X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne TEST CLEARBLUE ? CZY KTOŚ TAK MIAŁ?
Odpowiedz

TEST CLEARBLUE ? CZY KTOŚ TAK MIAŁ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kudia Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Jestem w ciąży i kupiłam sobie test ciążowy clearblue ten cyfrowy z oznaczeniem tygodnia ciąży.
    Miałam w planach że jak będę chciała powiedzieć o ciąży to pokaże wszystkim test. Ku mojemu zaskoczeniu dzisiaj (test robiłam dokładnie 28 grudnia) popatrzylam na test a na wyświetlaczu nie ma już nic... zniknęło to że jestem w ciąży. Jestem strasznie zła bo ten test kosztował mnie 50 zł a nawet nie doczekał się żebym go komuś pokazała. Mąż próbował wymienić baterię ale niestety nic to nie dało bo dalej nie działa. Czy ktoś też tak miał? Da się coś z tym zrobić?

  • Landrynkaaaa Ekspertka
    Postów: 140 283

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś w internecie czytałam (chyba w opiniach na Allegro) ze rzeczywiście ekran się wyłącza po jakimś czasie, nawet pomimo zmiany baterii. Sama chciałam go kupić, ale tez mnie to zniechęciło…

    👩🏼 26 l.

    04.2021 histeroskopia 🩺

    Starania od 07.2021❤️

    08.2021 ciąża biochemiczna 💔

    Hashimoto - uregulowane ✅
    USG, cytologia, cykle, owulacja, morfologia ✅

    11.2021 - bakteria Enterococcus w kanale szyjki macicy - wyleczone ✅

    28.12.21 cień ⏸
    01.01.22 ⏸
    03.01.22 beta 131 🥰
    05.01.22 beta 333 🥰
    cudzie trwaj 🥰
    czekamy na płeć 👧👶
    11.04.22 Chłopiec 💙🚙

    06.09.22 Wiktor 💙💙
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ