X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne trójmiasto łączy się:)
Odpowiedz

trójmiasto łączy się:)

Oceń ten wątek:
  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 4 maja 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć wpadłam na pomysł żeby stworzyć miejsce żeby się powymieniać doświadczeniami z trójmiasta na temat lekarzy, szpitali itp:)

    Athia lubi tę wiadomość

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 4 maja 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja jezdze do invicty do Gdanska,tam sie leczyłam.Ktory u Ciebie tydzien?

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 4 maja 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ten link suwaczka musisz wkleic w ustawieniach ,tam,gdzie jest podpis

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 4 maja 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jutro 14 się zaczyna:) JA do invicty jeździłam ale wiecznie terminów nie mieli więc zaczęłam jeszcze do innej chodzić we wrzeszczu.

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • ewelinka_shn Autorytet
    Postów: 773 490

    Wysłany: 4 maja 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja tez z Gdańska :)

    w57vpc0zcrqzma1r.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze ja. :)

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :) Ja pochodzę stamtąd, wic tez kilku ginów znam. Ładnych kilka lat leczyłam się u dr Piotra Mielcarka, moja mama i przyjaciółka także, więc polecamy :)

  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 6 maja 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a już myślałam że nas mało będzie. Ja chodzą do dr Paszkiewicz ma opinię wrednej baby ale jest dobrym lekarzem. Także również polecam chociaż dostać się do niej ciężko i jest mega droga

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze ja napisze:) ja hodze do dr Fiutowskiego i jest calkiem spoko. Jednak jak wyszly jakies problemy przy prenatalnym to poszlam do Doeringa i do niego tez potem na polowkowe sie wybralam:) ogolnie bardzo polecam.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 6 maja 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Doering słyszałam że dobry ale drogi lekarz. Z moją córcią byłam u niego sprawdzić płeć bo jakoś inny lekarz nie potrafił stwierdzić. Ale nei powiem skasował mnie wtedy 150zł za taką wiadomość

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 6 maja 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie skasował 140zł za całe badanie połówkowe i dał nawet zdjęcie 4D. :P Teraz chodzę prywatnie do jeszcze innego lekarza, ordynatora (ale nie w Gdańsku) i płacę 180zł więc można trafić drożej.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Eva0507 Ekspertka
    Postów: 143 165

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr Adamskiego w manhatanie. 150 wizyta super lekarz chodziłam do niego tez przed ciążą ;)

    ckai43r8qxen3hco.png
    hchy9jcg3aamtfbp.png
  • ewelinka_shn Autorytet
    Postów: 773 490

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chodze do dr Pankau ;) bardzo fajny lekarz.

    w57vpc0zcrqzma1r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja mam pytanie. Czy wiecie na 100% gdzie chcialybyscie rodzic? Bo ja do tej pory ufiksowalam sie na zaspe ale od paru dni jakos wojewodzki mi chodzi po glowie i nie wiem co lepsze.

  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 8 maja 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra84 ja też myślę tylko o Zaspie. Klinicznej się boję byłam i widziałam tam taki syf że mnie zamurowało. A o wojewódzkim się złych opini nasłuchałam

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 8 maja 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A byłyście na targach motherandbaby, które odbywały się w Gdańsku? albo na szkole rodzenia już? Większość chce rodzić na Zaspie, niektóre na Klinicznej. Na poczatku byłam bardzo nastawiona na Zaspę, własnie naczytałam się na temat wojewódzkiego i byłam przerażona. Potem były targi, na których był szpital wojewódzki, położne porady itp. Mówiły, że zdają sobie sprawę z tego jaką mają reputację ale naprawdę jest już ok. Pomyślałam, że pewnie muszą reklamować szpital - wiadomo.

    Zaczęłam szkołę rodzenia na morenie. Położne bardzo w porządku, obiektywnie podchodzące do sprawy. Jedna młodsza, druga starsza. Młodsza rodziła dwa razy na Zaspie. Nie narzekała - to fakt. Jednak podała kilka nieznanych mi faktów:
    1. Szpital wojewódzki jest po gruntownym remoncie.
    2. Sale porodowe są jak marzenie (szczegóły mogę opisać potem, teraz mi się nie chce.:P)
    3. Zdobył w przeciągu roku tytuł Szpital przyjazny dziecku oraz Szpital bez bólu. Zaspa ponoć starała się o to 7 lat.
    4. We czwartki są organizowane spotkania z anestezjologiem odnośnie ZZO o godzinie 13. Wybieram się tam w przyszłym tygodniu.
    5. Już nie robią tak późno cesarki, tylko szybko podejmują działanie.

    Kaja od nas z forum niedawno urodziła tam synka i była zachwycona. No i mają Oddział Neonatologiczny z Pododdziałem Patologii Noworodków.

    Dlatego ja biorę ten szpital mocno pod uwagę. Wszystkie podpunkty dotyczą informacji uzyskanych od położnej, która nie pracuje w tym szpitalu, więc nie wiem czy wierzyć czy nie. Tak do końca pewności nigdy nie będzie. Boję się tylko w tym szpitalu jednego człowieka: Danuty Kardzis - pani ginekolog.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • NaamaH6669 Przyjaciółka
    Postów: 67 55

    Wysłany: 8 maja 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgłaszam się z Gdyni :)

  • Prymaza Przyjaciółka
    Postów: 83 38

    Wysłany: 8 maja 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem dokładnie z Trójmiasta ale z okolic (Reda), przyjmiecie mnie do siebie??

    w5wqjw4znkysowwr.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prymaza jak dla mnie - żaden problem. :)

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka wrote:
    A byłyście na targach motherandbaby, które odbywały się w Gdańsku? albo na szkole rodzenia już? Większość chce rodzić na Zaspie, niektóre na Klinicznej. Na poczatku byłam bardzo nastawiona na Zaspę, własnie naczytałam się na temat wojewódzkiego i byłam przerażona. Potem były targi, na których był szpital wojewódzki, położne porady itp. Mówiły, że zdają sobie sprawę z tego jaką mają reputację ale naprawdę jest już ok. Pomyślałam, że pewnie muszą reklamować szpital - wiadomo.

    Zaczęłam szkołę rodzenia na morenie. Położne bardzo w porządku, obiektywnie podchodzące do sprawy. Jedna młodsza, druga starsza. Młodsza rodziła dwa razy na Zaspie. Nie narzekała - to fakt. Jednak podała kilka nieznanych mi faktów:
    1. Szpital wojewódzki jest po gruntownym remoncie.
    2. Sale porodowe są jak marzenie (szczegóły mogę opisać potem, teraz mi się nie chce.:P)
    3. Zdobył w przeciągu roku tytuł Szpital przyjazny dziecku oraz Szpital bez bólu. Zaspa ponoć starała się o to 7 lat.
    4. We czwartki są organizowane spotkania z anestezjologiem odnośnie ZZO o godzinie 13. Wybieram się tam w przyszłym tygodniu.
    5. Już nie robią tak późno cesarki, tylko szybko podejmują działanie.

    Kaja od nas z forum niedawno urodziła tam synka i była zachwycona. No i mają Oddział Neonatologiczny z Pododdziałem Patologii Noworodków.

    Dlatego ja biorę ten szpital mocno pod uwagę. Wszystkie podpunkty dotyczą informacji uzyskanych od położnej, która nie pracuje w tym szpitalu, więc nie wiem czy wierzyć czy nie. Tak do końca pewności nigdy nie będzie. Boję się tylko w tym szpitalu jednego człowieka: Danuty Kardzis - pani ginekolog.


    Nalka, a co z tą ginekolożka jest nie tak?
    Daj znać po czwartku jak wyglada to szkolenie, też tam się wybieram.
    Jeśli chodzi o szpital, to ja wybrałam Kliniczną, tam też bede chodziła do szkoły rodzenia. Boję się tylko jednego, podobno tam jest tylko jeden anestezjolog i nie zawsze jest dostepny...a ja chce znieczulenie.

    Na targach też byłam:) Panie faktycznie bardzo miłe. Pogadałam z nimi chwilę. Sama nie wiem co sądzić o tych opiniach na temat wojewódzkiego. Ja niestety też słyszałam wiele niepochlebnych:/

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ