X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Telefon do lekarza - tylko przy wizytach prywatnych?
Odpowiedz

Telefon do lekarza - tylko przy wizytach prywatnych?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem na etapie wyboru lekarza prowadzącego i mam takie pytanie. Wiem, że chodząc na wizyty prywatnie, można zadzwonić do swojego lekarza prowadzącego z każdą niepokojącą sprawą. Czy taka sama możliwość jest, gdy chodzi się na wizyty finansowane przez nfz? Czy można poprosić takiego lekarza o numer telefonu?

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle ze to zależy od konkretnego lekarza, mi mój sam to zaproponował...

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2015, 11:33

  • pinsleepe Autorytet
    Postów: 434 665

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma reguły. Na pewno łatwiej, jak lekarz przyjmuje prywatnie, ale tak naprawdę nikt nie ma obowiązku dyżurować pod telefonem. Żeby się nie rozczarować, najlepiej byłoby zapytać konkretnego lekarza.

    Anoolka, Erl lubią tę wiadomość

    f2w3rjjg7duv7nlc.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do tego samego lekarza na NFZ i prywatnie(zalezy jak mi termin pasuje) i sam zaproponował, że jakby coś się działo to mam dzwonić. Ale to zaproponował na wizycie prywatnej, na której byłam kilka dni po wyjściu ze szpitala, bo miałam plamienia. I sam powiedział, żeby następnym razem dzwonić. Natomiast jak zadzwoniłam w piątek wieczorem innym razem to kazał jechać na IP bo nie ma go na miejscu i nie może mnie nigdzie przyjąć. Gdyby był na szpitalu to pewnie by powiedział, żebym przyszła do niego, a gdyby akurat byl w gabinecie to pewnie by przyjął.:)

    Erl lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ