X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wierzenia i przesądy polaków o ciązy, porodzie i połogu
Odpowiedz

Wierzenia i przesądy polaków o ciązy, porodzie i połogu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • ALAALICJA Autorytet
    Postów: 444 380

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio usłyszałam ŻE KOBIETA W CIĄŻY NIE MOŻE CHODZIĆ NA OBCASACH BO DZIECKO BĘDZIE MIEC ZEZA

    ALAALICJA
    w5wqej28aebvvypb.png

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no chodzic raczej nie mozna ze wzgledu zylakow ale ze zeza to tego nie slyszalam a mi sie sprawdza ze jak chlopak urody dodaje a jak dziewczynka ze odbiera i mi sie to sprawadza w ciazy z corka brzydko wygladalam a teraz promienieje :D

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Magdalenna Autorytet
    Postów: 265 298

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypełniłam. Z innych przesądów dotyczących kobiecości, to moje mama i babcia nigdy nie pozwalały mi pomagać w robieniu domowych przetworów ( szczególnie kiszonek) podczas @, same też się do tego stosowały. Ponoś wtedy jedzenie się psuje :D

    ALAALICJA lubi tę wiadomość

    ug37gu1r7v7qaicj.png
    f2w3rjjgmnulgd8d.png
  • ALAALICJA Autorytet
    Postów: 444 380

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenna wrote:
    Wypełniłam. Z innych przesądów dotyczących kobiecości, to moje mama i babcia nigdy nie pozwalały mi pomagać w robieniu domowych przetworów ( szczególnie kiszonek) podczas @, same też się do tego stosowały. Ponoś wtedy jedzenie się psuje :D

    O tym też słyszałam, ale u mnie w domu zawsze się wszystko robiło.

    ALAALICJA
    w5wqej28aebvvypb.png

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężarówki - patrzycie przez judasza??? Bo mnie dziś teściowa zezem nastraszyła :D

  • ap1526 Autorytet
    Postów: 1127 1184

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 12:53

    km5shdge5h821nxg.png
    qb3ckqi1w8eq80rq.png
    j36rxzdv03noids4.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ