X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Według USG ciąża jest młodsza :(
Odpowiedz

Według USG ciąża jest młodsza :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) byłam na drugim USG i już był zarodek 4,43 mm :) dalej mówił, że malutkie, ale ważne, że się rozwija ;) no i że to przez tą późną owulację i długie cykle :) ... jestem dobrej myśli :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na ostatnim USG miałam ciążę młodszą o tydzień. Lekarz powiedział, że jest OK, ale ja się boję. Następna wizyta w poniedziałek, nie wiem jak wytrzymam. A na wykresie tutaj spadłam w ogóle ponad wszelkie normy :(

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ