X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Torbiel 5 cm ciąża 5 tydzień
Odpowiedz

Torbiel 5 cm ciąża 5 tydzień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ann22 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 02:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Jestem w 5 tc tak więc sam początek, i mam 5 cm torbiel na lewym jajniku. Mam prowadzić oszczędny tryb życia i uważać, cizki to temat gdy ma się w domu 3 latke, ake większości czas staram się leżeć i odpoczywać, a jednocześnie martwię się. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji i wszystko dobrze się skończyło?

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja byłam w takiej sytuacji. Szybko się wchłonęła i nie było żadnych problemów. Tylko stresu się przez to najadłam.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Alassea Ekspertka
    Postów: 188 150

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na samym początku ciąży miałam torbiel 10 cm na prawym jajniku i 2 latka w domu. Na USG I trymestru w 12tc nie było już po niej śladu :) także nie martw się :)

    Synek 16.12.2017 💙
    Córeczka 26.12.2019 ❤️
  • Asia2000 Autorytet
    Postów: 586 406

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam podobnie. Startowałam z torbielą bo już widzieli to dokładnie przy zabiegu pick up, miałam in vitro. I przy transfrze zarodka lekarz powiedział że nie ma co się marwtić ale sprawdzic już po porodzie.

  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13071

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam również 5cm torbiel w 5 tyg ciąży,na usg w 12 nie było jej już widać. Mój synek skonczył właśnie 3 tygodnie :) także bądz dobrej myśli. W domu mam 4latkę i przez całą ciążę nie nosiłam jej. A tak normalnie funkcjonowałam, pracowałam (biuro) do końca 8 miesiąca.

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam ale dużo większą (w stopce wymiary) 🙈
    Także Twoja to malutka i powinna się wchłonąć.
    U mnie ze względu na wymiary była operacja w 12 tc i jak widać szczęśliwe zakończenie

  • Ann22 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź, podniosłyście mnie na duchu.23.12 kolejne usg już się nie mogę doczekać. Trzymajcie kciuki aby było wszystko dobrze.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ