X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wózek - jaki wybrac?
Odpowiedz

Wózek - jaki wybrac?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klaudia_xy Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 marca 2023, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Stoimy orzed wyborem wózka, najchetniej 2w1. Dziadkowie powiedzieli ze sie doloza wiec cena nie jest wielkim problemem. Wazne jest dla nas zeby byl praktyczny, skretny, jezdny no i nie ukrywam ze dla mnie liczy sie tez design ;) Myslimy nad Baby Jogger City sights 2w1, any thoughts?

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 27 marca 2023, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mojego doświadczenia wynika, że typowe wózki 2w1 nie sprawdzają się jako spacerowka, kto może sobie pozwolić ten wymienia na spacerówki lekkie, szybko składane. Najlepsze są wózki takie, które można kupić jako samą spacerówkę, czyli właśnie taki jak wybrałaś. Miałam wózek 2w1, spacerówkę nie użyłam ani razu, kupiłam xlander x cite .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2023, 09:04

    start lipiec 2013
  • Dolly89 Debiutantka
    Postów: 12 14

    Wysłany: 27 marca 2023, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy wózek Bebetto Luca Pro - moim zdaniem bardzo fajny - ma duże opony, jeździliśmy nim po najgorszych dziurach i sprawdził sie swietnie :) DO tego mają bardzo ładną gamę kolorystyczną :)

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 30 marca 2023, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam, może ktoś jeszcze coś poleci?

    start lipiec 2013
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 31 marca 2023, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na stanie był:
    - Stokke Trailz ❤️
    - Cybex Balios s ❤️
    - Lionelo Julie (porażka)
    - Kekk by Kees Moon (porażka)
    - GB Qubit + All City ❤️
    - Valco Snap 4 Trend Sport ❤️

    Cybex i Stokke super amortyzacja. Uwielbiałam oba. Na sam początek super wybór.
    Dwa następne dla mnie to totalna porażka. Nie chciałam wydać tyle hajsu na yoyo. Kupiłam tańsze wersje tej samej konstrukcji. Oprócz automatycznego składania (teraz ma to już większość), to nie ma nic pozytywnego. Używałam przy 8 miesięczniaku. Nie dało się podbić.

    Wymieniłam na GB. I byłam w szoku że tego typu wózek nie odstaje tym w typie Baliosa. Bardzo dużo korzystaliśmy. Do samolotu też. Mega budka. Kosz jak na ten typ ogromny. Amortyzatory aż nie do uwierzenia. Super wózek 'do samochodu'.

    Valco ekstra wózek dla bardzo wysokich dzieci. Chyba jeden na rynku z największym siedziskiem. Powiększana buda o dwa panele aż. Spacerówka na płasko. Ultralekki. Z pompowanymi kołami super na każdy teren. Ewentualnie można dokupić piankowe - będzie lżejszy. Zależy kto co potrzebuje. Myślę że dokupując gondolę super alternatywa dla tych wszystkich 2w1 i wymiany na lepszą spacerówkę po pół roku gondoli.

    [age.png
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 31 marca 2023, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Snapa to dokładnie taki model gondola+ spacerówka. Na pewno nie będziesz wymieniać wózka na 'lepszą spacerówkę'.

    https://matkadentystka.pl/2018/12/valco-baby-snap-4-trend-sport-v2-wozek/

    [age.png
  • IKA Znajoma
    Postów: 28 23

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A któraś z mam może miała do czynienia z wózkiem Roan Ivi?

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 27 kwietnia 2023, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbije temat, może jeszcze ktoś coś doradzi?

    start lipiec 2013
  • Jocygnar Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie Baby Jogger. 2w1 City Sights - sztos! Wozek jezdzi po krawęznikach ale tez po sciezce w lesie :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ