X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Termin porodu - jak obliczyć
Odpowiedz

Termin porodu - jak obliczyć

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annja Autorytet
    Postów: 251 160

    Wysłany: 20 marca 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny mam takie trochę dziwne pytanie, albo normalne 😂🤷‍♀️ jeśli chcemy aby maleństwo urodziło się na początku stycznia to kiedy powinno dojść do poczęcia ? Macie jakieś sprawdzone kalkulatory w necie które rZeczywisxie dobrze obliczyły ta datę ? Wiem ze +- dwa tygodnie ale tak mniej więcej??

    Zaraz pewnie hejty ze to nie od nas zależy bla bla bla
    Za inne porady dziękuje, chce odpwiedz na konkretne pytanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2020, 12:29

    👩🏻25
    🧔🏻 35
    p19uyx8dqwg4ciqu.png
    💊 kwas foliowy
    27.04.20 czułość 10 ⏸
    28.04.20 czułość 25 ⏸
    29.04.20 beta - 135.11
    04.05.20 beta 2 - 3462.00
  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 20 marca 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annja wrote:
    Hej, dziewczyny mam takie trochę dziwne pytanie, albo normalne 😂🤷‍♀️ jeśli chcemy aby maleństwo urodziło się na początku stycznia to kiedy powinno dojść do poczęcia ? Macie jakieś sprawdzone kalkulatory w necie które rZeczywisxie dobrze obliczyły ta datę ? Wiem ze +- dwa tygodnie ale tak mniej więcej??

    Zaraz pewnie hejty ze to nie od nas zależy bla bla bla
    Za inne porady dziękuje, chce odpwiedz na konkretne pytanie
    prosta matematyka...
    Ciaza trwa 40 tygodni. To sobie policz.
    i powodzenia. ..
    To nie jest tak że chcesz i masz...
    No chociaż niektórzy tak mają...

  • Annja Autorytet
    Postów: 251 160

    Wysłany: 20 marca 2020, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti37 wrote:
    prosta matematyka...
    Ciaza trwa 40 tygodni. To sobie policz.
    i powodzenia. ..
    To nie jest tak że chcesz i masz...
    No chociaż niektórzy tak mają...

    Pisałam bez zbędnych komentarzy ...

    👩🏻25
    🧔🏻 35
    p19uyx8dqwg4ciqu.png
    💊 kwas foliowy
    27.04.20 czułość 10 ⏸
    28.04.20 czułość 25 ⏸
    29.04.20 beta - 135.11
    04.05.20 beta 2 - 3462.00
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ