X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WILCZY APETYT
Odpowiedz

WILCZY APETYT

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ann22 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Czy któraś z was tez tak miała jak ja? To początek ciąży, a ja bym nic innego nie robiła tylko jadła, jestem wiecznie głodna. Jak tak dalej pójdzie to się za jakiś czas w drzwiach nie zmieszczę. W pierwszej ciąży tak nie miałam, jadłam zupełnie normalnie, ciągnęło mnie jedynie do słodkiego, a odrzuciło od kwaśnych rzeczy. Tym razem z jem wszystko dosłownie. Czy to już tak cała ciąże będzie?

    Szczęśliwa Mamusia, Gabi. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann22 wrote:
    Cześć
    Czy któraś z was tez tak miała jak ja? To początek ciąży, a ja bym nic innego nie robiła tylko jadła, jestem wiecznie głodna. Jak tak dalej pójdzie to się za jakiś czas w drzwiach nie zmieszczę. W pierwszej ciąży tak nie miałam, jadłam zupełnie normalnie, ciągnęło mnie jedynie do słodkiego, a odrzuciło od kwaśnych rzeczy. Tym razem z jem wszystko dosłownie. Czy to już tak cała ciąże będzie?


    Po pierwsze gratuluję cudu pod sercem ❤️😉 , ja mam 6 ciąż za sobą 5 porodów 4 SN a ostatni CC i przy mojej 5 ciąży to miałam właśnie wilczy apetyt i to od początku ciąży nic tylko jadłam , cały czas byłam głodna w końcu zaczęłam to kontrolować nie to że ktoś mi kazał itp tak sama z siebie postanowiłam 😉 ,a jak gina mojego się pytałam czy to normalne to on mi odpowiadał że tak 😉😊 ,przy mojej ostatniej ciąży to nie wiele jadłam serio nie miałam nic a nic apetytu miałam nawet niestety anemię , a na siłę też nie jadłam bo nic by to nie dało np rano zjadłam i przez cały dzień nic czasami tam banana lub wafle ryżowe , nawet z ginem o tym rozmawiałam i on mi na to że to co potrzebne dziecko wybierze , że ono tam nie głoduje a na prawdę mało co jadłam tyle co ptak i synek urodził się z wagą 5100 🙈🙈🙈😱😱😱😱 nie miałam cukrzycy itp itd więc nie wiem skąd ta wysoka waga .
    Mam nadzieję że pomogłam 😉

  • aprill Autorytet
    Postów: 899 572

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam non-stop głodna jakoś koniec I/początek II trymestru. Ledwo zjadłam a nagle łapał mnie taki głód jakbym cały dzień nic nie jadła. Przeszło ;) dużo przytyłam ale ja ogólnie łatwo tyje więc się nie zdziwiłam

    km5svcqgdjp9orqj.png
    20.05.2019 - FET blastka 5.1.2 - beta: 9dpt 62,5; 11dpt 152; 13dpt 396; 16dpt 1237; 22dpt 8563
    został 1 ❄️4.2.2
  • Ann22 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Pozdrawiam

  • Madzia35 Autorytet
    Postów: 283 202

    Wysłany: 18 października 2022, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, odświeżam. Jestem na początku 4 m-ca. Co 2 godziny jestem głodna, ale nie tak zwyczajnie, czuję fizycznie ból żołądka, takie ssanie jakbym przez dobę nie jadła.
    Próbowałam przeczekać, ale wtedy zaczyna mi się kręcić w głowie. Nie muszę jeść jakoś bardzo dużo - byle żołądek nie był pusty. Zastanawiałam się czy to nie przez Hashimoto, bo podobno apetyt wzrasta i takie napady są normalne (moja mama ma), ale po tym co piszecie na forum widzę, że nie jestem sama:) Mam tak praktycznie od 2-3 m-ca.

    age.png

    preg.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 14 listopada 2022, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam 3 lata temu, ale pamiętam ten wliczy głód bo to było coś mi zupełnie nieznanego i uczucie okropne 😉 Myślałam że mam jajas anomalie a widzę że nie ja jedna. Ja w ciąży jadlam bardzo mało bo miałam problemy z żołądkiem, schudłam w ciąży i nie nadrobiłam. Natomiast wilcxy głód łapal mnie w nocy, po kilku takich akcjach miałam pod ręką 2 banany i one pomagały. Głód straszny, jajby tydzień nie jadła i dusić silny ból. Jednocześnie w ogóle nie miałam ochoty na żadne jedzenie, jakby ją i żołądek to były 2 różne organizmy 😁

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ