X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Toruń i okolice - ginekolog
Odpowiedz

Toruń i okolice - ginekolog

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 17 maja 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, byłam bardzo zadowolona, to było nasze pierwsze usg przez brzuszek, był mąż przy nim i doktor po sprawdzeniu wszystkiego stwierdził już w 13 tc, że na jego oko, to będzie dziewczynka i tak już zostało :) Test Pappa też wyszedł dobrze, nawet bardzo dobrze, także polecam w matopacie :)

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cisza zapanowała:), więc wymyśliłam pytanie - kto wystawia zaświadczenie o ciąży gin, zwykły lekarz, położna, nie mam jeszcze karty ciążowej na drugiej wizycie będzie założona, a mam ostatnio dziwne sytuacje w pracy i może wyjść, że okoliczności zmuszą mnie do szybszego poinformowania o owym stanie, ale jak na razie nie mam nic


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 19 maja 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa i jeszcze jedno, macie już 30 tygodni ciąży za sobą, więc i duże doświadczenie :) pisałyście, że każda z Was chodzi do lekarza, który pracuje w szpitalu, jak to w praktyce wychodzi, korzysta się na tym, jest łatwiej dostać się w razie do szpitala i łatwiej z decyzjami dotyczącymi samego porodu ...


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 19 maja 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o zaświadczeniu nic nie wiem, nie było mi potrzebne, ale chyba lekarz ??
    A co do lekarza, który pracuje w szpitalu, no to okaże się po porodzie dopiero czy to jest pomocne. Ja usg połówkowe miałam w szpitalu zrobione za darmo, dzięki mojej lekarce, a tak to żadnych plusów nie widzę, może jeszcze to, że pracuje na patologii ciąży, więc mnie uspokaja jeśli chodzi o moje dolegliwości i nie faszeruje mnie lekami na byle co.

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 19 maja 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to db, warto mieć zaufanego lekarza. My zanim zaczęliśmy starania, a w rodzinie była akurat ciężarna, która chodziła do gina z szpitala, mówiła, że jest lepiej z przyjęciem i podobno traktowaniem, trafiła w ostatnim miesiącu na patologię, więc lekarz miał ją na oku, nie była anonimowa. Mi z kolei w matopacie po pytaniu czy jest u nich porodowka (nie ma), myślę sobie.. w razie problemow i leżenia w szpitalu jest to db, gdy lekarz prowadzący jest na miejscu, dostałam odp - poród trwa 3-4 dni, hmm tylko czy tak będzie heh:D


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 19 maja 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się akurat nie sugerowałam tym czy lekarz pracuje w szpitalu. Moja gin (dr Marchwińska-Palacz) pracuje chyba na Bielanach (ale nie wiem), a ja będę rodzić w szpitalu Chełmży. Jest tu chyba 4 czy 5 lekarzy i dość małe prawdopodobieństwo, że trafię akurat z porodem na dyżur "mojego lekarza". No chyba, że planowana będzie cesarka - wtedy to co innego. Ale jeśli chodzi o lekarza to ja jeszcze raz z całego serca poledacm dr Marchwińską. Z powodu poprzedniej straconej ciąży i kłopotów z obecną przewinęłam się przez wielu lekarzy i ona moim zdaniem jest najlepsza: najbardziej kompetentna, konkretna, najsympatyczniejsza, ludzka i empatyczna, a to ważne przy rozchwianej emocjonalnie ciężarnej. I poświęca swoim pacjentkom tyle czasu ile trzeba, a nie szybko szybko, bo następni czekają. Zawsze wysłucha, odpowie i ma super sprzęt w gabinecie :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 19 maja 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przyjaciółka do niej chodziła, była równie zadowolona jak Ty :)

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jak wasze brzuszki. Ja zdecydowalam się na pozostaniu u wojtynka, byliśmy teraz na wizycie w 10t i 3d, widać bylo juz rączki i paluszki, głowke, nóżki, brzuszek, poza tym już określił płeć dziecka, że wygląda na dziewczynkę :)maluch ma 4 cm, dodatkowo za 2 tygodnie idziemy na wizytę usg genetyczną, a w tym tygodniu pobieram krew pod kątem papa i bhcg, tak się zastanawiam Karola kiedy dostaje się wyniki z badań krwi i usg, to trwa jakiś czas?


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W matopacie te wyniki będą już w karcie, nie dostajesz ich do ręki, tylko na następnej wizycie wyniki zostaną omówione :) Powodzonka!

    U nas Wojtynek w 13+1 tc już określił dziewczynkę, później moja lekarka tylko to potwierdzała :)

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a u nas już określił bez oczywiście 100% pewności w 10t i 3d. :) a na usg idę jakoś w 13t 5d, dzisiaj chciałam zrobić badanie krwi, ale babeczki stwierdziły w laboratorium, że za wcześnie bo to musi byś wraz z usg w przeciągu tygodnia a mi tu wyszło by ponad 1,5, więc idę w poniedziałek


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola a jak Twoje samopoczucie na tym etapie ciąży


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ