X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne USG I TRYMESTRU (genetyczne)
Odpowiedz

USG I TRYMESTRU (genetyczne)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2021, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj, równo dwa miesiące po odkryciu dwóch kreseczek na teście, miałam USG genetyczne. Lekarz nie stwierdził nieprawidłowości, więc duża ulga, zwłaszcza że to bardzo znany i polecany specjalista. Na 90% będzie chłopiec (cieżko mi ukryć, że marzyłam o córce). Dziewczyny, napiszcie o swoich doświadczeniach z tego USG...

    Ewelina..nowa lubi tę wiadomość

  • Ewelina..nowa Autorytet
    Postów: 348 219

    Wysłany: 14 maja 2021, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja genetyczne mam zaplanowane dopiero na 7.06.. W którym tygodniu jesteś? Na genetycznych już można doszukiwać się płci?

    qb3c3e5enyarfwqw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ