X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wczesna ciąża?
Odpowiedz

Wczesna ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • E1991 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 września 2018, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy któraś z Was zaobserwowała u siebie na wczesnym etapie ciąży powiększające się otoczki wokół sutków? Zastanawiam się czy może być to wczesny objaw ciąży. Przedwczoraj robiłam test, ale wyszedł negatywny. Wiem, że to pewnie za wcześnie bo od zbliżenia minęło dopiero (Na dzień dzisiejszy) 9dni, jednak nie mogę sugerować się ewentualnym spóźniony okresem, gdyż mam nieregularne cykle. Będę wdzięczna za podzielenie się Waszymi doswiadczeniami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2018, 00:02

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 20 września 2018, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko może być objawem ciąży, tak samo jak wszystko może nim nie być :)
    Różnie kobiety reagują na wczesna ciążę lub jej brak bo wypatruje się podczas starań wszelkich objawów.
    Jeśli do zbliżenia doszło 9 (dzisiaj już 10) dni temu to poczekaj jeszcze kilka bo testy wykrywają późniejszą ciążę. Jeśli jesteś bardzo niecierpliwa to szybciej wychodzą testy w laboratorium z krwi (nazywa się to beta hcg). Możesz podejść i za cenę 2 max 3 testów masz zrobione i wyniki tego samego dnia lub na następny dzień rozjaśniają sytuacje ;)
    Swoja droga jeśli masz nieregularne cykle (wahające się więcej niż +-5 dni) to bez obserwacji organizmu nie będziesz wiedziała kiedy masz dni płodne, których no nie ma dużo w cyklu. I nawet jeśli dochodzi do zbliżenia to niekoniecznie musi dojść do zapłodnienia w danym czasie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2018, 05:45

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • E1991 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 września 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź:) postaram się uzbroić w cierpliwość jeszcze na kilka dni:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ