X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wózek - jaki wybrać?
Odpowiedz

Wózek - jaki wybrać?

Oceń ten wątek:
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 2 lipca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    Nalka, w jedo fyn memo jest składana gondola? Bo ja kupiłam ten wózek i szczerze nie miałam o tym pojęcia- nawet jak był spakowany w kartonie to w całości :P
    tak ale jedo fyn memo special edition, różni się od classic m.in właśnie gondolą. A nam zalezało, żeby jak najwięcej sie części składało, bo mamy mały samochód. Zanim kupiliśmy najpierw sprawdziliśmy w sklepie czy nam się zmieści. :)

    madzia84 lubi tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • dosiawas Znajoma
    Postów: 16 9

    Wysłany: 3 lipca 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.babyactive.pl/shell-eko/
    widziałam na żywo w bobowózki, lekki z gondolą 9 kg, zdjęcia mu dużo odpierają, w bobo za 1449 2w1, na allegro 2w1 1499 ale dużo gratisów, dwie osobne budki (moja siostra do gondoli i spacerówki miała jedną.... i jak założyła do spacerówki, to była już wypłowiała)...
    super kosz pod wózkiem i gondola duża. na allegro w wersji 3w1 1699

    w4sqyx8dwpg7q4gf.png
    f2w3flw1wkt2xcfm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio dużo czytałam w necie, potwierdzają się dobre opinie o polskich produktach, no i są tańsze, ale sporo osób ostatecznie kupuje oddzielnie spacerówkę lub dokupuje inną, bo te w zestawach bywają za małe lub duże,
    kupując oddzielnie nie koniecznie jest drożej, a koszty rozkładają się, bo można odsprzedać wózek i zakupić spacerówkę, muszę zbierać na większe mieszkanie i wolę kupić używany wózek

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • KUNIAK Autorytet
    Postów: 727 1325

    Wysłany: 4 lipca 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoras z was miala do czynienia z Emmaljunga Moundial Duo?
    ZWLASZCZA NATYCH DUZYCH RETRO KOLACH? ciezko znalezc jakakolwiek opinie,a jestem po prostu zakochana:)

    gg64l6d8uplrbvce.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 9 lipca 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey mój Marczello testuje juz 2 miesiąc wozek x-landera move i jest zachwycony ja też bo i zwrotny , lekki i dobrze sie prowadzi i slrawdza sie na naszej drodze i w domu jak pogoda do kitu :-) i okazyjnie a allego go kupilismy bo kosztowal 4 tys , a my daliśmy 2 tys ostatni wózek na tej aukcji byl i promocja

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • asia__f Nowa
    Postów: 5 12

    Wysłany: 10 lipca 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś zastanawiała się nas Tako Extreme?
    Nie widziałam go na żywo ale po tym co o nim wyszukałam - info i filmiki;) jestem zachwycona... - szczególnie pod względem funkcjonalnym (w sumie ma wszystko czego oczekiwałabym od tego typu pojazdu). Dzidzia urodzi się w listopadzie, więc plusami są:
    - duża gondola (90 cm)
    Inne +:
    - pompowane koła (sprawdzą się w nierównych terenach i na off roadowych spacerach - mi na pewno się przydadzą)
    - system anti - shock (takie niby amortyzatory na przednie koła)
    - amortyzatory (na tył z możliwością regulacji)
    - blokowanie kół na wprost (przód)
    - wentylowana budka (przyda się do spacerówki)
    - system przyczepiania osłonek i moskitiery (to rozwiązanie mnie ujęło, bo na wsi gdzie mieszkam jest latem strasznie dużo komarów a tutaj wydaje się, że owady nie mają szans dostać się do dziecka)
    - regulacja pokrętłem nachylenia gondoli
    - 5 punktowe pasy bezpieczeństwa (spacerówka)
    - możliwość dopasowania fotelika samochodowego
    Jedyne co mi zbytnio nie pasuje to kolorystyka - dla dziewczynki ciężko... ale coś za coś. Wizualnie również mi się podoba. Do tego znalazłam sklep, gdzie można kupić 3w1 (+Maxi Cosi Pebble) za całkiem rozsądne pieniądze:)

    filmiki do wózka (może kogoś zainspirują;)
    www.youtube.com/watch?v=4USX83va38Q
    www.youtube.com/watch?v=q7zGxLcbMxo
    A i co jeszcze na stronie producenta jest fajne wyposażenie. Jedyną rzeczą, którą chciałabym dokupić jest śpiworek, bo w ziemie się na pewno przyda, ale kosztuje 120 zł, więc nie jest źle:)

    34bwpc0zfit8nrt6.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 11 lipca 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, w swoim jedo fyn mam praktycznie wszystko to co wymieniłaś. Nie wiem tylko jakiej wielkości gondola, ale pewnie trochę mniejsza, co mi nie przeszkadza bo moje dziecko w dniu narodzin osiągnęło szalony wzrost 48 cm. Ale moja bratowa ma tako i są zadowoleni.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 11 lipca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka wrote:
    tak ale jedo fyn memo special edition, różni się od classic m.in właśnie gondolą. A nam zalezało, żeby jak najwięcej sie części składało, bo mamy mały samochód. Zanim kupiliśmy najpierw sprawdziliśmy w sklepie czy nam się zmieści. :)

    A to super, bo akurat ja kupiłam jedo fyn memo special edition :). Muszę obczaić jak to się składa.

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Karolina85 Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 12 lipca 2014, 02:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wybaczcie jeśli powielam pytanie, jednak chciałam sie dowiedzieć jakie wózki polecacie z tych trzy kołowych? Z tego co się orientuje są droższe od normalnych, przynajmniej w Bristolu.
    Pozdrawiam

    cpvcmhp.png
    4qr4wvd.png
  • Karolina85 Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 12 lipca 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga2319 wrote:
    Czy któraś z WAs miała do czynienia z wózkiem Lonex? Szukam opinii, bo to mało znana firma.http://www.wozkikrakow.pl/513,519,Kategoria.aspx


    Zakochalam sie w nim :)
    Gdzie w okolicach krakowa mozna go zobaczyc na zywo?

    cpvcmhp.png
    4qr4wvd.png
  • Agusia ;) Autorytet
    Postów: 1573 1709

    Wysłany: 12 lipca 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy któraś użytkuje / użytkowała lub kojarzy od znajomych wózek Camerelo Carmela? jestem zainteresowana tym wózkiem, chciałabym poznać jakieś szczegóły ;-)

    misiaa lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aifktuqyu.png

    201605191762.png
  • Kasieńka89 Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 17 lipca 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam przyszłe mamusie! ja sie zdecydowałam z mężem na model retro:

    http://www.youtube.com/watch?v=svxBwbNH-xM

    podałam filmik w którym go ładnie pokazano:)


    amela, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Kasieńka89
  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 17 lipca 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina85 wrote:
    Zakochalam sie w nim :)
    Gdzie w okolicach krakowa mozna go zobaczyc na zywo?

    Sklep firmowy LONEX - KRAKÓW, Tel. 690 646 111

    e-mail: [email protected], www.wozkikrakow.pl,
    ul. Kalwaryjska 36, 30-504 Kraków

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 17 lipca 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieńka89 wrote:
    Witam przyszłe mamusie! ja sie zdecydowałam z mężem na model retro:

    http://www.youtube.com/watch?v=svxBwbNH-xM

    podałam filmik w którym go ładnie pokazano:)

    Ma bardzo fajnie zabudowaną gondolę, to duży plus, nie będzie mu świecić słońce i przed wiatrem też chroni. Chyba pierwszy raz widzę taki "dach" w gondoli :)

    Kasieńka89 lubi tę wiadomość

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 18 lipca 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia ;) wrote:
    Dziewczyny a czy któraś użytkuje / użytkowała lub kojarzy od znajomych wózek Camerelo Carmela? jestem zainteresowana tym wózkiem, chciałabym poznać jakieś szczegóły ;-)

    Ja mam ten wózek, uzywam od maja i jestem w nim zakochana :)

    Agusia ;) lubi tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 18 lipca 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to super, bo też w niego celuję! :)
    Waham się który z Camarelo wybrać- carera czy carmela.
    Trochę denerwują mnie kolory, no ale to tylko taki mały minusik dla tych modeli.

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 18 lipca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez wlasnie mysle nad camarello carmela, ich minus wlasnie jak dla mnie to kolorystyka i ponoc cos z srodkiem gondoli jest nie tak
    mysle jeszcze o riko nano tu znow minus za oparcie krotkie w spacerowce i ta folie na podnozku
    i ostatni bebetto silvi

    i sama nie wiem ci by tu wybrac..

  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 22 lipca 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ja tez wlasnie mysle nad camarello carmela, ich minus wlasnie jak dla mnie to kolorystyka i ponoc cos z srodkiem gondoli jest nie tak
    mysle jeszcze o riko nano tu znow minus za oparcie krotkie w spacerowce i ta folie na podnozku
    i ostatni bebetto silvi

    i sama nie wiem ci by tu wybrac..


    A co jest nie tak ze srodkiem w gondoli ? mozesz to rozwinac ?

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 22 lipca 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kupilam jane muum isofix caly set, nie polecam chyba ze ktos ma domek i mieszka w hiszpanii
    na pl zimy za zimny, konstrukcja lekka acz malo stabilna, w gondoli na plako leci glow baby w dol, kosz b maly gondoli, fotelik bez budki
    plusem jest zwrotnosc i duze kola, regulowana raczka do prowadzenia, latwosc zlozenia stelaza, niewielki ciezar w sumie
    szkoda ze kupilam na allegro bez ogladania, dotykania zdalnie ale czas naglil moj blad
    cena w stos do jakosci zawyzona
    w srodku nada boki wylozyc, baby zjezdza i raz moja mala b mocno podrapala sie po nosie wlasc rana mini na wertepie

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Karolina85 Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 23 lipca 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupiliśmy Qiunny Buzz 3w1. W Polsce stoi średnio za 2-3tys a my daliśmy za niego 750(w przeliczeniu na zł). używany moze 4mc wiec jak nowka :)

    cpvcmhp.png
    4qr4wvd.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ