X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wózek - jaki wybrać?
Odpowiedz

Wózek - jaki wybrać?

Oceń ten wątek:
  • Agusia ;) Autorytet
    Postów: 1573 1709

    Wysłany: 23 lipca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    O to super, bo też w niego celuję! :)
    Waham się który z Camarelo wybrać- carera czy carmela.
    Trochę denerwują mnie kolory, no ale to tylko taki mały minusik dla tych modeli.[/QUOTE
    Santoha a czy orientujesz się może czym różnią się te dwa modele? :-)

    dqpr2n0aifktuqyu.png

    201605191762.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 23 lipca 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, mam pytanie do użytkowniczek wózka JEDO FYN ( chcemy kupić model JEDO FYN MEMO) i szukam opinii mam, które już go przetestowały :)
    Będę wdzięczna za odpowiedzi

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Magdzialenka Autorytet
    Postów: 369 240

    Wysłany: 23 lipca 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a ktoras miała moze tako moonlight albo rico nano? ten drugi jest chyba dla wysokich

    ukdywn15f5oepb6t.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 24 lipca 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj cały czas w innych wątkach nowe posty się pojawiają i ciężko wychwycić, że tutaj coś się dzieje :) Może ktoś zauważy i odpisze (trzeba mieć nadzieję) ;)

    Cynamonek30 lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 24 lipca 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia ten wózek to albo camarelo carera albo camarlelo sivila a nie albo camarelo albo carera;P

    jedynie co mogę powiedziec o gondoli to ze jest dluzsza od standardowych gondoli i tyle, nie mam pojęcia jaki ma mankament. Mnie w przeciwieństwie do Was przekonała kolorystyka:) chciałam właśnie coś odznaczającego się:P ja tam jestem bardzo zadowolona:)

    Agusia ;) lubi tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 24 lipca 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    Witajcie, mam pytanie do użytkowniczek wózka JEDO FYN ( chcemy kupić model JEDO FYN MEMO) i szukam opinii mam, które już go przetestowały :)
    Będę wdzięczna za odpowiedzi

    Mam ten wózek, użytkuję od niespełna dwóch miesięcy i jestem zachwycona. Bardzo zwrotny, prowadzi się leciutko, duża gondola, co jest dla mnie plusem, bo moje dwumiesięczne dziecko już ma ponad 6 kilo... ładny, estetyczny, fajny materiał, profilowana rączka (jest z nią naprawdę wygodnie), pojemny koszyk pod spodem. No, nie mam się do czego przyczepić, jeden z najlepszych wyborów ciążowych ;).

    Jedynym mankamentem dla osób, które wózek muszą wnosić jest to, że jest dosyć ciężki, duży. Dla mnie to akurat nie ma znaczenia, bo mieszkam w bloku z windą, bez schodów.

    Cynamonek30 lubi tę wiadomość

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 24 lipca 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o! wielkie dzięki, to w takim razie nastawiam się na Jedo, bo też mieszkam w bloku tak więc co do ciężaru - mi nie przeszkadza, a tym bardziej jak mówisz , że dobrze się prowadzi. Bardzo dziękuję za odpowiedź. :)

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Agusia ;) Autorytet
    Postów: 1573 1709

    Wysłany: 24 lipca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_tina wrote:
    Agusia ten wózek to albo camarelo carera albo camarlelo sivila a nie albo camarelo albo carera;P

    jedynie co mogę powiedziec o gondoli to ze jest dluzsza od standardowych gondoli i tyle, nie mam pojęcia jaki ma mankament. Mnie w przeciwieństwie do Was przekonała kolorystyka:) chciałam właśnie coś odznaczającego się:P ja tam jestem bardzo zadowolona:)
    Hihi właśnie wczoraj zrobiłam sobie porównanie, to ten sam wózek w różnej kolorystyce :-) ciekawa jestem jak spacerowka się ma, czy wygodna dla dziecka, na zdjęciach wygląda ok, jak wrócę z wakacji to pojadę zobaczę na żywo :-)

    dqpr2n0aifktuqyu.png

    201605191762.png
  • natalinka Autorytet
    Postów: 1873 1190

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzialenka - my jesteśmy posiadaczami Riko Nano. Tez początkowo uwazalam, że jest dla wysokich rodziców, bo to masywny sprzęt, ale na swa cenę dobry. Ja mam 162 cm wzrostu i jeszcze coś przed buda widzę ;) Wprawdzie z moja posturą wygladam przy nim jak pchła, ale jestem zadowolona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2014, 12:47

    201404234670.png

    cfc61914ad.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam wózek Lonex retro clasic tylko na większych i cieńszych kołach, dokładnie taki jak na prezentacji w linku

    http://sklep.lonex.pl/pl/p/R-16/227

    zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia, jest uroczy i mam nadzieje że będzie się dobrze sprawował o czym przekonam się już niedługo :)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Agusia ;) Autorytet
    Postów: 1573 1709

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie wózków oglądałam Bebetto Silvię i Flavio na które wcześniej chorowałam i Camarelo Carera, który został polecony przez pracownika sklepu, ze względu na dużą gondolę na okres zimowy, wiadomo kocyki, kombinezon itp., wózek jest z wyższych dzięki czemu, jest niższa przepuszczalność mrozu od podłoża, sterowanie super, duże koła, skrętne, wózek mega wygodny, boję się tylko, ze mogę śmiesznie wyglądać z takimi gabarytami, ale w zimie i ja będę opatulona, to się jakoś zejdziemy hihi, Bebetto zgrabny ale ma małą gondolę (na wiosna/lato) i miej skrętny

    misiaa lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aifktuqyu.png

    201605191762.png
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 26 lipca 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sprzedam na gwarancji X-lander XQ za 1000zł do negocjacji.

    wozek_gleboko_spacerowy_x_lander_xq_australia.jpg

    Jest na gwarancji ponad rok.

    Dołączam torbę do wózka ,folia przeciw deszczowa , parasolka ,wkładka i ten śpiworek na nogi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2014, 21:01

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, doradźcie mi jaki wózek wybrać, gdy dziecko przyjdzie na świat w marcu? przeczytałam wszystko co piszecie i mam kilka typów, ale i tak mętlik...
    jesteście bardziej doświadczone i na pewno wiecie co lepsze :)
    cchiałabym wiedzieć czym się kierować i na co zwrócić uwagę, czy kupić tańsza gondole a potem spacerówkę lepszą i lżejszą?

    moje typy to
    RIKO NANO
    TAKO ALIVE
    TAKO EXTREME
    QUINNY BUZZ
    CAMARELO SEVILLA
    JEDO FYN MEMO

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2014, 11:52

    qb3c2n0aibsaj33t.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Mam ten wózek, użytkuję od niespełna dwóch miesięcy i jestem zachwycona. Bardzo zwrotny, prowadzi się leciutko, duża gondola, co jest dla mnie plusem, bo moje dwumiesięczne dziecko już ma ponad 6 kilo... ładny, estetyczny, fajny materiał, profilowana rączka (jest z nią naprawdę wygodnie), pojemny koszyk pod spodem. No, nie mam się do czego przyczepić, jeden z najlepszych wyborów ciążowych ;).

    Jedynym mankamentem dla osób, które wózek muszą wnosić jest to, że jest dosyć ciężki, duży. Dla mnie to akurat nie ma znaczenia, bo mieszkam w bloku z windą, bez schodów.
    Z córcią też używaliśmy jedo fyn, w sumie nadal w teren preferujemy spacerówkę jedo zamiast parasolki.
    Moje subiektywne plusy:
    - ma chyba największa gondolę dostępną na rynku (a córa urodziłą się duża, porównywałam ją z gondolą xlandera i w śpiworku i kocyku zimą w wieku 3 m-cy ledw się mieściła, w naszym jedo - luz blues :) ), gondola jest nie tylko duża i szeroka ale dobrze pomyślana - głęboka, dobrze ocieplona ale zarazem można zrobić przewiew, duża głęboka budka, przykrycie dobrze chroni przed wiaterm
    - duży wygodny kosz
    - dobra amortyzacja, zwrotny, wygodny do prowadzenia jedną ręką
    - łatwo można zdjąć tapicerkę do prania
    - duże, szerokie siedzisko spacerówki
    - jakość - po 2 latach nadal wygląda jak nówka, nie mówiąc o tym, że nic się nie popsuło. Drugiej córci będzie służył róznie dobrze, mam nadzieję :)

    Minusy:
    - cieżki
    - niezbyt ładny - nie mają za dobrego projektanta jeśli chodzi o tapicerki, wg mnie taki kopciuszek pod tym względem... ale mam model sprzed przesżło 2 lat, może teraz mają lepszy design
    - w porównaniu z innymi wózkami które miałam okazję wypróbowac dość ciężko się składa, a po zlożeniu zajmuje nadal dużo miejsca. Do bagażnika mojej yariski bez zdejmowania kół i odpinania siedziska nie wchodzi.
    - beznadziejne, niewygodne pasy bezpiecześtwa w spacerówce, któ®e w sumie całkowicie wypięłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2014, 14:21

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze wszystkimi plusami się zgadzam co do Jedo, a nawet jeden minus mogę zamienić na plus, mianowicie mam model z 2014 roku i jestem zachwycona tapicerką. Jest ładna, estetyczna, z porządnego materiału, dokładnie tę wersję kolorystyczną mam:

    409.jpg

    Wszyscy zwracają uwagę na to, że wózek jest po prostu ładny :).

    Istotnie zajmuje dużo miejsca i jest ciężki. To drugie mi zupełnie nie przeszkadza, bo, jak pisałam, mieszkam w bloku bez schodów, z dużą windą. Dla osoby, która musi wnosić wózek to może być spory problem. Nas też motywuje do kupna większego auta. Do Nissana Micry wchodzi LEDWO i to też gondolę musimy na przednim siedzeniu wozić ;).

    Ale jeżeli chodzi o zwrotność, lekkość w prowadzeniu, amortyzację, wielkość gondoli - zgadzam się, popieram, jestem zachwycona. Bez problemu prowadzi się go jednym palcem.

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Ze wszystkimi plusami się zgadzam co do Jedo, a nawet jeden minus mogę zamienić na plus, mianowicie mam model z 2014 roku i jestem zachwycona tapicerką. Jest ładna, estetyczna, z porządnego materiału, dokładnie tę wersję kolorystyczną mam:
    Wszyscy zwracają uwagę na to, że wózek jest po prostu ładny :).

    Istotnie zajmuje dużo miejsca i jest ciężki. To drugie mi zupełnie nie przeszkadza, bo, jak pisałam, mieszkam w bloku bez schodów, z dużą windą. Dla osoby, która musi wnosić wózek to może być spory problem. Nas też motywuje do kupna większego auta. Do Nissana Micry wchodzi LEDWO i to też gondolę musimy na przednim siedzeniu wozić ;).

    Ale jeżeli chodzi o zwrotność, lekkość w prowadzeniu, amortyzację, wielkość gondoli - zgadzam się, popieram, jestem zachwycona. Bez problemu prowadzi się go jednym palcem.
    Masz rację, teraz są ładniutkie modele :) Ja nie mówię,ze mój jest brzydki, ale sząłu nie ma. Ja mam model z 2012, wygląda to tak:
    FYN_zloty.jpg

    tylko ramę ma normalną, nie jakąś złotą ;) ciężko teraz znaleźć fotki starego modelu.
    No ja się na razie byłam w toyotce ale tez musimy coś dużo większego kupić, bo z 2 dzieciaków i golden retriverem daleko nie zajedziemy :)
    Dla starszej córci planuję kupić dostawkę do wózka, jak tylko się upewnię ze pasuje do jedo:
    http://www.lascal.com.pl/produkty/buggyboard-maxi/
    Znacie, używacie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2014, 15:00

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was jest już może posiadaczką tego wózeczka Camarelo Carmela?

    6puidh.jpg

    Jak wygląda kolorek na żywo? Słyszałam że nie jest to typowo niebieski wózek, będzie się nadawać taki kolorek dla dziewczynki? ;) Co sądzicie?

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Martynaaa Autorytet
    Postów: 563 393

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    zastanawiam sie nad zakupem wozka X-Lander X-Pulse, czy ktoras z Was uzytkowala ten wozek i moze podzielic sie opinia?

    3i49anlimybgnl9h.png
  • b-c Autorytet
    Postów: 312 255

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa- widziałam ten kolorem na żywo w sklepie ( sama kupiłam CR-23) i na pewno dla dziewczynki będzie pasować. Powiedziałabym,że jest to kolor taki morski- dla mnie bardziej zielony niż niebieski. Według mnie w rzeczywistości wygląda inaczej, ale jest bardzo ładny i wyrazisty.

    misiaa lubi tę wiadomość

    3 letnia córeczka- naturalnie
    Starania o drugiego potomka.
    Pojedyncze plemniki w nasieniu

    06.2017 ICSI ( 21 oocytów, zapłodnionych 6, 4 słabe blastocysty)
    3 x :(

    01.2018 2 ICSI ( 8 zaplodnionych, 3 zarodki 3-dniowe + 1 opóźniony)
    02.2018 :(
    25.07.2019 FET....
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b-c wrote:
    Misiaa- widziałam ten kolorem na żywo w sklepie ( sama kupiłam CR-23) i na pewno dla dziewczynki będzie pasować. Powiedziałabym,że jest to kolor taki morski- dla mnie bardziej zielony niż niebieski. Według mnie w rzeczywistości wygląda inaczej, ale jest bardzo ładny i wyrazisty.



    Dziękuje bardzo za szybką odpowiedź :) Nie mam możliwości oglądnięcia wózeczka na żywo a bardzo spodobały mi się te żakardowe materiały :) Widzę też się skusiłaś na taki tylko w bardziej stonowanym kolorku :)
    A jak w ogóle opinie o wózeczku? :) Powiesz mi na jakiej wysokości znajduje się gondola? ;)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ