X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Trening w ciąży
Odpowiedz

Trening w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izabela82 Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 12 lutego 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki rodzaj aktywności polecacie? A najważniejsze to gdzie można kupić ładne ciążowe legginsy na trening z nieuciskającym wyższym pasem? A nie pseudoleginsy z bawełny na których widać pot i nieestetycznie prześwitujące...

  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 12 lutego 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do końca 8-go miesiąca chodziłam do pracy więc nie mogłam zapisać się na jakieś zorganizowane zajęcia (zwykle są w godzinach przedpołudniowych, kiedy ja byłam w pracy), więc ćwiczyłam w domu z youtubem - jest dużo fajnych filmów z treningami dla kobiet w ciąży, inne dla każdego trymestru. Ja robiłam też specjalne ćwiczenia na kręgosłup w ciąży bo bardzo dokuczały mi bóle pleców w 2 trymestrze - bardzo mi pomogły. Ja ćwiczyłam w domu więc zakładałam zwykłe dresy pod brzuch bo nie musiałam wyglądać jakoś olśniewająco ;) Ale fajne legginsy ciążowe widziałam na pewno na zalando.

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ