X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Tatuaż - jak zmienił się w i po ciąży?
Odpowiedz

Tatuaż - jak zmienił się w i po ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Kota Autorytet
    Postów: 452 654

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felice moze sprobuj sie smarowac olejkiem migdalowym, podobno dla skory podatnej na rozstepy jest duzo lepszy, mozesz tylko brzuch smarowac tym olejkiem. Mi jeszcze nic nie wyskoczylo i licze, ze sie mi upiecze :)

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    syy2cwa1kqnjs0p4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam tatuaże na brzuchu z obu stron, i mam nadzieję, że jakoś będą wyglądać, na razie smaruję sie tylko balsamem na rozstępy i czekam na efekty :)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ