X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Trójmiejskie ciężarówki 2019
Odpowiedz

Trójmiejskie ciężarówki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Update- w szpitalu brakuje personelu i połowa sal zamknięta :( skierowania itp nic nie dadzą .. mogą nie przyjąć.

  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 19 lutego 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko777 wrote:
    Update- w szpitalu brakuje personelu i połowa sal zamknięta :( skierowania itp nic nie dadzą .. mogą nie przyjąć.
    Ech, w Polsce jak w lesie :( artykuły we wszystkich lokalnych gazetach, portalach, ordynator wywiadów w radiu udziela, pani prezydent strzela sobie foty, wiele szumu, a prawda jest taka, że przyjęcie do tego szpitala graniczy z cudem :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( też jestem w „szoku”... trzeba liczyć na fuxa.. innego wyjścia nie ma :( Jvm kiedy masz termin?

  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 19 lutego 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko777 wrote:
    :( też jestem w „szoku”... trzeba liczyć na fuxa.. innego wyjścia nie ma :( Jvm kiedy masz termin?
    28 marca. Ale mam cukrzyce ciążową, niektórzy mają wywoływany poród z tego powodu. Zaczynam nawet snuć głupie plany czy nie przetrzymać się do ostatnich sekund i wtedy nie jechać do uck :p w drugiej fazie porodu mnie chyba nie wygonią

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    28 marca. Ale mam cukrzyce ciążową, niektórzy mają wywoływany poród z tego powodu. Zaczynam nawet snuć głupie plany czy nie przetrzymać się do ostatnich sekund i wtedy nie jechać do uck :p w drugiej fazie porodu mnie chyba nie wygonią
    No nie powinni .. ja niby tez mam cukrzyce, tzn mam i nie mam- ale bez leków czy diety nawet .. ale wpisane mam.. przekleństwo! A indukcję przewidują ? Bierzesz insulinę ? Mi dr z uck mówiła że bez insuliny to nie ma indukcji.
    Ja mam 2 lekarzy /dr prv z zaspy i dr nfz z uck ..
    Masz teraz wizytę to może podpytaj lekarza czy coś wie/ zaleca ?

  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 19 lutego 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko777 wrote:
    No nie powinni .. ja niby tez mam cukrzyce, tzn mam i nie mam- ale bez leków czy diety nawet .. ale wpisane mam.. przekleństwo! A indukcję przewidują ? Bierzesz insulinę ? Mi dr z uck mówiła że bez insuliny to nie ma indukcji.
    Ja mam 2 lekarzy /dr prv z zaspy i dr nfz z uck ..
    Masz teraz wizytę to może podpytaj lekarza czy coś wie/ zaleca ?
    Jeszcze nie mam insuliny. Ale od dwóch tygodni mój cukier szaleje :( jak wypije 100 ml soku do obiadu to cukier 150.
    Mam nadzieję, że wywołać nie będą, idę w przyszłym tygodniu na wizytę to zapytam jak się postępuje i dam znać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Jeszcze nie mam insuliny. Ale od dwóch tygodni mój cukier szaleje :( jak wypije 100 ml soku do obiadu to cukier 150.
    Mam nadzieję, że wywołać nie będą, idę w przyszłym tygodniu na wizytę to zapytam jak się postępuje i dam znać.
    No ja też sie b boje wywołania i modlę się zeby uniknąć .. podpytaj lekarza, może coś doradzi ??
    Ewentualnie z cukrzyca to też zaspa.

  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 21 lutego 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heya jvm ja 25 marca mam mieć wywoływany prorod że względu na cukrzyce na insulinie więc jest szansa że może się spotkamy. :) W uck wywołują w. 39 tyg ciążowe mamy ale tylko na insulinie. Ja 6 marca mam wizytę na nowych wlościach i jestem ciekawa jak wygląda z miejsacmi. Aktualnie koleżanka lezy w wojewódzkim i co druga pacjenta na IP to odesłana właśnie w uck. Także może być ciężko.

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 21 lutego 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Skoro z Klinicznej odsyłali (np. moją najlepszą przyjaciółke - trzeci poród, już po odejściu wód), to i w nowym miejscu będą odsyłać, tym bardziej, że oblężenie jest jeszcze większe.

    Ja ostatnio rodziłam w Redlowie - i położna stamtąd opowiadała mi, że rok wcześniej jej nie przyjęli do Redlowa (gdzie pracuje) i musiała rodzić w Wejherowie. Także ten...

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odsyłają - jest nawet artykuł w Faktach - połowa sal zamknięta !! W Usc mowili mi że nawet do Elbląga już przewożą bo Zaspa też full i nie ma szans się dostać .. to ja chyba zostanę w domu :P lepiej to niż pęknąć po drodze :(
    A oni mogą tak odsyłać jeżeli ktoś musi urodzić w szpitalu z 3 i wtedy trafia do 2? Bo jeżeli tak to ja organizuje swissmed (2)...

  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 23 lutego 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko777 wrote:
    Odsyłają - jest nawet artykuł w Faktach - połowa sal zamknięta !! W Usc mowili mi że nawet do Elbląga już przewożą bo Zaspa też full i nie ma szans się dostać .. to ja chyba zostanę w domu :P lepiej to niż pęknąć po drodze :(
    A oni mogą tak odsyłać jeżeli ktoś musi urodzić w szpitalu z 3 i wtedy trafia do 2? Bo jeżeli tak to ja organizuje swissmed (2)...
    Ja wcześniej nie bałam się mocno porodu, ale teraz zaczynam panikować :( nie wyobrażam sobie wycieczek po całym województwie że skurczami co 5 minut. Od paru dni spać przez to nie mogę.
    Spotkałam wczoraj kolegę z pracy i on do mnie mówi - ty to będziesz miała luksusy, bo teraz ta nowa porodówka jest. Nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( szkoda kasy, ale serio nie chce urodzić na S7..

  • Lubieswieczki Autorytet
    Postów: 1600 756

    Wysłany: 23 lutego 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie, tak teraz czytam i nie za ciekawie jest :/ Mam nadzieję że do września się dużo zmieni bardzo chciałabym tam trafić. No ale zobaczymy.
    Wyczytałam że zawsze przyjmują kobiety w drugiej fazie porodu.. :)
    Dziewczyny mam nadzieję że uda Wam się trafić tam gdzie chcecie bo wy już tuż tuż :)

    f2wljw4zqzq01lps.png
    34bwskjof7j5jsym.png
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj rozmawiałam z moim lekarzem, który pracuje w uck. Sale pozamykane nie ma kto pracować. Także potwierdzam. Trochę przerażona jestem zwłaszcza że u mnie tylko 3 stopien wchodzi w grę.

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 27 lutego 2019, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko rozmawialam z lekarzem na temat cukrzycy i szpitala.
    Powiedział, że z cukrzyca ciążowa nawet bez insuliny to mogą, ale nie muszą mnie przyjąć w szpitalu o niższym stopniu referencyjnosci.

    Ciasteczko777 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Ciasteczko rozmawialam z lekarzem na temat cukrzycy i szpitala.
    Powiedział, że z cukrzyca ciążowa nawet bez insuliny to mogą, ale nie muszą mnie przyjąć w szpitalu o niższym stopniu referencyjnosci.
    Dzięki bardzo - czyli powinnam uderzać tylko w 3.. :( tego się obawiam.. na razie więc odpuszczam temat swiss

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 18:09

  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 27 lutego 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko777 wrote:
    Dzięki bardzo - czyli powinnam uderzać tylko w 3.. :( tego się obawiam.. na razie więc odpuszczam temat swiss
    Ciasteczko Ty nie masz cukrzycy na insulinie??? Ja mam cukrzycę na insulinie, plus Zespol_antyfosfolipidowy i serio mega obciążoną historię i lekarz z uck mowil mi że moge w 2 stopniu rodzic.Wiec jeśli masz tylko cukrzycę na diecie to możesz na pewno 3i2.On mi powiedział, że 3 jest w przypadku gdy wiaodmo, że z dzieckiem coś nie tak. I tylko takich nie odsyłają.

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 27 lutego 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ostatniej ciąży miałam cukrzycę (bez insuliny) i nadciśnienie - nie musiałam rodzić w szpitalu o 3 stopniu referencyjnosci.

    Ale ja prawie urodziłam na IP, więc nie mieliby nawet jak mnie odesłać.

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasionek wrote:
    Ciasteczko Ty nie masz cukrzycy na insulinie??? Ja mam cukrzycę na insulinie, plus Zespol_antyfosfolipidowy i serio mega obciążoną historię i lekarz z uck mowil mi że moge w 2 stopniu rodzic.Wiec jeśli masz tylko cukrzycę na diecie to możesz na pewno 3i2.On mi powiedział, że 3 jest w przypadku gdy wiaodmo, że z dzieckiem coś nie tak. I tylko takich nie odsyłają.
    Nie/ póki co mam tylko dieta i ta cukrzyca to w ogóle jakaś niecukrzyca ;) ale niestety mam tez inne wskazania do 3, ale o tym na forum nie chce mówić .. w karcie mam wpisane wszystko/ a chciałam swiss, niestety okazuje sie że tam jednak jest 1, nawet nie 2.. więc na razie ten temat zamknęłam .. i tak nie przejdę kwalif.
    Po tym jak moja dr mi powiedziała o problemach z dostaniem się to serio już nie wiem co robić.. Teraz to mi juz wszystko jedno .. mogę nawet w domu :(

  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 28 lutego 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będzie tak źle. Mnie lekarz nie pocieszyl,że na pewno się uda. Ale nie ma co panikować na zapas. Każdy dzień na pordowce jest inny.

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ