X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Szykowanie wyprawki
Odpowiedz

Szykowanie wyprawki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamusie.
    Przychodzę z zapytaniem odnośnie prania ubranek (powoli przygotowuję wyprawkę dla maluszka).
    Otóż- wiem że pierze się ubranka i wszystkie tekstylia dla maluchów w proszkach dla nich przeznaczonych, jednak interesuje mnie zdanie na temat kul piorących. Do nich nie dodaje się żadnych detergentów aczkolwiek nigdy ich nie używałam i jestem ciekawa czy któraś z Was miała z nimi styczność.

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Używałam i są dobre ale jeśli masz ubrania jedynie lekko przybrudzone. W sensie jeśli do prania wrzucasz bluzkę, w ktorej chodziłaś jeden dzień i chciałąbys ją odświeżyć ale nie wyprać Jeśli jednak ubrania są brudne, mają plamy to takie kule raczej nie pomogą. Przetestowane :)
    Wróciłam do proszku ( chociaż teraz staram się zwracać uwagę na skład i wybieram te dla dzieci bo są delikatniejsze).

    Jeśli chodzi o wyprawkę dla dzieci to sama obecnie kompletuję i mam problem z powstrzymaniem się od kupienia wielu rzeczy :D Normalnie wykupiłabym cały sklep. Zerknij sobie https://e-butydladzieci.pl/i15-Letnie-Sandaly.html,all

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2020, 12:58

  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 4 maja 2020, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znalazlam swietny polski sklep z sukienkami dla malych dziewczynek https://www.fazymazy.com/ dla takich najmlodszych, pieknie wygladają

    ubranka dla niemowląt
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ