X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wcześniaki
Odpowiedz

Wcześniaki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Szatynka31 Koleżanka
    Postów: 43 21

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki przychodze do Was z pytaniem czego Wam brakuje z akcesorii dla wcześniaków??? Pracuje przy produkcji akcesori dzieciecych ale dla dzieci urodzonych terminowo i tak przegladalam internet i stwierdzilam ze dla wczesniakow nic prawie nie ma i chcialabym stworzyc takie miejsce sklep gdzie bedzie mozna nabyc rzeczy tylko dla wczesniakow.

    Kiedyś jeszcze zostanę mamą....
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://dlawczesniaka.pl/
    Ktoś już o tym pomyślał ;)

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Szatynka31 Koleżanka
    Postów: 43 21

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak przegladalam ta strone to tam tak naprawde sa tylko ubranka dla wczesniaka nic wiecej. Reszta rzaeczy ma standardowe wymiary

    Kiedyś jeszcze zostanę mamą....
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatynka31 wrote:
    Cześć kobietki przychodze do Was z pytaniem czego Wam brakuje z akcesorii dla wcześniaków??? Pracuje przy produkcji akcesori dzieciecych ale dla dzieci urodzonych terminowo i tak przegladalam internet i stwierdzilam ze dla wczesniakow nic prawie nie ma i chcialabym stworzyc takie miejsce sklep gdzie bedzie mozna nabyc rzeczy tylko dla wczesniakow.


    Ja bym doradzała stworzenie wkładek do fotelików samochodowych i to nie tylko dla wcześniaków, ale też dla noworodków, ponieważ zdecydowana większość wkładek (mówię o wkładkach w tańszych fotelikach, bo takich powyżej 1000 pln nawet nie rozpatruję) jest za duża i nieodpowiednio ukształtowana, przez co dzieciakom zwisa głowa i wygląda to dramatycznie.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatynka31 wrote:
    No tak przegladalam ta strone to tam tak naprawde sa tylko ubranka dla wczesniaka nic wiecej. Reszta rzaeczy ma standardowe wymiary
    Nie wnikam, masz pomysł, chcesz to otwieraj biznes, powodzenia :)
    Odniosę się tylko do Twojego pytania. Piszesz ze tylko ubranka są tam mniejsze, a reszta w rozmiarach standardowych. A co wydaje Ci się że przydałoby się mniejsze? Specjalne smoczki są, butelki też. Zgodzę się z tą wkładką że może nie każdy fotelik jest dobry dla takiego maluszka. Ja miałam Cybex Aton 5 i dał radę dla dziecka powyżej 2kg. Mniejszego nie wypuszcza ze szpitala.
    Mój synek urodził się z wagą 1765g, do domu wypuścili nas gdy miał 2200g, szczerze to poza specjalnym smoczkiem do butelki i pampersami 0, nie używałam nic o specjalnie pomniejszonych rozmiarach ;)

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Szatynka31 Koleżanka
    Postów: 43 21

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biznes nie jest moj ja tylko projektuje dla firmy. Dostalam teraz do ogarniecia temat wczesniakow ale niestety nie mam doswiadczenia w tym temacie bo moj synek urodzil sie po terminie. Chcialabym sie rozeznac czego takim mamą brakuje. Albo co moze byc ciezko dostac.

    Kiedyś jeszcze zostanę mamą....
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ