X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Toruń i okolice - ginekolog
Odpowiedz

Toruń i okolice - ginekolog

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Paju Autorytet
    Postów: 842 1240

    Wysłany: 6 marca 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, właśnie się dowiedziałam, że jestem w ciąży (test, beta) i poszukuję ginekologa :)

    chciałam na NFZ ale jak zadzwoniłam to taaaakie terminy, że głowa boli.
    Takze poszukamy prywatnie

    i tu pytanie, kogo polecacie w Toruniu i okolicach ?
    Prywatnie (gdzie, kto) + cena + czas oczekiwania?
    NFZ (gdzie, kto) + czas oczekiwania ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2014, 17:43

    l22n9vvjobnovmi4.png
    ❤️ Szymek 01.11.2014
    ❤️ Franek 31.10.2016
    ❤ Adelka 15.11.2021
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 6 marca 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do matopatu, prywatnie, czas oczekiwania nie wiem, ale tydzień to maxymalnie chyba do mojej lekarki. Wybrałam ją ze względu na to, że pracuje w szpitalu.
    dr Izabela Dziekońska-Marciniak.
    Wizyta ciężarnej z usg - 130 zł

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2014, 19:31

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 7 marca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę prywatnie do dr Lucyny Marchwińskiej-Palacz na Kozackiej. Jest bardzo ciepła, profesjonalna i sympatyczna. Ma bardzo dobry sprzęt i dużą wiedzę. Cena za wizytę 140 zł z USG, badaniem, a także z filmikiem i zdjęciami z USG. Terminy to różnie, ale mam też gwarancję, że nie naciąga mnie niepotrzebnie na kas, bo 1. wizytę proponuje dopiero jak coś widać na USG czyli ok 7 tygodnia, a jak wszystko jest ok to zaprasza co 5 tygodni (na początku oczywiście - w 3 trym wizyty są częstsze) a wiem że niektórzy prywatni każą co 2 tyg latać do nich i płacić. Ponadto zawsze jest z nią kontakt telefoniczny a w razie jak dzieje się coś złego to przyjmuje bez względu na to czy ma już pełno pacjentek. No i na codzień pracuje na Bielanach co może być istotne jeśli zamierzasz tam rodzic.
    O, Ale się rozpisalam. Ale polecam z całego serca. :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 7 marca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja polecam doktora Kozankiewicza- przyjmuje w tym samym miejscu i na tym samym sprzęcie co dr Marchwińska na ulicy Kozackiej. Wizyta z usg 150 zł, również pracuje w szpitalu, termin oczekiwania około tygodnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2014, 18:53

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny czy jest ktoś jeszcze z Torunia i okolic, jestem na etapie wyboru lekarza, także z chęcią dowiem się czegoś nowego ......


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • goto4 Autorytet
    Postów: 279 144

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julianna- a o jakich okolicach myślisz dokładnie. Ja jestem z okolic Ciechocinka i mogę polecić dr Agnieszkę Czajkowską. Prowadziła moją pierwszą ciążę i byłam bardzo zadowolona.

    esyqd4f.png
    vej6x4z.png
  • Paju Autorytet
    Postów: 842 1240

    Wysłany: 2 maja 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zdecydowałam się na Mizarewicza (Świętopełka - NFZ, Legionów - prywatnie (wizyta z USG 80 zl, później z czasem taniej :P))

    Jest on ordynatorem w Chełmży, więc może i tam pojadę rodzić :)
    Naczytałam się dobrych opinii w internecie, a że nie mam i nie miałam żadnej znajomej w ciąży to musiałam zdać się na internet i nie narzekam :)


    Prywatnie przyjmuje w poniedziałki, środy i czwartki od 18, nie trzeba się zapisywać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2014, 22:47

    l22n9vvjobnovmi4.png
    ❤️ Szymek 01.11.2014
    ❤️ Franek 31.10.2016
    ❤ Adelka 15.11.2021
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodzę obecnie do W0ojtynka, myślę też o przejściu do Jackowskiego, lekarze z Torunia

    Karola:) lubi tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    ja chodzę obecnie do W0ojtynka, myślę też o przejściu do Jackowskiego, lekarze z Torunia

    Osobiście nie polecam Wojtynka ale to tylko moja opinia. Kiedy zaczynałam się starać o dzidzię i miałam pierwszy monitoring owulacji on już stwierdził, że z naturalnych metod nic nie wyjdzie i propnuje mi hsg (oczywiście w matopacie bo w szpitalu na bielanach jest źle według niego)- koszt 1500zł a tak wogóle to mam zacząć myśleć o in vitro (też mi poleci konkretną klinikę). Kolejnego miesiąca poszłam do innego lekarza który powiedział, że owulacja przebiega prawidłowo, mam się nie stresować, nie potwierdza żadnego wodniaka jajowodu którego to stwierdził Wojtynek i naprawdę wszystko jest dobrze. No i faktycznie było dobrze bo za 2,5 miesiąca będę mamą. Ale ile łez wypłakałam przez Wojtynka ech...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2014, 11:33

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia wrote:
    Osobiście nie polecam Wojtynka ale to tylko moja opinia. Kiedy zaczynałam się starać dzidzię i miałam pierwszy monitoring owulacji on już stwierdził, że z naturalnych metod nic nie wyjdzie i propnuje mi hsg (oczywiście w matopacie bo w szpitalu na bielanach jest źle według niego)- koszt 1500zł a tak wogóle to mama zacząć myśleć o in vitro (też mi poleci konkretną klinikę). Kolejnego miesiąca poszłam do innego lekarza który powiedział, że owulacja przebiega prawidłowo, mam się nie stresować, nie potwierdza żadnego wodniaka jajowodu którego to stwierdził Wojtynek i naprawdę wszystko jest dobrze. No i faktycznie było dobrze bo za 2,5 miesiąca będę mamą. Ale ile łez wypłakałam przez Wojtynka ech...

    Jestem w szoku Camilia, ja chodziłam do niego przed ciążą, był zawsze bardzo kompetentny, wyrozumiały i profesjonalnie podchodził do wszystkiego. Na lekarza prowadzącego wybrałam jednak osobę pracującą w szpitalu, chociaż nie wiem czy to w ogóle się na coś przydaje, ale to stwierdzę po porodzie. Poza tym Wojtynek pomógł 2 moim koleżankom zajść w ciążę, po poronieniu - wsparcie psychiczne, ocena cyklu, itp. U innej koleżanki wykrył wadę serduszka dziecka w 13 tc, dzięki temu rodziła ona w Łodzi, dziecko otrzymało fachową opiekę. Także w sumie pierwszy raz słyszę coś negatywnego na temat tego lekarza, ale najważniejsze Camilia, że poszłaś do innego i niedługo będziesz już tulić swoje maleństwo :)))

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm wiadomo opinii jest dużo ja też po przeczytaniu paru negatywnych komentarzy zaczęłam się zastanawiać czy nie jest po prostu przeciętny, zaszłam w ciążę po leczeniu przy jego pomocy, ale chyba nie jestem jakimś skomplikowanym przypadkiem, zawsze starał się nie narażać mnie na koszty, tak to wyglądało bynajmniej z boku. Czasem brakuje mi w jego wypowiedziach więcej szczegółów, po wizycie u niego będę miała wizytę u kolejnego lekarza więc porównam sobie lekarzy. Karola, Camila jakich wybrałyście lekarzy do prowadzenia ciąży, ja zastanawiam się nad Jackoowskim - pracuje w szpitalu, i komentarzy też słyszałam sporo pozytywnych ?? jakie są Wasze opinie


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny tak patrzę na suwaczki ... hmm Wasze brzuszki chyba są już spore?


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój brzuszek spory, ale wszyscy mówią ze malutki jak na 8-my m-c :) Ja wybrałam dr Dziekońską-Marciniak, przyjmuje w Matopacie, pracuje w szpitalu. Dr Jackowskiego polecam, dobry wybór :)

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Jestem w szoku Camilia, ja chodziłam do niego przed ciążą, był zawsze bardzo kompetentny, wyrozumiały i profesjonalnie podchodził do wszystkiego. Na lekarza prowadzącego wybrałam jednak osobę pracującą w szpitalu, chociaż nie wiem czy to w ogóle się na coś przydaje, ale to stwierdzę po porodzie. Poza tym Wojtynek pomógł 2 moim koleżankom zajść w ciążę, po poronieniu - wsparcie psychiczne, ocena cyklu, itp. U innej koleżanki wykrył wadę serduszka dziecka w 13 tc, dzięki temu rodziła ona w Łodzi, dziecko otrzymało fachową opiekę. Także w sumie pierwszy raz słyszę coś negatywnego na temat tego lekarza, ale najważniejsze Camilia, że poszłaś do innego i niedługo będziesz już tulić swoje maleństwo :)))

    Zanim zaczęłam się starać o dzidzię chodziłam do Wojtynka po tabletki antykoncepcyjne i na profilaktyczne badania i wtedy też wydawał mi się kompetentny.Jednak bardzo się na nim zawiodłam i więcej go nie odwiedzę. Takie moje zdanie ale każdy oczywiście ma własne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2014, 11:35

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    dziewczyny tak patrzę na suwaczki ... hmm Wasze brzuszki chyba są już spore?

    Mój brzusio też już całkiem całkiem ale nie jest jeszcze jakiś mega duży. Ja chodzę do dr Kozankiewicza który również pracuje w szpitalu. Co do doktora Jackowskiego- nie poznałam go osobiście ale słyszałam pozytywne opinie na jego temat.

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 16 maja 2014, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za Wasze opinie, umocniłam się w przejściu do tego lekarza, mam nadzieję, że będzie ok. A wiadomo, że każdy ma inną opinię, ale warto o nich mówić wtedy jest najlepszy obraz danego gina...
    Dziewczyny mi juz na pierwszej wizycie kazał pomyśleć o badaniach prenatalnych, miałyście je robione ? w Toruniu ? robi je lekarz prowadzący czy całkiem ktoś inny ?


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 16 maja 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    dziękuję za Wasze opinie, umocniłam się w przejściu do tego lekarza, mam nadzieję, że będzie ok. A wiadomo, że każdy ma inną opinię, ale warto o nich mówić wtedy jest najlepszy obraz danego gina...
    Dziewczyny mi juz na pierwszej wizycie kazał pomyśleć o badaniach prenatalnych, miałyście je robione ? w Toruniu ? robi je lekarz prowadzący czy całkiem ktoś inny ?

    Mi lekarz jakoś na trzeciej wizycie powiedział, że taka możliwośc jest i mam to rozważyć. Wiem, że można je wykonać w Toruniu chyba na ulicy Warszawskiej ale to lekarz na pewno Ci powie. Jednak ja się nie zdecydowałam na nie bo co prawda małe ale zawsze istnieje ryzyko poronienia podczas przeprowadzania badania.

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 16 maja 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia Ty piszesz o badaniach inwazyjnych, ja robiłam badania prenatalne nieinwazyjne, czyli test Pappa no i usg specjalistyczne właśnie u dr Wojtynka, bo nie wszyscy lekarze mogą takie usg przeprowadzać, moja ginka np. nie ma takich uprawnień. O możliwości zrobienia badań dowiedziałam się w 9 tc, czyli była to moja druga wizyta. Lekarz na nic nie naciskał, nie wyrażał swojej opinii, sami podjęliśmy tą decyzję. Wszystko robiłam w matopacie, usg + test z krwi - wyszło około 400 zł.

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Camilia Ty piszesz o badaniach inwazyjnych, ja robiłam badania prenatalne nieinwazyjne, czyli test Pappa no i usg specjalistyczne właśnie u dr Wojtynka, bo nie wszyscy lekarze mogą takie usg przeprowadzać, moja ginka np. nie ma takich uprawnień. O możliwości zrobienia badań dowiedziałam się w 9 tc, czyli była to moja druga wizyta. Lekarz na nic nie naciskał, nie wyrażał swojej opinii, sami podjęliśmy tą decyzję. Wszystko robiłam w matopacie, usg + test z krwi - wyszło około 400 zł.

    Tak, miałam na myśli badania inwazyjne.

    Karola:) lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 17 maja 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Camilia Ty piszesz o badaniach inwazyjnych, ja robiłam badania prenatalne nieinwazyjne, czyli test Pappa no i usg specjalistyczne właśnie u dr Wojtynka, bo nie wszyscy lekarze mogą takie usg przeprowadzać, moja ginka np. nie ma takich uprawnień. O możliwości zrobienia badań dowiedziałam się w 9 tc, czyli była to moja druga wizyta. Lekarz na nic nie naciskał, nie wyrażał swojej opinii, sami podjęliśmy tą decyzję. Wszystko robiłam w matopacie, usg + test z krwi - wyszło około 400 zł.
    ja tu myślę właśnie o badaniach nieinawyzjnych, zadwolona byłaś z badania przeprowadzonego przez niego, ja zrobię albo w matopacie u niego albo u Jackowskiego, ale nie wiem czy on ma uprawnienia, na razie nic o nim nie wiem, więc kto szybciej mnie zapisze do tego pójdę


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ