X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Usg-czy ma sens??
Odpowiedz

Usg-czy ma sens??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka28 wrote:
    Juz po wizycie. Nic nie widział oprocz powiekszonej macicy i duzego cialka. Zoltego. Kazal przyjsc za tydzien..


    Ja też po wizycie.. Nic nie było widać :( mówiła że beta ok, endometrium ok. Ale jak chce dla świętego spokoju mogę w piątek przyjść zobaczyć czy jest zarodek a potem za kolejne 2tyg na akcje serca

  • Limonka91 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa.katarzyna wrote:
    Ja też po wizycie.. Nic nie było widać :( mówiła że beta ok, endometrium ok. Ale jak chce dla świętego spokoju mogę w piątek przyjść zobaczyć czy jest zarodek a potem za kolejne 2tyg na akcje serca

    No to mamy tak samo, mi kazał przyjść 30.12, mocno wierzę ze bedzie dobrze, u nas obu:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka91 wrote:
    No to mamy tak samo, mi kazał przyjść 30.12, mocno wierzę ze bedzie dobrze, u nas obu:)

    Oby. Bo trochę się zmartwiłam że nic nie było widać.

  • Limonka28 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 24 grudnia 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa.katarzyna wrote:
    Oby. Bo trochę się zmartwiłam że nic nie było widać.


    Trzeba byc dobrej myśli 😘

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ