X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne TRÓJMIASTO :) Lekarze, szpitale
Odpowiedz

TRÓJMIASTO :) Lekarze, szpitale

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zuza88 Ekspertka
    Postów: 246 190

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie :)

    Mieszkam w Gdyni niedługo i nie mam wiedzy na temat lekarzy i szpitali.

    Proszę o opinie dotyczące lekarzy ginekologów z Trójmiasta, lekarzy u których dobrze wykonać badania prenatalne/genetyczne a także czy macie jakieś doświadczenia ze szpitalami? Gdzie najlepiej rodzić? :)

    Bardzo Wam dziękuje :)

    p19uyx8dfb3tjm5a.png
  • zuza88 Ekspertka
    Postów: 246 190

    Wysłany: 1 lutego 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam wątek :) Może jednak jest ktoś z Trójmiasta?

    p19uyx8dfb3tjm5a.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 1 lutego 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o szpitale i poród, to sprawdziłabym inne forum, tj. "Poród" tam jest mnóstwo postów dotyczących opinii o szpitalach i lekarzach w różnych częściach Polski, etc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2018, 14:32

    zuza88 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • zuza88 Ekspertka
    Postów: 246 190

    Wysłany: 1 lutego 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Jeśli chodzi o szpitale i poród, to sprawdziłabym inne forum, tj. "Poród" tam jest mnóstwo postów dotyczących opinii o szpitalach i lekarzach w różnych częściach Polski, etc :)

    Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź :)

    p19uyx8dfb3tjm5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do badań prenatalnych to polecam Pro Femina w Gdynii doktor Piotr nazwiska nie pamiętam, ma żonę Ewę ;) sympatyczny i zna się na rzeczy, w 12 tygodniu powiedział, że będę miała córkę i tak też się stało :)

    A w Gdańsku polecam ginekolog Hryniewicz przyjmuje w Nadmorskim Centrum Medycznym i na Polankach

    zuza88 lubi tę wiadomość

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 1 lutego 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Gdyni polecam Małgorzatę Tomczyk - Małyjasiak. Prowadziła mi dwie ciąże, robi badania prenatalne (ma certyfikat).

    Obu synów rodziłam w Redłowie, przyjmował ich dr Żółtowski (za pierwszym razem z przypadku a za drugim celowo do niego szłam).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2018, 21:12

    zuza88 lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • zuza88 Ekspertka
    Postów: 246 190

    Wysłany: 2 lutego 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny za podpowiedź, chętnie poczytam w internecie na temat tych lekarzy :)

    p19uyx8dfb3tjm5a.png
  • dreamer_fanatic Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za Wasze oferty i propozycje. Na pewno mogą się przydać kiedyś.

    Tłum mnie przeraża, bo nie ma twarzy, której mogłabym zadać pytania. Jak o coś zapytać lawinę albo tsunami?
  • Istotka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 25 lutego 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ktoś może sprawdzoną placówkę w Gdańsku? Zależy mi na czymś godnym polecenia.

    Od przyjaciół gorszy jest tylko ich brak.
  • Ju14 Autorytet
    Postów: 733 474

    Wysłany: 26 lutego 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obie ciąże prowadziła mi dr Kowalewska-Włas. Obecnie przyjmuje w Gdyni. Natomiast rodziłam w szpitalu Wojewódzkim i bardzo sobie chwalę :) jak jeszcze raz będę się spodziewała dzidziusia to też zamierzać rodzić w Wojewódzkim :)

    w4sq0dw4ipdk3tpr.png
  • Mania1085 Autorytet
    Postów: 380 143

    Wysłany: 26 lutego 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DR Żółtowski z Gdyni - najlepszy :)

    w5wqvut1rkxwljzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    W Gdyni polecam Małgorzatę Tomczyk - Małysiak. Prowadziła mi dwie ciąże, robi badania prenatalne (ma certyfikat).

    Obu synów rodziłam w Redłowie, przyjmował ich dr Żółtowski (za pierwszym razem z przypadku a za drugim celowo do niego szłam).

    Livia jesli zaglądasz to wysłałąm zaproszenie, bo mam pytane do Ciebie odnośnie pani doktor Tomczyk :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ