BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Annite
Przyjaciółka
52

Wysłany: 11 lutego, 11:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam do mam x...l w czym śpicie? Ja osobiście nie lubię koszul nocnych a jak kupuje piżamę to często podwija mi się bluzka a spodnie są ok . Mam sporą nadwagę i duży biust jak urosnie mi brzuszek to chyba w nic nie wejdę

gwzd
Koleżanka
0

Wysłany: 11 lutego, 12:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Wejdziesz. Ja śpię w starej podkoszulce. A pierwszej ciąży ważyłam do porodu 92 kg i nie byłam największą na porodówce. Teraz jest inna sytuacja, bo już prawie ważę 90kg. A jeśli nawet będziesz ważyła jeszcze więcej, w sklepach jest duży wybór piżamek oraz koszulek, również dla osób o rozmiarach nieco wiekszych niż te standardowe....

Całkiem fajne piżamki ma obecnie Tutumi :D https://tutumi.pl/kigurumi/pizama-kigurumi.html

O ile oczywiście lubisz takie śmieszne klimaty:
2a63d35704c208af5ed171f2840fe1d8

Wiadomość wyedytowana przez autora 21 lutego, 06:37

Anitka48244
Nowa
0

Wysłany: 15 marca, 08:39
Cytuj | (0) | Zgłoś
Przyznam szczerze, że nie byłam przekonana do koszul nocnych, ale jednak one okazały się najwygodniejsze i już przy tym zostałam

Nicka
Znajoma
0

Wysłany: 29 marca, 12:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Koszula nocna najlepsza

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)