X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wózek - jaki wybrać?
Odpowiedz

Wózek - jaki wybrać?

Oceń ten wątek:
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia19 wrote:
    Moje dwa typy: Euro Cart Passo i Bebetto Luca

    Zakupiliśmy Bebetto Luca, jasny szary len na bialym stelazu.
    Na razie czeka w magazynie, zobaczymy jak sie sprawdzi.
    Niestety u nas ograniczony wybor, bo gondola musiala byc lekka, ale mam nadzieje, że bedziemy z niego zadowoleni.
    O spacerowce mysle juz odrębnie.

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:16

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wybrałam Mamas&Papas Sola 2

    https://www.mamasandpapas-polska.pl/produkt/opis/721/sola2_kol_lime_green

    ale mam 40% zniżki bo dystrybutor jest moim klientem (min. sprowadzam te wózki z Anglii) przetestowany i sprawdzony i wiele zadowolonych uzytkowniczek :)

    Kate

    np55zzc.png
  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga2319 wrote:
    Czy któraś z WAs miała do czynienia z wózkiem Lonex? Szukam opinii, bo to mało znana firma.http://www.wozkikrakow.pl/513,519,Kategoria.aspx

    hej, my mamy wózek firmy Lonex, używamy od 4 tygodni, my mamy z innej serii http://www.wozkikrakow.pl/419,0,kategoria.aspx
    Nam akurat zależało tylko na gondoli i z nieskrętnymi kołami. Na razie używamy krótko ale jestem zadowolona, wózek chodzi bardzo leciutko, nie skrzypi, cena bardzo przystępna, łatwo się składa i gondola jest bardzo duża (85 cm-myślę że jeszcze w zimnie w niej pojeździ) jedyną wadą jest głośno zamykana i otwierana budka-no ale to w naszym modelu nie wiem jak w tym który wy wybraliście.

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 14 czerwca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:16

  • nenka Autorytet
    Postów: 805 746

    Wysłany: 14 czerwca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my kupilismy riko alpina sportline
    miekki wygodny duza gondola

  • Agusia ;) Autorytet
    Postów: 1573 1709

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja w temacie wózków, zaczęłam dziś na poważnie czytać oglądać itp., spodobał mi się Bebetto Solaris, tylko ma dużo negatywnych opinii na temat spacerówki (gondola ok), ma nowy model Bebetto Flavio, dla mnie śliczny, mały zgrabny (ja do wysokich nie należę), tylko, nie ma o nim opinii użytkowniczek, czy któraś z Was spotkała się z którymś z tych wózków?

    dqpr2n0aifktuqyu.png

    201605191762.png
  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga na spacery można z dzieckiem wychodzić od razu. Przynajmniej tak teraz mówią w szkole rodzenia, my byliśmy jakieś 4 dni po wyjściu ze szpitala bo wcześniej było zimno, lało i wiało. Mały zadowolony przespał całą godzinę w wózku.

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam, ale zielona jestem w temacie,
    dlaczego preferujecie 3 w 1? lub 2 w 1? czy tylko cena i czas szukania decydują o wyborze? Nie lepiej oddzielnie wózek, oddzielnie spacerówka?
    wdzięczna będę za informacje, bo nie mam nikogo ze znajomych o podobnym problemie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dojrzała Powiem Ci że jako ja doświadczona mamusia .. takie wózki dwa w jednym , czy trzy w jednym na prawdę się opłaca zakupić , bo masz od razu wózek z którego możesz przerobić spacerówkę .. są nawet takie z których bez problemu wyjmiesz gondolę .. są nawet teraz takie wózki w których można nosidełko umieścić .. teraz jest tyle tych wózków że trudno jest zdecydować jaki kupić .. wiadomo że w końcu z gondoli dzieciątko wyrasta nawet jak ze spacerówki wyrośnie można i drugą większą kupić .

    Według mnie najlepszym wózkiem jest x lander , strasznie żałowałam że takiego nie kupiłam .

    dojrzała lubi tę wiadomość

  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja akurat szukałam wózka pojedynczego czyli samą gondolę, ponieważ mam inne wymagania co do gondoli a inne do spacerówki. Niestety wybór wózka z samą gondolą jest bardzo ubogi, wiec kupiliśmy 2 w 1 za dość przystępną cenę ale i tak spacerówkę kupimy później inną. Jeżeli chodzi o foteliki to też wolałam kupić jakieś sprawdzonej firmy niż takiej która specjalizuje się w wózkach. My mamy gondolę bardzo dużą - 85 cm więc myślę że i zimę w niej przejeździmy a większość wózków ma gondole małe ok 73 (np. x lander) Moja kuzynka ma właśnie z tych małych (za który dała 7.000 zł!) i jej 3,5 miesięczny syn już w nią nie wchodzi.

    dojrzała lubi tę wiadomość

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki, rozumiem, że trzeba uwzględnić czy dziecko będzie z tych większych (jakie wzrost obowiązuje w rodzinie, to raczej da się określić),
    na którym pietrze się mieszka,
    czy zmieści się w samochód (więc składanie i rozkładanie),
    generalnie gondola potrzebna do ok. 8miesiąca życia?
    czy będzie po chodniku jeździł czy też i po ziemi.
    coś przegapiłam?

  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 1 lipca 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tyn rozmiarem dziecka to trudno się wstrzelić, nasz urodził się spory -3790 kg 55 cm, ale nie wiem po kim, bo my z mężem szczupli jesteśmy, i oboje urodziliśmy się w znacznie mniejszych rozmiarach a tu taki klocuś mały wyszedł :) Z tym samochodem to też różnie bywa bo u mojego męża cały wejdzie w bagażnik u mnie nie ale za to radzę sobie inaczej-spód czyli koła do bagażnika a gondole z przodu wożę opartą o podłogę i siedzenie-nie przeszkadza w jeździe. My mieszkamy na 4 piętrze i nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek wózka wnosić na górę, najpierw zostawialiśmy w piwnicy (w suszarni) a teraz mam go cały czas w samochodzie bo wygodniej się go wyciąga-dziecko kładę sobie na siedzenie z tyłu i składam wózek (u nas raz dwa się go składa)
    Ważna właśnie też jest amortyzacja żeby miękko chodził wózek na dziurach, no chyba że u ciebie idealnie równe chodniki w mieście :) Dobrze jest właśnie w sklepie wózek zobaczyć pobujać pojeździć i porównać różne, w internecie jest mnóstwo wózków ale nie zawsze można je znaleźć w sklepie w swojej okolicy, tym bardziej jak chce się porównać kilka różnych firm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2014, 10:06

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 1 lipca 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córeczka urodziła się długa na 48 cm więc z gondoli będzie korzystać raczej długo. :)
    My kupiliśmy memo jedo fyn 2014 i jesteśmy po prostu zachwyceni. Moje dziecko uwielbia spacery i ja tak samo. Świetnie się prowadzi i mogę regulować amortyzację. W dodatku gondola się składa a nam bardzo zależało na tym, żeby wózek nam wszedł do samochodu, który nie należy gabarytowo do największych.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Martynaaa Autorytet
    Postów: 563 393

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja bym chciala kupic wozek polskiej produkcji, slyszalam ze Polska jest jedynym z czolowych producentow wozkow dla dzieci i bardzo duzo sie ich eksportuje. Maja uznanie za granica i sa cenione za solidnosc. Jest ponoc 400 producentow wozkow w Polsce. Czy ktoras z Was moze polecic jakis model polskiej marki? Macie jakies doswiadczenia?

    3i49anlimybgnl9h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dojrzala powiem Ci że teraz różne dzieci się rodzą np mój synek jak urodził się był długi miał 60 cm moje córeńki miały 57 i 58 .. Długo dla Marysi szukaliśmy wózka i używany kupiliśmy , ale trochę za duży był gdyż do samochodu nie chciał wchodzić i zakupiliśmy bardziej taki rodzinny samochód .... dla Gabrysi to dostaliśmy w prezencie .. z początku używałam takiego wózka rok po roku na prawdę bardzo mi się przydał , teraz to używam zwykłych spacerówek ... .

    Martynaa z tego co słyszałam to są takie wózki Tako sporo ich na mieście widzę , dużo teraz kobiet ma takiego typu wózki .

  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 1 lipca 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka wrote:
    Moja córeczka urodziła się długa na 48 cm więc z gondoli będzie korzystać raczej długo. :)
    My kupiliśmy memo jedo fyn 2014 i jesteśmy po prostu zachwyceni. Moje dziecko uwielbia spacery i ja tak samo. Świetnie się prowadzi i mogę regulować amortyzację. W dodatku gondola się składa a nam bardzo zależało na tym, żeby wózek nam wszedł do samochodu, który nie należy gabarytowo do największych.

    Nalka, w jedo fyn memo jest składana gondola? Bo ja kupiłam ten wózek i szczerze nie miałam o tym pojęcia- nawet jak był spakowany w kartonie to w całości :P

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 1 lipca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynaaa wrote:
    Dziewczyny, ja bym chciala kupic wozek polskiej produkcji, slyszalam ze Polska jest jedynym z czolowych producentow wozkow dla dzieci i bardzo duzo sie ich eksportuje. Maja uznanie za granica i sa cenione za solidnosc. Jest ponoc 400 producentow wozkow w Polsce. Czy ktoras z Was moze polecic jakis model polskiej marki? Macie jakies doswiadczenia?

    Jedo to polskie wózki, w kilku sklepach mówili mi że najlepsze z polskich. Sama zacznę swój użytkować za ok miesiąc to dopiero się wypowiem.

    Tako też są polskie i sporo ich jeździ, a z tego co się orientuję to tańsze od jedo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2014, 13:48

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Martynaaa Autorytet
    Postów: 563 393

    Wysłany: 1 lipca 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za podpowiedzi, sprawdze te wozki w internecie i bede ich szukac w sklepach zeby sie im bacznie przyjrzec ;)

    3i49anlimybgnl9h.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 2 lipca 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Graco Symbio 3w1 czy X Lander 3w1? Jak myślicie?

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ