X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne szyjka na samym początku ciąży:-*
Odpowiedz

szyjka na samym początku ciąży:-*

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • izabell23 Koleżanka
    Postów: 32 11

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam:-) czy mogłybyśćie opisać jak wyglądała wasza szyjka na samym początku ciąży?
    I kiedy uniosła się do góry? A jak było z nią w cyklach? To nasz 3 cykl starań o drugiego dziusia, w poprzedniej ciąży niestety nie badałam szyjki i nie mam porównania.
    Będę wdzięczna za wszelkie informacje:-*

    Izabella❤️
  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm tez chciałabym to wiedziec :) staramy sie o pierwszego bobasa :) autorko moze mi podpowiesz? https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/24dc-sluz,5149,1.html?sd=1 bede wdzieczna :)

    :)
  • izabell23 Koleżanka
    Postów: 32 11

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-)

    Izabella❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ