X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne USG- chorzów i okolice
Odpowiedz

USG- chorzów i okolice

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! szukam jeszcze teraz na sam koniec dobrej poradni która wykonuje usg płodu. Moja lekarka jest przekonana, ze na sam koniec juz nie trzeba robić usg ale jednak ja czuję taką potrzebę... chcę zobaczyć maluszka jeszcze przed porodem a zostało mi już mało czasu.
    Może jest tu jakaś przyszła mama z chorzowa lub okolic i powie mi gdzie takie wykonują dobrze i w jakiej cenie?

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to juz myslalam ze ty juz urodzilas :-)
    Ja mysle ze na Powstancow w Chorzowie tam jest NZOZ i nie tylko ginekologia.

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe:D nie urodziłam.. zagrozili mi tylko ciążę i wpadłam w lekką deprechę... ale potem już było dobrze i dostałam wielkiego kopa! Założyłam firmę, dokońcyliśmy remont mieszkania i jakoś tak czasu brakowało na cokolwiek! a już tym bardziej na komputer... :(

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na kiedy masz termin? i gdzie będziesz rodzić ?

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w śląskim instytucie matki i noworodka na strzelców bytomskich wiem ze fachowo wykonują usg ale cen nie znam

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila termin mam na 26 kwietnia;) rodzić będę na Świętochłowicach jakoś Chorzów mnie nie zachęcił do siebie za bardzo... :)

    Jovi dziękuję, przedzwonię tam za chwilę i się dowiem co i jak:)

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bedę rodzić w Katowoicach w szpitalu Bonifratów ;-)

    f2wlwn15lxmguqd1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ