X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne trójmiasto łączy się:)
Odpowiedz

trójmiasto łączy się:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Klinicznej nie ma problemu z ZZO.

  • Matka Rocku Autorytet
    Postów: 461 717

    Wysłany: 4 marca 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mi pisałaś w innym wątku o polecanym lekarzu pracującym w Wojewódzkim albo na Klinicznej, nie pamiętam. Gdzieś jeszcze wyczytałam, że jeśli Kliniczna, to lepiej być pacjentką ordynatora, lub jednego z tam pracujących, bo jak nie, to nie ma pewności, że nie odeślą.
    Czy ktoś może to potwierdza?
    Słyszałam jeszcze od znajomej która rodziła dwa lata temu na Klinicznej, że babsztyle na izbie przyjęć koszmarnie niemiłe, a dalej już bardzo miła obsługa. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matka Rocku wrote:
    Już mi pisałaś w innym wątku o polecanym lekarzu pracującym w Wojewódzkim albo na Klinicznej, nie pamiętam. Gdzieś jeszcze wyczytałam, że jeśli Kliniczna, to lepiej być pacjentką ordynatora, lub jednego z tam pracujących, bo jak nie, to nie ma pewności, że nie odeślą.
    Czy ktoś może to potwierdza?
    Słyszałam jeszcze od znajomej która rodziła dwa lata temu na Klinicznej, że babsztyle na izbie przyjęć koszmarnie niemiłe, a dalej już bardzo miła obsługa. ;)
    Ja nie potwierdzam :P moją prowadzącą była zastępca ordynatora i nic mi to nie dało ;) a jej na oczy nie widziałam.. IP faktycznie niezbyt przyjemna, odsyłają ile się da..sama musiałam wracać po kilku godzin, a mimo że bliźniaki i moja prowadząca mówiła, że takich się nie odsyła. Niestety taka piękna to tylko teoria :)
    Co do obsługi dalej to też różnie bywa, zależy jaka zmiana.. ja rodziłam 20godz. i szału z obsługą nie ma.. niestety :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2017, 09:36

  • Rysiowa Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 5 marca 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Chodzę prywatnie do doktora Boćkowskiego w Gdyni.
    W 2014 rodziłam w Swissmedzie (naturalnie ale skończyło się CC). Boćkowski pracuje na Klinicznej i pewnie tam będę rodzić. Po przejściach podczas pierwszego porodu mam nadzieję, że tym razem od razu wyśle mnie na CC (o ile z ciąża będzie wszystko ok, termin mam dopiero na początek listopada).

    alka89 lubi tę wiadomość

    0d1y9jcgfiocpria.png
  • Paulina099 Autorytet
    Postów: 496 194

    Wysłany: 8 maja 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Może odświeżymy wątek? Są jakieś dziewczyny z Trójmiasta które będą rodzić w tym roku? :) Mam termin na listopad. Jest to moja pierwsza ciąża i nie mam żadnego doświadczenia.


    p19uflw1a3ajr7ib.png
  • Velvet929 Przyjaciółka
    Postów: 266 37

    Wysłany: 9 maja 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina czesc :) u mnie zostaly 4 dni z brzuszkiem ;) 13 maja rozwiazuja przez cc. To tez bedzie moj pierwszy maluch.

    mhsvi09k9an1legs.png
  • Kajtkowa Koleżanka
    Postów: 38 28

    Wysłany: 10 maja 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już jestem po:) polecam szpital wojewódzki. Z Zaspy mnie odesłali z powodu braku miejsc ale koniec końców cieszę się że rodziłam w wojewódzkim. Na zaspie był tłok i ruch jak w fabryce. W wojewódzkim wszystko na spokojnie. Położne uprzejme i empatyczne. Na oddziale poporodowym opieka też w porządku, ale jak wszędzie trzeba się upominać o swoje. Powodzenia dla rodzących.

    zem3zbmh3gcaal1y.png
  • Okilaa Koleżanka
    Postów: 37 24

    Wysłany: 11 maja 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się zgłaszam z Trójmiasta :) Do porodu zostało mi jeszcze trochę ale myślę, że zdecyduję się na Wejherowo. Chyba, że coś się niedobrego zacznie dziać wcześniej.

    f2w3yx8d9zvq9pa1.png
  • Paulina099 Autorytet
    Postów: 496 194

    Wysłany: 11 maja 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okilaa wrote:
    Ja też się zgłaszam z Trójmiasta :) Do porodu zostało mi jeszcze trochę ale myślę, że zdecyduję się na Wejherowo. Chyba, że coś się niedobrego zacznie dziać wcześniej.

    To chętnie poczytam opinie :) Ja właśnie zastanawiałam się nad Wejherowem albo Gdynią.


    p19uflw1a3ajr7ib.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 13 maja 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dołączę się do Was. Nie było mnie ponad dwa lata chyba.
    Jestem z okolic Trójmiasta. Wszystkie ciążę prowadzilam u dr Gniadka z Invicty. Cc miałam na Zaspie , polećam tam dr Maliszewska4, teraz Szamryk ma na nazwisko.Kobieta z powolania...aaa obecnie jestem w 24 tyg ciazy

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 13 maja 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rysiowa, Bockowski jest super. Taki z powolania

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • pieluszkowazabawa Autorytet
    Postów: 776 237

    Wysłany: 14 maja 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też z Trójmiasta:) termin na listopad

    nzjdvfxmh01bn5c2.png
    Pod moim sercem,inne bije serce...
    Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane.
    Pod moim sercem małe rączki dziecka,
    cichutko pukają do mojego serca.

  • Paulina099 Autorytet
    Postów: 496 194

    Wysłany: 16 maja 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alka89 wrote:
    Hej. Dołączę się do Was. Nie było mnie ponad dwa lata chyba.
    Jestem z okolic Trójmiasta. Wszystkie ciążę prowadzilam u dr Gniadka z Invicty. Cc miałam na Zaspie , polećam tam dr Maliszewska4, teraz Szamryk ma na nazwisko.Kobieta z powolania...aaa obecnie jestem w 24 tyg ciazy

    i jakie masz odczucia i opinię jeżeli chodzi o dr Gniadka? Ja bylam ostatnio u niego na usg prenatalnym i mam takie neutralne odczucia. Niby wszystko pomierzył ale sam z siebie niewiele mówił. A muszę powoli zapisac sie na połowkowe, i nie wiem czy znowu do niego czy jednak szukać kogoś innego...


    p19uflw1a3ajr7ib.png
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej :) są tu jeszcze jakieś "brzuchatki " z 3 miasta? :)

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • Mamaokruszka Autorytet
    Postów: 1275 1006

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hop hop!! Czy są tu jakieś mamusie z Trójmiasta?

    relg2n0ax4qs6djf.png
    Asia, mama Aniołka Adasia 05.07.2016 (*)
    Forumowa tabelka KLIK!
    916au6bdty1b5a3d.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusie owszem ;-)

    Mamaokruszka lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • ulalula Znajoma
    Postów: 24 9

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! też się właśnie rozglądam za Trójmiejskim towarzystwem chociaż Okruch jeszcze taki mały :)

    Mamaokruszka lubi tę wiadomość

    3jgxugpjwn8on9lt.png
  • Mamaokruszka Autorytet
    Postów: 1275 1006

    Wysłany: 7 września 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało nas :-( A ja mam tyle pytań :-\

    relg2n0ax4qs6djf.png
    Asia, mama Aniołka Adasia 05.07.2016 (*)
    Forumowa tabelka KLIK!
    916au6bdty1b5a3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam od znajomej że od kiedy połączyły się szpitale to bardzo popsuła się obsługą w Wejherowie i większość lekarzy poszła do Pucka i teraz najlepiej tam rodzić...

  • Mamaokruszka Autorytet
    Postów: 1275 1006

    Wysłany: 7 września 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To samo usłyszałam od położnej na szkole rodzenia. Puck bardzo dobry ale mają pierwszy stopień referencyjności, więc jeśli są jakiekolwiek powikłania to odsyłają...\

    relg2n0ax4qs6djf.png
    Asia, mama Aniołka Adasia 05.07.2016 (*)
    Forumowa tabelka KLIK!
    916au6bdty1b5a3d.png
‹‹ 31 32 33 34 35
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ