X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Trójmiejskie ciężarówki 2019
Odpowiedz

Trójmiejskie ciężarówki 2019

Oceń ten wątek:
  • Amarylisa Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 2 listopada 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! W tym temacie chciałabym zrzeszyć dziewczyny z Trójmiasta w celu wymiany doświadczeń, opinii, ploteczek o lokalnych wydarzeniach, a w przyszłości może wspólnej kawy, zakupów lub spaceru. :) Mieszkam w Gdańsku, termin mam na 02.06.2019r. To będzie moje pierwsze dziecko i na razie namiętnie chłonę wszystkie informacje o ciąży i macierzyństwie. ;)

    Inesja, Kasionek lubią tę wiadomość

    02.06.2019r. - czekamy! <3
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 2 listopada 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dołączam się! Też mieszkam w Gdańsku :) TP 12.04.2019, pierwsze dziecko :)

    f2wl20mmurgifll8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :) tp 05/05. Gda. Pierwsza ciąża :)

  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Szkoda że tak późno się grupa utworzyła bo ja też jestem z Gdańska ale swoje maleństwo już urodziłam w kwietniu tego roku:) powodzenia dziewczyny!

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • Mia21 Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też Gdańsk, ale termin za 23 dni :) Powodzenia! :)

    m3sxskjocy1o0f5x.png
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny .Też Gdańsk termin na 1 kwietnia .Także chętnie dołączę .

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • Amarylisa Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 3 listopada 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, super, że tyle nas tu jest! :) Wygląda na to, że jak na razie będę ostatnia :D Dziewczyny, zastanawia mnie trochę sprawa badań, które odbywa się w okresie ciąży. Na przełomie 6/7 tygodnia dowiedziałam się, że będę mamą. Od tej pory co dwa tygodnie mam wizyty kontrolne, usg, ale nie dostałam skierowania na żadne badania - morfologię, hormony, nic. Poza permanentnym zmęczeniem czuję się bardzo dobrze, ale i tak męczy mnie pytanie czy nie powinnam mimo wszystko sprawdzić stanu rzeczy. Jak to wygląda u Was? I druga sprawa: czy robiłyście/planujecie badania prenatalne?

    smeg lubi tę wiadomość

    02.06.2019r. - czekamy! <3
  • Amarylisa Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 3 listopada 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia21, gdzie planujesz rodzić? :)

    02.06.2019r. - czekamy! <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po prenatalnych - na NFZ (wiek). Robiłam w invicta. Usg i pappa- niskie ryzyko. Zrobiłam też test nipt- niskie ryzyko i chłopiec. Badania robię co 2 tyg -tarczyca - morfo i mocz raz w msc. Zrobiłam cała wirusologie, grupa, cukier, wymazy itp. Sporo tego ale trzeba zrobić. Lekarz prowadzący Ci wszystko zleci.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veruka wrote:
    Hej! Szkoda że tak późno się grupa utworzyła bo ja też jestem z Gdańska ale swoje maleństwo już urodziłam w kwietniu tego roku:) powodzenia dziewczyny!
    Ja tak samo Gda, ale myślę, że chyba też możemy dołączyć?

    Veruka lubi tę wiadomość

  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 3 listopada 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amarylisa wrote:
    O, super, że tyle nas tu jest! :) Wygląda na to, że jak na razie będę ostatnia :D Dziewczyny, zastanawia mnie trochę sprawa badań, które odbywa się w okresie ciąży. Na przełomie 6/7 tygodnia dowiedziałam się, że będę mamą. Od tej pory co dwa tygodnie mam wizyty kontrolne, usg, ale nie dostałam skierowania na żadne badania - morfologię, hormony, nic. Poza permanentnym zmęczeniem czuję się bardzo dobrze, ale i tak męczy mnie pytanie czy nie powinnam mimo wszystko sprawdzić stanu rzeczy. Jak to wygląda u Was? I druga sprawa: czy robiłyście/planujecie badania prenatalne?

    Ja robiłam w Invicta. Wyszły bardzo dobrze, ale z racji tego, że w luxmedzie lekarz NT zmierzył totalnie z kosmosu, powtarzalam prenatalne u dr. Gawla :) polowkowe robię też w invicta :)

    f2wl20mmurgifll8.png
  • Amarylisa Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 3 listopada 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko777, czyli myślisz, że nie muszę się martwić i "upominać" o badania, z moim prowadzącym wszystko gra i skieruje mnie w odpowiednim czasie? :P Kurcze, zaraz 11 tydzień, a nic poza USG. :(

    Widzę, że chyba dobrze zrobiłam decydując się na Invictę. :) 20 listopada mam prenatalne u dr Beaty Brzóski. Rzeczywiście jest szansa poznać wtedy płeć dzieciaczka? Oczywiście zakładając, że korzystnie się ułoży? :)

    02.06.2019r. - czekamy! <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa jest poznać - może być widać ;) co do badań to musi Ci dać skierowanie na morfo, mocz, wirusologie itp - w sumie już powinnaś to zrobić (11 tydz). Upomnij się o to... ale czy to dobry lekarz (położnik?)? Ewentualnie idź do drugiego. Ja chodzę prv do lux med i na NFZ :) dr Brzóska/ jest świetna ! Nie było miejsc do niej na NFZ :) ja już umawiam połówkowe ...
    A które szpitale ? Ja albo zaspa albo uck ... moi lekarze tam pracują, ale nie mam pojęcia gdzie będzie miejsce ?

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 3 listopada 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też byłam w invicta na Prenatalnych i polowkowych. Doktor w 12 tyg mówiła że prawdopodobnie dziewczynka i w 20 tyg potwierdziła :)

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 3 listopada 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wszystkie badania miałam robione w 7tc jak biło już serduszko.

    f2wl20mmurgifll8.png
  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 3 listopada 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniluap wrote:
    Ja tak samo Gda, ale myślę, że chyba też możemy dołączyć?
    No chyba nas nie wyrzucą!:-)
    Co do badań to ja też robiłam w Invicie i jestem zadowolona! Tylko opóźnienia zawsze kosmiczne :/ ciąże prowadził mi dr Gniadek ale u Brzóski też raz byłam - fajna konkretna kobieta:) badania zaczęłam robić jak już biło serduszko, później raz w miesiącu, na pod koniec ciąży co dwa tygodnie.
    A rodziłam na Zaspie i w zasadzie też nie było źle.

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też rodziłam na Zaspie i byłam na tym nowym oddziale i wspominam super. Jedna wada, że nie chcieli wpuścić męża w jego urodziny, jak leżałam 2 dzień po porodzie. A dodam, że na sali leżałam sama :) ja badania prenatalne miałam w Gdyni Pro Femina - doktor Piotr Chmielewski, cierpliwy, miły i dokładny.

  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 3 listopada 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zaspa w ogóle nie uznaje odwiedzin na salach...ma to swoje dobre i złe strony:) ale ogólnie na warunki nie narzekałam, chociaż nie mam porównania:-)

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 3 listopada 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a slyszalyscie jakieś opinie o wojewódzkim szpitalu? Mam tam najbliżej, a porodu boję się najbardziej, bo będę sama, ojca dziecka nie będzie wtedy w kraju :(

    f2wl20mmurgifll8.png
  • Amarylisa Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 3 listopada 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przewertowałam już kilka tematów o gdańskich porodówkach i Wojewódzki ma nie najgorsze opinie tylko podobno bardzo naciskają na poród naturalny, czasami nie respektując wskazań - ile w tym prawdy, to nie wiem. ;) Właśnie planuję rodzić na Zaspie, bo ma tam 10 minut z domu. Słyszałam, że mają dobrą opiekę. A jak to jest z planem porodu? Gdzieś czytałam, że w niektórych szpitalach istnieje możliwość, żeby podjechać wcześniej, zobaczyć oddział i otrzymać wtedy od pielęgniarki wydruk z planem do wypełnienia. Jestem jeszcze totalnie zielona. :)

    Inesja lubi tę wiadomość

    02.06.2019r. - czekamy! <3
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ