X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Urządzam pokój dziecka
Odpowiedz

Urządzam pokój dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rozalix Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 22 lutego 2023, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, proszę o porade!
    Urządzam pokój dla dziecka i zastanwiam się nad zakupem komody. Czy jest to dobry pomysł czy lepiej zainwestować już w coś większego? Jak u Was sprawdziło się to w praktyce?
    128172383_3437415236324702_2412561143353588627_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=825194&_nc_ohc=LGS3AssoeIQAX_rvP-F&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfBTs8hgX0axRdmGGGRalJr51-mNtYt1PQ4HG205UB49uA&oe=641D8508

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 23 lutego 2023, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie komoda NIE. Tylko szafa. Bo w komodzie nie widzisz co masz dokładnie, gdyż wszystko jest poukładane jedno na drugim i nie wiesz co jest pod spodem. W szafie otwierasz i masz cały przegląd półek i widzisz po " grzbietach" ubrań co akurat jest do założenia ;)

    Nie wiem czy zastanawiałaś się nad dekoracjami i kolorystyką, ale jeśli nie to polecam zerknać sobie tutaj:
    https://czasnawnetrze.pl/wnetrza/pomieszczenia/pokoj-dziecka/53302-pokoj-dziecka-pomysly-i-inspiracje

    Na stronie jest sporo inspiracji.
    d2FjPTY0MHgx_src_114340-Hibou-Home-HH01301-tapeta-labedzie.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2023, 07:51

  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 57 2

    Wysłany: 1 marca, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pokoju córki jest komoda, jednak nie wiem czy jestem z niej zadowolona. Wydawało mi się, ze będzie praktyczniejsza. A tak zajmuje sporo miejsca i tak naprawdę niewiele się w niej mieści. Zastanawiam się czy by jej nie usunąć. I w miejsce postawić regały na których będę w stanie zmieścić zabawki córki - których ma coraz więcej.
    Jeśli szukasz inspiracji na pokój dziecięcy, polecam stronę:
    https://dziecisawazne.pl/jaka-tapete-do-pokoju-dzieciecego-wybrac/

    Możesz poczytać sobie tutaj o polecanych tapetach :)
    jaka-tapete-do-pokoju-dzieciecego-wybrac.jpg?w=1200&ssl=1

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ