X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne szukam dobrego gina z usg w wwie
Odpowiedz

szukam dobrego gina z usg w wwie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • A1984 Autorytet
    Postów: 987 1765

    Wysłany: 22 października 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, za mojego gina płacę 400 zł za wizytę z USG :/ szukam kogoś tańszego, w wwie, do prowadzenia ciąży. Kogo możecie polecić? Mam abonament w lux medzie ale tam trudno się do kogoś umówić sensownego...

    f2wl20mmpih2dfg3.png
  • ewelina_d Autorytet
    Postów: 1043 2500

    Wysłany: 22 października 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.znanylekarz.pl/mariusz-sadowski2/ginekolog-polozna-poloznik/warszawa
    100 zł wizyta + 100 zł USG

    Ewelina
    hhojzmj.png
  • Hachette Koleżanka
    Postów: 31 40

    Wysłany: 22 października 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo polecam Dr Marcina Wronę, pracuje w Idealist Spa&Ginekologia.
    Dobry lekarz, fajny facet i świetny sprzęt do USG . :)

    0d1yvfxmcr72tspl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryna Kozicka, City Clinic lub Babka Medica!! Pracuje w szpitalu św. Zofii. Wizyta w City z usg ok. 200 zł.

  • ewelina_d Autorytet
    Postów: 1043 2500

    Wysłany: 24 października 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1704 wrote:
    Iryna Kozicka, City Clinic lub Babka Medica!! Pracuje w szpitalu św. Zofii. Wizyta w City z usg ok. 200 zł.
    Trafiłam na dr Irynę na Żelaznej na izbie przyjęć. Złota kobieta!!! I wyjątkowo delikatnie bada (jak na kobietę-ginekologa;)).

    Ewelina
    hhojzmj.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 26 października 2014, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.znanylekarz.pl/lukasz-lewczuk/ginekolog/warszawa

    Polecam z czystym sumieniem Łukasz Lewczuk, jest po prostu lekarzem z powołania, wystarczy poczytać opinię pod którymi i ja się podpisuje :-)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja chodziłam to było 150zl z usg ma sprzęt 3D rownież pozatym super fachowiec polecam http://www.znanylekarz.pl/piotr-czempinski/polozna-poloznik/warszawa

  • ewelina_d Autorytet
    Postów: 1043 2500

    Wysłany: 31 października 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nix wrote:
    ale teraz jakoś? Bo mi 3 miesiące temu mówiła że już nie pracuje na Zelaznej
    no ze 2 tygodnie temu... może nie pracuje w przychodni, albo na oddziale, albo to inna Iryna... bo nazwisko pamiętam piąte przez dziesiąte, ale na 100% to była Iryna.

    Ewelina
    hhojzmj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ