X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wózek bebetto tito / luca
Odpowiedz

Wózek bebetto tito / luca

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 18karo18 Koleżanka
    Postów: 42 5

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, szukam gdzieś informacji na temat wózków bebetto tito lub luca, czy któraś z Was może posiada któryś z tych wózków, uzytkuje go i może napisać o ich wadach i zaletach :) z jednej strony w sklepach doradzają bardziej tito ze względu na amortyzację, a w innych ze względu na nią doradzają, bo ponoć jak dziecko waży koło 8 kg to ta amortyzacja jest jak kula u nogi. Mam metlik w głowie :D

    Cześć czy któraś z Was męczyła się w drugim trymestrze z nawracajaca candida i udało Wam się w końcu zaleczyc? Stosowalyscie jakieś diety? Eliminowalyscie cukier i owoce chleb coś? Będę wdzięczna za porady:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tutaj coś znajdziesz:
    https://bellybestfriend.pl/forum/ii-trymestr/jaki-wozek-polecacie,7411,1.html

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bebetto tito i dziecko moje waży już 7,8kg ale nie zauważyłam problemu z amortyzacja :) też po niewiadomo jakich drogach nie jeżdżę głównie miasto i parki :)

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • 18karo18 Koleżanka
    Postów: 42 5

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odp :) a zadowolona jesteś z wózka?

    Cześć czy któraś z Was męczyła się w drugim trymestrze z nawracajaca candida i udało Wam się w końcu zaleczyc? Stosowalyscie jakieś diety? Eliminowalyscie cukier i owoce chleb coś? Będę wdzięczna za porady:)
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na razie używam tylko gondoli ale jestem jak najbardziej :) łatwo się jeździ czy to w parku czy po chodniku. Ma pojemna torbę pod spodem z takim wyjmowanym wkładem że można zostawić sam kosz albo mieć zapinana torbę. Łatwo się składa.. na minus tylko to że zajmuje mi cały bagażnik po złożeniu no ale to każdy wózek pewnie.
    Złapał nas też raz deszcz i nic mu się nie stało tzn tapicerce ;)

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bebetto luca s line. Fajny, ale gondola ciezko sie wpina w stelaz (stelaz jest za waski, byc moze to wada mojego modelu). Uzywam pol roku, zaraz przesiadka na spacerowke

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ