X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne USG - 11 a 14 tydzień ciąży
Odpowiedz

USG - 11 a 14 tydzień ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aisza91 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny,
    właśnie zaczęłam w teorii 11 tydzień ciąży (licząc od ostatniej miesiączki) i zwolnił się termin USG akurat teraz. Czy jest szansa, że już coś to USG pokaże? Teoretycznie jest to ten moment, ale w końcu może być tak, że ciąża jest młodsza ze względu na późną owulację.

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie nie warto jeszcze iść. Jest za wcześnie. Jak sama piszesz, ciąża może być młodsza i Cię odeślą z kwitkiem. Najlepiej wg mnie pójść tak 12+4.

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ