X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Test ciążowy interpretacja
Odpowiedz

Test ciążowy interpretacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nomade Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2022, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test, wyszedł negatywny, jakieś 2tyg później zrobiłam i wyszedł pozytywny, stwierdzony 6tydz, możliwe że wcześniej jeszcze nie było albo za wcześnie ? Jak to rozumieć?

  • Roksi Autorytet
    Postów: 1097 655

    Wysłany: 20 sierpnia 2022, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe ze za wcześnie. Mogłaś mieć później owulacje/zagnieżdżenie. Byc może na drugi dzień już by Ci wyszedł pozytyw. Teraz już do tego nie dojdziesz co i jak 😁 gratulacje ☺️

    age.png
    23.03.2023 💙
    39+1 3950g | 35+6 3100g | 32+6 2200g | 29+1 1450 g | 24+6 860 g | 22+6 600 g | 21+1 400 g |12+6 👶🏻 6.5 cm | 9+0 👶🏻 2 cm | 6+2 ♥️ |17.07.22 ⏸
    👧🏻 24.04.21
  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 20 sierpnia 2022, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robi się betę i wszystko się wie 😁

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ