniki.

    oar89jcgknh04rvx.png
    25.07.2018 🦊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuuziia wrote:
    Jeżeli będę miała wskazania do cesarki przez moja dysplazję biodra to pójdę na Kamińskiego tak żeby CC zrobiła moja dr prowadząca. Ale jeśli się okaże że poród naturalny to albo Trzebnica albo Kliniki.
    Zuzia, polecam Trzebnice, w 2015 miałam tam cc (dr orzeszko i jałocha) było całkiem nieźle, teraz jest remont, więc będą bardziej komfortowe warunki

    Zuuziia lubi tę wiadomość

  • zohasamoha Autorytet
    Postów: 916 739

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuuziia wrote:
    Polecam z Mediconceptu dr Grodzińska :)
    Ja chodzę do jej prywatnego gabinetu na Jaracza 71. Naprawdę to jest złota kobieta!
    dzień dobry, ja też z Wrocławia:)
    Również polecam dr Grodzińską:D moja Przyjaciółka prowadziła u Niej ciążę i dzięki Niej, Hania urodziła się o czasie, bo Przyjaciółka miała skracającą szyjkę i dr Grodzińska zareagowała odpowiednio...jednocześnie Przyjaciółka prowadziła ciążę w Medicover i tam dr nawet tego nie zauważył:(

    Co do lekarza na NFZ, to polecam dr Kozioł- przyjmuje w piętki na Borowskiej w szpitalu, ale w poradni. Trafiłam na Nią przypadkowo. Jest super, daje wszystkie badania na NFZ, bardzo dba o mnie, czuję się zaopiekowana bardzo! tylko sprzęt USG kiepski- dlatego chodzę też prywatnie do dr Grodzińskiej:)

    Zuuziia lubi tę wiadomość

    Czynnik męski - mała ruchliwość, morfologia 3%
    piu3vfxmpkmz0k5w.png
    26.09 transfer 2 zarodków 8A
    8 dpt beta 19,37, 10dpt 51,88 13 dpt 198,7 17dpt 833,9
  • zohasamoha Autorytet
    Postów: 916 739

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do porodu, to ja jestem nastawiona na Oleśnicę -mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i dotrwam do 37 tyg- bo tam przyjmują od 37 tyg:)

    Czynnik męski - mała ruchliwość, morfologia 3%
    piu3vfxmpkmz0k5w.png
    26.09 transfer 2 zarodków 8A
    8 dpt beta 19,37, 10dpt 51,88 13 dpt 198,7 17dpt 833,9
  • Zuuziia Autorytet
    Postów: 389 398

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może CC w Trzebnicy super ale słyszałam o naturalnych porodach, gdzie dziewczyny bardzo się męczyły a lekarze jakby oczekiwali łapówy. Nie mniej jednak w Trzebnicy są lepsze warunki jeżeli chodzi o opiekę poporodową pokoje, pielęgniarki itd.
    Zobaczymy mam jeszcze troszkę czasu, chociaż zapewne szybko on zleci.
    W Trzebnicy brakuje mi jeszcze oddziału Neonatologicznego :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 08:39

    oar89jcgknh04rvx.png
    25.07.2018 🦊

  • Zuuziia Autorytet
    Postów: 389 398

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zohasamoha wrote:
    dzień dobry, ja też z Wrocławia:)
    Również polecam dr Grodzińską:D moja Przyjaciółka prowadziła u Niej ciążę i dzięki Niej, Hania urodziła się o czasie, bo Przyjaciółka miała skracającą szyjkę i dr Grodzińska zareagowała odpowiednio...jednocześnie Przyjaciółka prowadziła ciążę w Medicover i tam dr nawet tego nie zauważył:(

    Co do lekarza na NFZ, to polecam dr Kozioł- przyjmuje w piętki na Borowskiej w szpitalu, ale w poradni. Trafiłam na Nią przypadkowo. Jest super, daje wszystkie badania na NFZ, bardzo dba o mnie, czuję się zaopiekowana bardzo! tylko sprzęt USG kiepski- dlatego chodzę też prywatnie do dr Grodzińskiej:)


    A gdzie chcesz rodzić ? :)

    oar89jcgknh04rvx.png
    25.07.2018 🦊

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ