X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne usg polowkowe Gdańsk
Odpowiedz

usg polowkowe Gdańsk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewelinka_shn Autorytet
    Postów: 773 490

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Polecacie kogos na polowkowe w Gdańsku? Fajnie by było jakby mozna bylo zrobić dodatkowo 3d 4d.

    w57vpc0zcrqzma1r.png
  • DarkRose Znajoma
    Postów: 24 21

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klinika Invicta - zrobią za darmo ze skierowaniem od lekarza prowadzącego (ale ze 3-4 tygodnie wcześniej trzeba umawiać termin), a jeśli płatnie to koszt ok 200 zł i można się umówić na parę dni przed.
    Ja byłam, jestem zadowolona, polecam dr Puzio. :)

    niania.ogg lubi tę wiadomość

    eikt43r8zywkug6b.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja slyszalam o dr. Olszewskiej we wrzeszczu, moja kolezanka chodzila do niej w obydwoch ciazach i byla bardzo zadowolona z jakosci i odczytu usg 3d i 4 d, tylko nie wiem czy ona drukuje fotki , bo na 100 proc daje plyty cd..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam u Doeringa w gdansku wrzeszczu i polecam. Nagrywa tez plytke z badania:)

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też robiłam u Doeringa połówkowe. Potem byłam u niego w 39 tygodniu ciąży i jako jedyny skierował mnie w końcu do szpitala, żebym była pod pełną opieką z powodu wagi mojej córeczki, pomimo, że było wszystko z łożyskiem w porządku to dmuchał na zimne. w następnej ciąży również będę chodziła do niego na USG.

    PS. Swoją drogą to pytanie mogłaś zadać na Trójmieście, po co zakładać nowe wątki, które już mają gdzie się podziać?:)

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Polecam dr Gniadka w klinice Invicta,w kartuzach tez przyjmuje i wtedy 140 bierze. Ma dobry sprzet i wszystko zauwazy,bylam na poczatku ciazy chyba w 13 tyg i teraz na polowkowe tez ide

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 1 lipca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś inne propozycje?

    Fasolka
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 1 lipca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, ja nie jestem z Gdańska, więc jestem odrobinę zagubiona. Znajoma poradziła mi Panią Basię, ale ona ma dużo złych opinii więc sama już nie wiem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2014, 15:10

    Fasolka
  • ewelinka_shn Autorytet
    Postów: 773 490

    Wysłany: 4 lipca 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili chodzi Ci o dr frankowska? Ja nie wiem czy poszlabym do niej na polowkowe... sprzet ma super ale wydaje mi się ze nie do konca prawidlowo odczytuje obraz usg :) ładnie pisząc

    w57vpc0zcrqzma1r.png
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 6 lipca 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewalinka, tak właśnie o doktor Frankowską. Dzięki kochana, masz rację, chyba na badanie połówkowe wybiorę lekarza z większym doświadczeniem. Myślę o doktorze Doeringu... A Ty masz już swój typ?:)

    Fasolka
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 7 lipca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey ja bylam na polowkowym u dr.Fiutkowskiego robił mi w szpitalu wojewodzkim bo zlecił mu to badanie mój gin :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ