X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne USG 3D 3 TRYMESTR PODOBIEŃSTWO
Odpowiedz

USG 3D 3 TRYMESTR PODOBIEŃSTWO

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justyna2806 Debiutantka
    Postów: 10 13

    Wysłany: 9 listopada 2021, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam.
    Pytanie z czystej ciekawości.
    wczoraj byłam na usg prenatalnym III trymestru.
    z dzidzią wszystko jest ok, ale ma bardzo zadarty nosek :D i teraz ciekawi mnie czy faktycznie synek będzie mieć zadarty nochalek czy zdjęcia 3d są tak mocno zniekształcone..
    jakie macie doświadczenia w tym temacie?

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 9 listopada 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna2806 wrote:
    witam.
    Pytanie z czystej ciekawości.
    wczoraj byłam na usg prenatalnym III trymestru.
    z dzidzią wszystko jest ok, ale ma bardzo zadarty nosek :D i teraz ciekawi mnie czy faktycznie synek będzie mieć zadarty nochalek czy zdjęcia 3d są tak mocno zniekształcone..
    jakie macie doświadczenia w tym temacie?


    Witaj 🙂. Po pierwsze gratuluję cudu pod sercem 💗💕.

    Ja jako mama 5 dzieci powiem Ci że czasami coś jest na rzeczy jeśli Ty lub Twój mąż macie zadarty nos , lub ktoś z rodziny to może tak być , u mnie np 4 dzieci ma mój nos jedynie najstarszy się wyróżnia bo ma do kogoś innego nos a wtedy nie było USG 3 D jak byłam w ostatniej ciąży nawet miałam 4 D i szczerze kiepsko było widać nosek.

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ