X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne W czym spicie?
Odpowiedz

W czym spicie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 11 lutego 2022, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam do mam x...l w czym śpicie? Ja osobiście nie lubię koszul nocnych a jak kupuje piżamę to często podwija mi się bluzka a spodnie są ok . Mam sporą nadwagę i duży biust jak urosnie mi brzuszek to chyba w nic nie wejdę

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 11 lutego 2022, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wejdziesz. Ja śpię w starej podkoszulce. A pierwszej ciąży ważyłam do porodu 92 kg i nie byłam największą na porodówce. Teraz jest inna sytuacja, bo już prawie ważę 90kg. A jeśli nawet będziesz ważyła jeszcze więcej, w sklepach jest duży wybór piżamek oraz koszulek, również dla osób o rozmiarach nieco wiekszych niż te standardowe....

    Całkiem fajne piżamki ma obecnie Tutumi :D https://tutumi.pl/kigurumi/pizama-kigurumi.html

    O ile oczywiście lubisz takie śmieszne klimaty:
    2a63d35704c208af5ed171f2840fe1d8

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2022, 06:37

  • Anitka48244 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 marca 2022, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam szczerze, że nie byłam przekonana do koszul nocnych, ale jednak one okazały się najwygodniejsze i już przy tym zostałam

  • Nicka Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 29 marca 2022, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koszula nocna najlepsza

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ