X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Szumiś
Odpowiedz

Szumiś

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Majka90 Koleżanka
    Postów: 51 19

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie mamy, macie szumisia? Macie w planach jego zakup ? Dużo o nim słyszałam,ale do końca nie wiem czy jest skuteczny. Chętnie poczytam Wasze opinie

    PRAWIEMAMA
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam zamiaru kupowac.

    Majka polecam Ci dołączyc do grupy, do dziewczyn na Twoim etapie ciązy i tam wymieniac sie informacjami.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Majka90 Koleżanka
    Postów: 51 19

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za info !

    PRAWIEMAMA
  • Milenka~11 Autorytet
    Postów: 632 449

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam szumisia, bo dostaliśmy na babyshower. Sama nie kupiłabym tak drogiej zabawki, korzystamy bo dostaliśmy, sprawdza się bardzo w łóżeczku, wózku i na nocnych karmieniach. W dzień równie skuteczna jest suszarka z yt, chociaż Zefcio woli burzę śnieżną-usypia w moment.

    dqpri09k6uedld97.png
  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas szumiś się nie sprawdził, mój synek w ogóle nie był nim zainteresowany

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szumiś rewelacja, młody ma ponad rok a my nadal używamy. wart swojej ceny :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    55monika5 wrote:
    U nas szumiś się nie sprawdził, mój synek w ogóle nie był nim zainteresowany

    Tak samo u mojej corki.

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też nic nie dawał. Młoda do ząbkowania spała ładnie, niezależnie czy szumiś grał czy nie. A jak zaczęła ząbkować, to spała brzydko, również niezależnie czy szumiś grał czy nie ;)

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy whisbeara, drugi też już czeka zamknięty w szafie ;) synek ma już ponad półtora roku a szumiś szumi u nas dalej :) ja polecam, sprawdził się, doskonale pomagał małemu zasnąć nawet po za domem :) no i jak trochę podrósł zacząl służyć jako zwykła zabawka. Moim zdaniem wart tych pieniędzy. Dla starszego malucha polecam opcje z crysensorem.

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanim sie wyda kase, to warto po prostu sprawdzic czy bialy szum uspokoja dziecko puszczajac cos z telefonu. Na youtubie jest mnostwo bialych i rozowych szumow, odglosow suszarki czy odkurzacza czy dzwiekow z lona matki z biciem serca.

    mi88 lubi tę wiadomość

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • Majka90 Koleżanka
    Postów: 51 19

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi

    PRAWIEMAMA
  • Majka90 Koleżanka
    Postów: 51 19

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra zapytała czy chciałabym dostać od niej szumisia i po prostu chciała was zapytać czy nie są to pieniądze wydane w błoto.

    PRAWIEMAMA
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie
    pytaj o wszystko
    nie ma głupich [ytań, ale są głupie odpowiedzi :)

    miałam szumisia, uzywałam przez 6 miesięcy i synek lubił (choć mnie szum drażnił :) )
    to była pierwsza rzecz, jaką synkowi kupiliśmy po pozytywnych wynikach (bo wyprawkę mieliśmy niemal całą po córci)
    co ciekawe, żadne białe szumy z telefonu nie działały!!!
    potem odkurzacz do roku był w uzytkowaniu do uspokajania :D suszarki synek bał się i boi :D
    szumiś wyprany i schowany czeka na kolejnego dzidziusia

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • mamusiaaa1 Przyjaciółka
    Postów: 106 39

    Wysłany: 13 września 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy szumisia i fakt, przydaje się :) włączamy go, gdy synek ma drzemki, bo szumiś wygłusza dźwięki z otoczenia, a gdy w domu jest pięciolatka + jej kolega + sprzątamy, oglądamy tv, gotujemy itp.... to jest mega hałas :)
    I sprawdza się. Mały raczej się nie wybudza wcześniej, ładnie śpi :)
    Tylko trzeba pamiętać, że szumiś nie usypia dziecka. On własnie ma na celu wyciszyć dźwięki, zapobiegać mocniejszemu wybudzeniu.
    Z kolei do samego zasypiania my używamy misia z projektorem z Chicco. Mały się tuli do niego albo ogląda kolorowe gwiazdeczki (na brzuszku misia). Do tego są melodie. Też polecam, bo to u nas codzienny rytuał i mały jak widzi już misia, to wie, że pora spania :)

  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 13 września 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh... no właśnie wszystko zależy od dziecka!:) moja bratowa baaardzo polecała bo u niej przy 2 dzieci był jak zbawienie. Za to na moją córeczkę żadne szumy nie działają, szumisia w najlepszym przypadku ignoruje a częściej ją drażni:/

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 13 września 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, wszystko zalezy od dziecka. My nie kupilismy, ale w glowie mialam ze jak nie bedzie spal to kupie wszystko zeby jednak mu pomoc. Na szczescie udalo sie bez. Mamy pozytywke, ktora mu wlaczamy do spania, leci spokojna melodyjka i dziecko zasypia.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 13 września 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam bo dla mnie trochę za drogie. Ale mi by się przydał. Ja szum miałam nagrany na kartę i włożona do głośniczka. Bywało że szumiało całą noc. Mój mały ma lekki sen. Jak byli goście to puszczałam mu dość głosno bo wtedy nie słyszał, nie skupiał się na tym co dzieje się w drugim pokoju. Jego potrafiła obudzić spadająca na podłogę wdówka do włosów...
    Melodyjki nic nie dawały. Na spacerze jak płakał to włączałam aplikacje w telefonie z szumem i się uspokajal

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam szumisia po córce i już mam zjechaną śrubkę od wymiany baterii. Ale na moje dzieci szumy działają. Będę używać pewnie do okolo 8 miesiaca :)

  • Majowa92 Debiutantka
    Postów: 10 9

    Wysłany: 9 października 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamy szumisia i bardzo go lubimy, czasami nie wiem kogo bardziej uspokaja - mnie czy moje dziecko :D

    xrot90bvw7qkneii.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ