X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Warsztaty dla kobiet w ciaży
Odpowiedz

Warsztaty dla kobiet w ciaży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • arleti Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 marca 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecacie jakieś warsztaty dla kobiet w ciąży? Gdzie warto się wybrać, co ciekawego można się dowiedzieć?

    Znajoma polecała Bezpiecznego Malucha, byłyście?
    [url] https://bit.ly/2pFrIFa [/url]

  • maziao Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli oczekujemy pierwszego dziecka, to polecam przede wszystkim szkołę rodzenia. Warsztaty Bezpieczny Maluch też są bardzo ok. Bardzo fajna część z pierwszej pomocy i o prawidłowym przewożeniu dziecka w samochodzie. Pamiętam, że była też część nt. diety matki karmiącej, a raczej tego, że nie ma czegoś takiego :-) Reszta to raczej reklama sponsorów, ale dzięki temu warsztaty są bezpłatne.
    Polecałabym też warsztaty lub indywidualne zajęcia z prawidłowej pielęgnacji niemowlęcia - jak podnosić, odkładać, przewijać i nosić prawidłowo niemowlę - dla mnei nie było to wcale intuicyjne. Z perspektywy widzę, że popełniałam sporo błędów. A na oglądanie filmików na youtubie, jak się ma już noworodka przy sobie, nie bardzo jest czas ;-)

  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 16 września 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, odświeżam wątek, może komuś się przyda :)
    W ostatni piątek byliśmy z mężem na warsztatach "Mamo to ja". Zaznaczę, że to nasze pierwsze tego typu warsztaty i pierwsza ciąża, więc w temacie dzieci jesteśmy "zieloni".
    Warsztaty były dla nas całkiem miłym zaskoczeniem, bo spodziewaliśmy się więcej "wciskania" produktów poszczególnych marek, a na szczęście było tego marketingu stosunkowo mało, raczej więcej konkretnych informacji. Mnie osobiście najbardziej podobał się wykład nt. szczepień. Był jeszcze poruszany temat kolki niemowlęcej, laktacji, bezpieczeństwa dziecka w samochodzie... Ogólnie warsztaty trwały prawie 4 godziny, ale czas mi się nie dłużył. Myślę, że dla rodziców takich ja my, tzn. oczekujących na pierwsze dziecko to dobry wybór, natomiast ktoś, kto ma w domu kilkuletnie dziecko/dzieci raczej będzie się nudził, bo to wszystko zna z autopsji.
    Czy Wy polecacie może jeszcze jakieś warsztaty, na które warto się wybrać?

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ