BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Ann22
Znajoma
4

Wysłany: 19 grudnia 2019, 18:02
Cytuj | (2) | Zgłoś
Cześć
Czy któraś z was tez tak miała jak ja? To początek ciąży, a ja bym nic innego nie robiła tylko jadła, jestem wiecznie głodna. Jak tak dalej pójdzie to się za jakiś czas w drzwiach nie zmieszczę. W pierwszej ciąży tak nie miałam, jadłam zupełnie normalnie, ciągnęło mnie jedynie do słodkiego, a odrzuciło od kwaśnych rzeczy. Tym razem z jem wszystko dosłownie. Czy to już tak cała ciąże będzie?

Szczęśliwa Mamusia, Gabi. lubią tę wiadomość

[konto usunięte]

Wysłany: 19 grudnia 2019, 19:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ann22 wrote:
Cześć
Czy któraś z was tez tak miała jak ja? To początek ciąży, a ja bym nic innego nie robiła tylko jadła, jestem wiecznie głodna. Jak tak dalej pójdzie to się za jakiś czas w drzwiach nie zmieszczę. W pierwszej ciąży tak nie miałam, jadłam zupełnie normalnie, ciągnęło mnie jedynie do słodkiego, a odrzuciło od kwaśnych rzeczy. Tym razem z jem wszystko dosłownie. Czy to już tak cała ciąże będzie?

Po pierwsze gratuluję cudu pod sercem ❤️😉 , ja mam 6 ciąż za sobą 5 porodów 4 SN a ostatni CC i przy mojej 5 ciąży to miałam właśnie wilczy apetyt i to od początku ciąży nic tylko jadłam , cały czas byłam głodna w końcu zaczęłam to kontrolować nie to że ktoś mi kazał itp tak sama z siebie postanowiłam 😉 ,a jak gina mojego się pytałam czy to normalne to on mi odpowiadał że tak 😉😊 ,przy mojej ostatniej ciąży to nie wiele jadłam serio nie miałam nic a nic apetytu miałam nawet niestety anemię , a na siłę też nie jadłam bo nic by to nie dało np rano zjadłam i przez cały dzień nic czasami tam banana lub wafle ryżowe , nawet z ginem o tym rozmawiałam i on mi na to że to co potrzebne dziecko wybierze , że ono tam nie głoduje a na prawdę mało co jadłam tyle co ptak i synek urodził się z wagą 5100 🙈🙈🙈😱😱😱😱 nie miałam cukrzycy itp itd więc nie wiem skąd ta wysoka waga .
Mam nadzieję że pomogłam 😉

aprill
Autorytet
570

Wysłany: 20 grudnia 2019, 18:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja byłam non-stop głodna jakoś koniec I/początek II trymestru. Ledwo zjadłam a nagle łapał mnie taki głód jakbym cały dzień nic nie jadła. Przeszło ;) dużo przytyłam ale ja ogólnie łatwo tyje więc się nie zdziwiłam

km5svcqgdjp9orqj.png
20.05.2019 - FET blastka 5.1.2 - beta: 9dpt 62,5; 11dpt 152; 13dpt 396; 16dpt 1237; 22dpt 8563
został 1 ❄️4.2.2

Ann22
Znajoma
4

Wysłany: 6 stycznia, 16:42
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Pozdrawiam

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)