X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne trójmiasto łączy się:)
Odpowiedz

trójmiasto łączy się:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodziłam na Zaspie i jestem na duże tak :)

  • Ju14 Autorytet
    Postów: 733 474

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam w 2015 i w maju 2017 w Wojewódzkim i jestem bardzo zadowolona. Chociaż moje porody to były ekspresówki, bo przy córce pierwszy skurcz chwycił mnie ok 16, a 18.40 urodzona, a syn pierwszy skurcz ok 12.30, a urodzony 14.20 ;) ale położne super!

    No i przede wszystkim z tego co się orientuję, Wojewódzki jako jedyny robi bardzo dużo badań, usg przez ciemiączko, usg brzuszka, inne nie robią...

    w4sq0dw4ipdk3tpr.png
  • Ju14 Autorytet
    Postów: 733 474

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak naprawdę ile porodów tyle opinii. Wszystko zależy na jaką się trafi zmianę i jak będzie przebiegał poród, a tego nikt nam wcześniej nie powie...

    Powodzenia i szczęśliwych rozwiązań!

    w4sq0dw4ipdk3tpr.png
  • agii81 Ekspertka
    Postów: 133 121

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę już wypowiedzieć się na temat Redłowa. 05.12 urodziłam tam córeczkę. To był mój 4 poród, każdy był w innym szpitalu. Dla mnie Redłowo REWELACJA, zarówno porodówka (byłam tam o 24 po odejściu wód a córcia urodziła się o 11:10, więc 11 godzin) jak i oddział noworodkowy. Opieka rewelacyjna, jak o 8 małej spadło tętno, od razu przyszła położna, którą mąż zawołał,tel do lekarza i decyzja- więcej nie czekamy na rozwój-oksytocyna,jeśli jeszcze raz spadnie to na cc, co chwilę lekarz przychodził monitorować sytuację, położna tez co chwilę była, po spadku tętna ja się poryczałam, lekarz przychodził pożartować,żeby mi trochę choć humor poprawić :), na szczęście obeszło się bez cc. Ja rodziłam w sali z wanną :), wprawdzie z niej nie skorzystałam, bo wolałam prysznic, ale była do dyspozycji. Sam oddział noworodkowy tez niczego sobie, ja byłam na sali 3 osobowej, łazienka w sali, więc nie trzeba chodzić na korytarz. Jedyny minus to odwiedziny. Jak ja byłam to było strasznie duzo porodów, dziewczyny leżały z maluchami na patologii i czekały az się zwolnią miejsca po wypisach, w związku z tym w mikołajki szans na odwiedziny po południu marne, nie mieściły się łóżeczka za szybą i były poza pokojem na oddziale.
    Dla mnie najlepszy szpital w jakim rodziłam :)

    <3Wbwmp2.png <3
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swissmed ma ponoć wystartować z prywatna porodowka na przełomie stycznia i lutego :) może szczęście się do mnie uśmiechnie i się zalapie :p do końca kwietnia chyba rusza :p

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • Milenka~11 Autorytet
    Postów: 632 449

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, jakby ktoś coś potrzebował to 2- luty Bobowózki Gdynia, ma promocję na produkty Cybex, można negocjować rabaty.

    dqpri09k6uedld97.png
  • Mania1085 Autorytet
    Postów: 380 143

    Wysłany: 3 marca 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodziłam w styczniu przez cc w Redłowie i jestem baaaaaaaaardzo zadowolona ;)

    w5wqvut1rkxwljzl.png
  • Fermina Autorytet
    Postów: 2459 4341

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry. :)
    Za miesiąc mam zamiar rodzić w Wejherowie, czy są tu Mamy, które mają doświadczenia z tego roku? Chętnie poczytam. :)

    3cs o trzeciego malucha.
    05.2018 - 👱
    12.2019 - 👱‍♀️
    38 lat.
  • Paja Znajoma
    Postów: 23 12

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Czy któraś ma jakieś nowe wieści z Zaspy? :)

    hchy9n73q30aq395.png
  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo jest więcej mam z Trójmiasta? :) a do porodu jeszcze trochę, ale chętnie posłucham ;)

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paja wrote:
    Cześć dziewczyny! Czy któraś ma jakieś nowe wieści z Zaspy? :)
    Jak nowe? Ja mam z 12.04 bo akurat tam rodziłam:)

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • Komcia Autorytet
    Postów: 327 156

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rodziłam w czerwcu na Redłowie. Teraz też planuje tam, chociaż nie byłam w 100% zadowolona ;)

    gyxwroeqzjnzrj19.png
    piu3dqk3ljlr8vpa.png
  • Paja Znajoma
    Postów: 23 12

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veruka wrote:
    Jak nowe? Ja mam z 12.04 bo akurat tam rodziłam:)

    To masz chyba najświeższe info :) Chętnie posłucham, jeżeli chciałabyś się podzielić wrażeniami

    hchy9n73q30aq395.png
  • mrtna Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja z kolei wybieram się do Wojewódzkiego w Gdańsku, czy któraś z mam ma jakieś świeże info na temat tego szpitala?:) Interesuje mnie przede wszystkim jak wspominacie podejście personelu do rodzącej i jak w rzeczywistości wygląda dostęp do ZOP-u oraz do innych form łagodzenia bólu, ochrona krocza i ewentualnie wybór pozycji w 2 etapie porodu. Pozdrawiam:)

  • Asix Autorytet
    Postów: 509 1301

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy któraś jakiś niedawno rodził na klinicznej?

    relgpiqvtgsotfq2.png
    h84fqtkfi6qmoamc.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie !
    Dzisiaj startuje Tydzień Pieluchy Wielorazowej. Zapraszam do wydarzenia na fb. Jest tam mnóstwo informacji oraz konkursów z wieloma nagrodami.

    https://www.facebook.com/Tydzie%C5%84-Pieluchy-Wielorazowej-298376324026378/

    Pozdrawiam :)


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paja wrote:
    To masz chyba najświeższe info :) Chętnie posłucham, jeżeli chciałabyś się podzielić wrażeniami
    Ogólnie byłam zadowolona...chociaż to moje pierwsze dziecko wiec pewnie nie mam porównania:) sama porodówka spoko, sale osobne do rodzenia ( nie boksy) ale jak sąsiadka mocno krzyczy to słychać. Na plus na pewno to, że można być w wybranej pozycji i nikt nie zmusza do leżenia na łóżku. Mi najwygodniej było klęczeć pod ściana wiec położna przyniosła materac:) doposażenie też ok- chciałam piłkę wiec była piłka. Położna do najmilszych nie należała ale na brak opieki narzekać nie mogłam. Tak wiec jakoś poszło:) później kangurowanie ok 1,5h i na sale. Plus taki że dziecko cały czas miałam przy sobie. Sam oddział tez najgorszy nie był - jedynie warto pamiętać że rodzina/goście nie maja wstępu na sale i trzeba wyjść do ogólnej sali odwiedzin. Dla mnie to akurat plus bo nie musiałam świecić cycem przed gośćmi koleżanki obok. Aaa no i prysznic i toalety masakra!

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • Paja Znajoma
    Postów: 23 12

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co słyszałam to podobno część oddziału jest wyremontowana a część nie i zależy gdzie jest miejsce tam się trafia. W tej wyremontowanej części ponoć łazienki w salach i ogólnie ładnie. Liczę też na miłą położną bo słyszałam opinie że pomagają itp. ale to jak widać różnie :)

    hchy9n73q30aq395.png
‹‹ 31 32 33 34 35
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ