X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Trójmiejskie ciężarówki 2019
Odpowiedz

Trójmiejskie ciężarówki 2019

Oceń ten wątek:
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 10 listopada 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak odbijając od tematu. Gdzie w Gdańsku najlepiej zrobić usg 4D z nagraniem na płytkę?

    f2wl20mmurgifll8.png
  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 10 listopada 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może Invicta? Kiedyś chyba było w ofercie... ale sama nie robiłam wiec nie wiem jaka jakość i czy gdzieś nie jest lepiej :-)

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 10 listopada 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie już o niej myślałam, ale może gdzieś zrobię to taniej i chciałam też poznać opinie :)

    f2wl20mmurgifll8.png
  • Lubieswieczki Autorytet
    Postów: 1600 756

    Wysłany: 10 listopada 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasionek racja!
    Jedzenie w klinicznej dobre, a sama możliwość wyboru sobie obiadu(z 3 możliwych) to już w ogóle bajer :D

    f2wljw4zqzq01lps.png
    34bwskjof7j5jsym.png
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 11 listopada 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubieswieczki wrote:
    Kasionek racja!
    Jedzenie w klinicznej dobre, a sama możliwość wyboru sobie obiadu(z 3 możliwych) to już w ogóle bajer :D
    Oo ja widzę że coś mnie w tym szpitalu ominelo.Bo mnie się nikt nie pytał ale ja leżałam na ginekologii nie na położnictwie.Moze tam gorzej żywią :-D:-D:-D a co do usg4 d też nie robiłam wiem że jest taka możliwość w invicta , pewnie Olszewscy też to mają.Ja ogólnie nie mam takiej potrzeby więc nie interesowałam się ofertą;-)Mam nadzieję że na połówkowych zrobi mi jedna foteczke;-)

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • AgaRydz Ekspertka
    Postów: 208 79

    Wysłany: 11 listopada 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny podbijam temat, do jakich ginekologów chodzicie z NFZ którzy pracują w szpitalu. Ja chodzę prywatnie do fajnej babeczki ale tylko prywatnie przyjmuje a co by nie mówić czułabym sie bezpieczniej będąc pod opieką wiadomo, lekarza "szpitalnego" , Po za tym koszta prowadzenia ciąży prywatnie sa spore, wizyta co dwa tygodnie 150 z ł. Wszystkie badania te początkowe to prawie 300zł :(

    SYNUŚ <3

    Niedoczynność tarczycy
    Po stracie w 20 tyg. ( Luty 2019 )

  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 13 listopada 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie chcialabym nazwisk pisać na forum.W polmedzie na zaspie masz lekarzy z klinicznej ale chyba od stycznia dopiero na NFZ u nich można bo skończyła się kasa.Ja chodzę tam na pakiet .

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inesja wrote:
    Właśnie już o niej myślałam, ale może gdzieś zrobię to taniej i chciałam też poznać opinie :)
    A kiedy można robić to usg 4D? Tzn od kiedy do kiedy ?

  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko777 wrote:
    A kiedy można robić to usg 4D? Tzn od kiedy do kiedy ?

    Usg możesz zrobić kiedy chcesz. Ale po 25tc ładnie widać buzię dziecka.

    Ciasteczko777 lubi tę wiadomość

    f2wl20mmurgifll8.png
  • Amarylisa Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 15 listopada 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak to jest z bezpłatną szkołą rodzenia? Trzeba spełniać jakieś kryteria? Gdzie w ogóle można taką znaleźć? Przewertowałam trochę internet, ale w oko wpadły mi jedynie normalnie płatne, a na temat bezpłatnych zajęć zero informacji.

    02.06.2019r. - czekamy! <3
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 15 listopada 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chodziłam w zeszłej ciąży do supermamy to była darmowa.Tylko 20zl wpisowego.Ale w zamian musisz wybrac u nich polozną.

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a położna warto wziąć od nich ? :)

  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 19 listopada 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaRydz wrote:
    Cześć dziewczyny podbijam temat, do jakich ginekologów chodzicie z NFZ którzy pracują w szpitalu. Ja chodzę prywatnie do fajnej babeczki ale tylko prywatnie przyjmuje a co by nie mówić czułabym sie bezpieczniej będąc pod opieką wiadomo, lekarza "szpitalnego" , Po za tym koszta prowadzenia ciąży prywatnie sa spore, wizyta co dwa tygodnie 150 z ł. Wszystkie badania te początkowe to prawie 300zł :(

    Ja chodziłam do dr Łukasza Klasy- pracuje w Polmedzie na startowej. Super lekarz, bardzo dokładny. Pracuje w szpitalu i nawet parę razy tam kazał mi przyjść na usg. Polecam ;)

    Kasionek lubi tę wiadomość

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 19 listopada 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amarylisa wrote:
    Dziewczyny, a jak to jest z bezpłatną szkołą rodzenia? Trzeba spełniać jakieś kryteria? Gdzie w ogóle można taką znaleźć? Przewertowałam trochę internet, ale w oko wpadły mi jedynie normalnie płatne, a na temat bezpłatnych zajęć zero informacji.

    Chodziłam na kliniczną, w szpitalu. Trzeba zadzwonić i zapytać kiedy można się zapisać. I tyle ;).

    Kasionek lubi tę wiadomość

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • Amarylisa Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, dzięki. Mnie akurat bardziej interesuje szpital na Zaspie, więc tam zadzwonię. :) A dzisiaj mam pierwsze badania prenatalne... Strasznie się denerwuję. Od rana nie mogę sobie znaleźć miejsca i z każdą minutą roznosi mnie coraz bardziej. Wczoraj, chyba trochę niepotrzebnie, przetrzepałam wszystkie statystyki chorób wykrywanych na tym usg i przeraziły mnie te liczby! U Was było wszystko ok?

    02.06.2019r. - czekamy! <3
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 20 listopada 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amarylisa wrote:
    O, dzięki. Mnie akurat bardziej interesuje szpital na Zaspie, więc tam zadzwonię. :) A dzisiaj mam pierwsze badania prenatalne... Strasznie się denerwuję. Od rana nie mogę sobie znaleźć miejsca i z każdą minutą roznosi mnie coraz bardziej. Wczoraj, chyba trochę niepotrzebnie, przetrzepałam wszystkie statystyki chorób wykrywanych na tym usg i przeraziły mnie te liczby! U Was było wszystko ok?

    Ja nie spałam przez cala noc przed :/ wyszło wszystko bardzo dobrze. Potem powtarzali mi w luxmedzie, wymiary wyszly z kosmosu, już słyszałam o amnopunkcji i terminacji, więc powtarzalam genetyczne u lekarza z certyfikatem i okazało się, że wymiary idealne :) miałam w sumie 3 prenatalne. Jutro polowkowe :)

    f2wl20mmurgifll8.png
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 20 listopada 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amarylisa wrote:
    O, dzięki. Mnie akurat bardziej interesuje szpital na Zaspie, więc tam zadzwonię. :) A dzisiaj mam pierwsze badania prenatalne... Strasznie się denerwuję. Od rana nie mogę sobie znaleźć miejsca i z każdą minutą roznosi mnie coraz bardziej. Wczoraj, chyba trochę niepotrzebnie, przetrzepałam wszystkie statystyki chorób wykrywanych na tym usg i przeraziły mnie te liczby! U Was było wszystko ok?
    I jak wyniki ? Wszystko ok ? Ja prenatalne robiłam w invicta i na połówkowe 28 też tam idę.Baddzo zadowolona byłam.

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • Amarylisa Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie wyniki bardzo dobre! Uff! :) Tylko niestety nie udało się poznać jeszcze płci. :( I zastanawia mnie wiek ciąży, bo na usg prenatalnym wyszła mi różnica 5 dni (wynika z tego, że dziecko jest starsze niż wykalkulował mój lekarz prowadzący). Prowadzący określił wiek ciąży na początku 7 tygodnia i pokrywał się on z ostatnią miesiączką. Teraz zastanawiam się czy jednak źle dokonał pomiarów i owulacja miała miejsce wcześniej, czy po prostu ciąża zaczęła się już rozwijać własnym tempem i dzieciątko wydaje się starsze?

    Kasionek, badania robiłam u dr Beaty Brzóski. Jestem zauroczona tą kobietą. :) Przemiła, każdy obraz na monitorze dokładnie opisuje, wyjaśnia wszystkie zależności.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 10:28

    Kasionek lubi tę wiadomość

    02.06.2019r. - czekamy! <3
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiek ciąży będzie ci się zmieniał cały czas, także spokojnie :) to są tylko ich wytyczne, a każdy lekarz ma inny sprzęt. Najważniejsze, że wszystko dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 11:12

    f2wl20mmurgifll8.png
  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się stresowałam prenatalnymi :-) wtedy jeszcze bylam na etapie wymiotów i mdłości wiec na szczęście nie miałam czasu i siły czytać tego wszystkiego w internecie, ale i tak stres był.
    Co do pomiarów i prognozowanej daty porodu to u mnie sie za każdym razem zmieniało...a im później tym ciekawiej. W pewnym momencie data z usg wychodziła na polowe marca a urodziłam 09.04 ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 12:03

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ