X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wózek - jaki wybrać?
Odpowiedz

Wózek - jaki wybrać?

Oceń ten wątek:
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 24 marca 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikabp wrote:
    wrzucam Ci ten link, gdybyś była zainteresowana przyjrzeniem się temu modelowi, na żywo obejrzałam wózki u jedynego przedstawiciela foppapedretti na Polskę, ale tak jak mówię ceny strasznie zawyżają a do tego mały wybór kolorów.

    http://www.ebay.it/itm/TRIO-Myo-Foppapedretti-Color-Beige-/110874959498?pt=Passeggini_e_Seggiolini&hash=item19d0a99e8a


    Dziękuję Kochanie, napewno się przyjrzę bliżej, bo jestem naprawdę zauroczona :)
    na żywo można zobaczyć gdzieś pod Warszawą prawda?

    weronikabp lubi tę wiadomość

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RewolucjaSięDzieje wrote:
    Dziękuję Kochanie, napewno się przyjrzę bliżej, bo jestem naprawdę zauroczona :)
    na żywo można zobaczyć gdzieś pod Warszawą prawda?
    tak w zasadzie to wawa, tuż przy A2/S2 :)

  • deidre Ekspertka
    Postów: 162 258

    Wysłany: 25 marca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Czy któraś z Was orientuje się gdzie w Krakowie można obejrzeć wózki Camarelo?
    Bardzo mi przypadł do gustu ich model Carera, ale muszę go najpierw pomacać itp zanim kupię ;-)

    Nie ma ich w Smyku ani w Entliczku niestety... są w Bochni, ale to dla mnie 70 km w 1 stronę :(

    v50lkjv.png
  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 25 marca 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej deidre ja również szukałam sklepu i napisałam do producenta gdzie u mnie w woj. Śląskim mogę go zobaczyć na żywo i odpisali mi w mailu nazwy sklepów oraz ich adresy także najlepiej napisz bezpośrednio do producenta :)

    deidre lubi tę wiadomość


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • deidre Ekspertka
    Postów: 162 258

    Wysłany: 25 marca 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie Agi88!

    agi88 lubi tę wiadomość

    v50lkjv.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 25 marca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest już taki temat założony

    https://bellybestfriend.pl/forum/po-narodzinach/jaki-wozek-wybrac,440.html

    Miriam, nutka lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 25 marca 2014, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam dzis w sklepie, fajny moge polecic Dudek, Dzielna, Warszawa.
    Najlepsza obsluga z jaka sie spotkalam, duzy wybor wozkow.
    Jeszcze raz oblukalam Bebetto Luca, oraz pokazali mi tez ten Nico plus.
    Mialam swoja miarke i faktycznie, NIco ma wewn gondoli 78 cm, a Luca 75cm.
    Takze jednak troszke mniejsza. Nico tez przypadl mi do gustu, ale tak mi sie podoba cholernie ten material w Luca ze chyba juz nie ma odwrotu :)

    Jeszcze raz popatrzylam na te Camarelo. Camarelo - carera,ktory tez wchodzil w grę, ale wozki Bebetto wygladaly o wiele lepiej, tamtem przy nich wygladal jakos tak tandetnie, nie wiem jak to nazwac...

    Inne wozki tez ok, ale z tych lekkich nowego nic nie wymysle :(
    Duzo rozmawialismy o gondoli, ale zapewniano mnie, że te 3 cm nie powinny zrobic roznicy, wiec jeszcze pomysle, ale chyba juz zostanę przy tej Luce :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 15:32

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 26 marca 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deidre wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Czy któraś z Was orientuje się gdzie w Krakowie można obejrzeć wózki Camarelo?
    Bardzo mi przypadł do gustu ich model Carera, ale muszę go najpierw pomacać itp zanim kupię ;-)

    Nie ma ich w Smyku ani w Entliczku niestety... są w Bochni, ale to dla mnie 70 km w 1 stronę :(

    Kochana tez jestem zainteresowana :) wogole jak ktos by mogl podrzucic sklepy gdzie jest duuzy wybor wozkow :) ja bede w pl tylko w maju przed porodem i chce ten czas wykozystac na poszukiwania wozka. Wiec bede wdzieczna :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • deidre Ekspertka
    Postów: 162 258

    Wysłany: 26 marca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Kochana tez jestem zainteresowana :) wogole jak ktos by mogl podrzucic sklepy gdzie jest duuzy wybor wozkow :) ja bede w pl tylko w maju przed porodem i chce ten czas wykozystac na poszukiwania wozka. Wiec bede wdzieczna :)

    Paula, dostałam listę sklepów z wózkami Camarelo od producenta. Wklejam poniżej :-)

    BOBAS
    RYNEK 11
    LIMANOWA

    F.H. AGA
    SŁONECZNA 2D
    MYŚLENICE

    F.P.H. JUNIOR
    SOBIESKIEGO 10
    MYŚLENICE

    KUBUŚ
    PARTYZANTÓW 2
    BOCHNIA

    MITRO MARIAN
    LELUCHÓW 22
    MUSZYNA

    MITRO ROBERT
    LELUCHÓW 18B
    MUSZYNA

    PPHU MARZENA ZASTAWNIAK
    KRAKOWSKA 17
    GDÓW

    SKLEP Z ARTYKUŁAMI DZIECIĘCYMI SAJDAK
    LELUCHÓW 7
    MUSZYNA

    CH DĄBROWIAK
    SUCHARSKIEGO 7
    DĄBROWA TARNOWSKA

    Dla mnie trochę kiepsko, nie ma tych wózków w ogóle w samym Krakowie.

    Co do innych sklepów, gdzie można obejrzeć i przetestować wiodące marki wózków, to polecam dużego Smyka w Modlniczce (zaraz pod Krakowem, CH Futura).
    Mają dużo miejsca, można sobie wózek ściągnąć, pojeździć, wpiąć gondolę, spacerówkę, przymierzyć fotelik itp.
    Jeszcze duży Smyk jest w CH Bonarka - ale nie byłam w nim.
    Entliczka nie polecam, byłam w tym na ul. Wyki.
    Niby dużo wózków (ale tylko niby, bo jak zapytałam o Baby Design Lupo, to pani zrobiła wielkie oczy że nie zna firmy Baby Design i nie mają), ale w zasadzie żadnego nie ściągniesz i nie pojeździsz, bo nie ma miejsca.

    v50lkjv.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 27 marca 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejj jestem Ci strasznie wdzieczna :) dziekuje!!!
    Do bonarki nie mam daleko a Modlniczka niedaleko mnie jest wiec napewno podjade :)
    Super!!! Jeszcze raz dzieki :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 27 marca 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deidre, ja kupiłam baby design w Bonarce ale w Modlniczne jest większy wybór i lepsze możliwości pojeżdżenia i przetestowania, Bonarkę wybrałam bo tam akurat był "mój" kolor

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • deidre Ekspertka
    Postów: 162 258

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29, Baby Design też znalazłam już właśnie w Modlniczce :-)

    Paula55, ja mam właśnie bliziutko do Modlniczki odkąd się wyprowadziłam z Krakowa :-)

    Generalnie jestem zdeterminowana żeby zobaczyć wózki Camarelo, więc się chyba wybiorę do Kubusia do Bochni - wyglądają na duży sklep z dobrym zaopatrzeniem.

    v50lkjv.png
  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie czekam na przesyłkę z Kubusia w Bochni Camarelo Carera zdj. zamieściłam w poście wyżej, w poniedziałek kurier u mnie zawita :). już nie mogę się doczekać :D


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi na ktory kolor sie zdecydowaliscie? My tez ten model wybralismy w kolorze szaro zoltym;) ale bede zamawiac w kwietniu, ale tez z tej hurtowni kubus;)

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o hurtownie Kubuś w Bochni to byłam tam jakieś 2 m-ce temu i jestem rozczarowana, wózków mają rzeczywiście sporo ale na zdjęciach hurtownia wygląda na dużo większą niż w rzeczywistości. Naprawdę jest sporo mniejsza niż Smyk w Modlniczce i poza wózkami całego asortymentu jest dużo mniej i mało miejsca by pojeździć wózkami

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • deidre Ekspertka
    Postów: 162 258

    Wysłany: 28 marca 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Jeśli chodzi o hurtownie Kubuś w Bochni to byłam tam jakieś 2 m-ce temu i jestem rozczarowana, wózków mają rzeczywiście sporo ale na zdjęciach hurtownia wygląda na dużo większą niż w rzeczywistości. Naprawdę jest sporo mniejsza niż Smyk w Modlniczce i poza wózkami całego asortymentu jest dużo mniej i mało miejsca by pojeździć wózkami

    Jakby jeszcze Smyk w Modlniczce miał wózki Camarelo, to by była bajka...

    v50lkjv.png
  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 29 marca 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_tina zdecydowaliśmy się na kremowy z paskiem na gondolce brązowym w kropki, bo stwierdziliśmy że dzidzia przyjdzie na świat wiosną, więc będzie się ładnie prezentował. A plusem jest to że tkaninę można wypiąć do prania. Również zależało nam na tym żeby był uniwersalny, bo nie wiadomo kto zamieszka następnym razem w moim brzuszku :) Więc wyczekujemy :D

    Bea_tina lubi tę wiadomość


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • caśka Autorytet
    Postów: 657 637

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje typy to:
    http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2211

    http://dolnoslaskie.all.biz/wozek-maked-lucky-duza-gondola-g172362

    http://www.entliczekpentliczeksklep.pl/wozki-dzieciece/wozki-dzieciece-wielofunkcyjne/camarelo-wozek-3w1-carera_p_827.html

    i wózek który przykuł moja uwagę najbardziej
    http://dino.sklep.pl/nowy/wOzki-baby-safe-c-1021_1127.html - bo widziałam go na żywo

    57nu2yv.png
    sx4gq9q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dwa typy: Euro Cart Passo i Bebetto Luca

    lolka83 lubi tę wiadomość

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie zakochalam w tym:)
    widzialam go na zywo i juz innego nie chce:)
    http://www.emmaljunga.pl/wozki-dzieciece/Mondial-Duo-Combi/

    dqprhdgeyewjk8qy.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ