X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Szukając nadziei
Odpowiedz

Szukając nadziei

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 1 marca 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozwoliłam sobie na zadanie tego pytania wlasnie tutaj no bo gdzie szukac odpowiedzi jak nie u szczesliwych przyszłych mam:)

    Jak długo starałyscie się o swoje malenstwo, które jest jeszcze w brzuszku badź juz się narodziło??

    Szukam nadziei bo to juz moj 5cs po poronieniu zatrzymanym:(

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • koral Autorytet
    Postów: 1003 441

    Wysłany: 1 marca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2014, 10:18

    czekaja, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza ciąża starania 24 miesiące poronienie zatrzymane w 12 tyg ciąży kolejna ciąża 5 cykl starań się udało teraz widzisz po suwaczku na jakim etapie jestem trzymam kciuki uda się !

    czekaja, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • saszka Autorytet
    Postów: 288 313

    Wysłany: 1 marca 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza ciąża - udało się w trzecim cyklu starań :)

    czekaja lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-71283.png
    https://www.maluchy.pl/li-71282.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 1 marca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodajac nadziei 1sza ok ciaza po 2 stratach,srednio co pol roku udawalo sie zajsc po eliminacji potencjalnych przyczyn jak tarczyca.nadcisnienie.niski progesteron.bakterie w posiewie.teraz 28tydz.pozdrawiam

    czekaja lubi tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 1 marca 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana zapraszam tutaj: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/
    o pierwszą ciąże walczyłam 2 lata- i niestety straciłam.
    w 2 ciążę zaszłam zaraz po zaprzestaniu krwawienia po poronieniu ale niestety była pozamaciczna. nie mogłam mieć zabiegu więc miałam podaną chemię- i zakaz starań na pół roku
    po tym zaszłam w 1 cyklu ale z pomocom tabletek na owu i obecie dziewczyby mają 3 mce.
    moja walka trwała 3 lata ale warto było. życzę powodzenia :*

    czekaja lubi tę wiadomość

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 1 marca 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszą ciążę zaszłam bez starań, po kilku miesiącach współżycia bez zabezpieczenia. Skończyła się poronieniem. Po łyżeczkowaniu przez 3 miesiące z nakazu lekarza stosowałam antykoncepcję. Po jej odstawieniu zaszłam po 4 cyklach. Powodzenia, kochana. Wiem jak dłuży się każdy kolejny miesiąc oczekiwania <3
    Każda z Nas otrzyma swój skarb <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2014, 14:07

    czekaja lubi tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciąże zaszłam w 2 cyklu :)
    I powiem ci że też nie wierzyłam że jeszcze kiedyś spotka mnie jakiś cud związany z dzieckiem. Ale jak widać to tylko pozory, bo ja na ogół nie miałam książkowego śluzu płodnego, miałam cały czas śluz kremowy, i mimo wszystko udało się <3
    Także prędzej czy później i ty zawitasz tu z pozytywnym testem :)

    czekaja lubi tę wiadomość

  • loveyou88 Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 1 marca 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaszłam w 4 cyklu intensywnych starań, wcześniej rok ale bez spiny...ale zaszłam jak zrezygnowałam ze wszystkiego, straciłam nadzieję...myślałam, że mam cykl bezowulacyjny, śluzu płodnego nie było, seks kiedy była ochota, a nie kiedy ten dzień...no i nie zwracałam uwagi, później miałam wypadek chciali mi zrobić RTG nie chciałam bo mówiłam, że może ciąża ale wynik negatywny więc pstryknęli, później okazało się że ciąża..nie wiem jakim cudem.
    Wiem, że to może nie ważne, ale codziennie odmawiałam i dalej odmawiam różaniec właśnie w intencji dzidzi no i cud...

    czekaja, nutka lubią tę wiadomość

    uwo9lhb8zmyz8z02.png
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 2 marca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczynki za odpowiedź..
    ciagle sie klebi w glowie mysl czemu sie nie udaje co jest nie tak??

    To chyba jakis test cierpliwosci.

    milego dnia:)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 3 marca 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza ciąża w 4cs - poronienie wczesne w 6tc
    druga ciąża w 12cs(od początku, czyli 8 miesięcy po poronieniu)- kopie mnie synuś w brzuszku!;)

    Miriam, czekaja lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 3 marca 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loveyou88 wrote:
    ja zaszłam w 4 cyklu intensywnych starań, wcześniej rok ale bez spiny...ale zaszłam jak zrezygnowałam ze wszystkiego, straciłam nadzieję...myślałam, że mam cykl bezowulacyjny, śluzu płodnego nie było, seks kiedy była ochota, a nie kiedy ten dzień...no i nie zwracałam uwagi, później miałam wypadek chciali mi zrobić RTG nie chciałam bo mówiłam, że może ciąża ale wynik negatywny więc pstryknęli, później okazało się że ciąża..nie wiem jakim cudem.
    Wiem, że to może nie ważne, ale codziennie odmawiałam i dalej odmawiam różaniec właśnie w intencji dzidzi no i cud...

    To bardzo ważne! Pozdrawiam;)

    FeliceGatto, czekaja lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 3 marca 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam na cud nie liczyłam, wzięłam się ostro za badania laboratoryjne swoje i męża, konsultacje z ginem, zmiany żywieniowe i w ogóle.
    W pierwszej ciąży był cyk już w pierwszym cyklu, a teraz chyba za bardzo byłam pewna, że sytuacja się powtórzy...no, ale trzeba było poćwiczyć cierpliwość ;)

    czekaja lubi tę wiadomość

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwsza ciaze zaszlam bez staran jednak w 10tc okazalo sie puste jajo lub ciaza obumarla na bardzo wczesnym etapie, mialam zabieg 05.08.13 a 21.11.13 test wyszedl znow pozytywny i obecnie koncze 19tc :-)
    Powodzenia! 5cs to nie jest dlugo :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2014, 23:27

    czekaja lubi tę wiadomość

  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekaja, może to mało pocieszające, ale starasz się dopiero, a nie aż, 5 cykli. W przypadku zdrowej i biologicznie przygotowanej pary, zapłodnienie powinno udać się w ciągu 12 miesięcy. I to jest norma :) Dopiero po tym czasie można intensywnie szukać przyczyn niepowodzenia, ale nadal bez paranoi, że coś z Wami mocno nie tak :)
    U nas 8 cs po 12 latach tabletek i zastrzyków antykoncepcyjnych. I co ważne, a często skutkuje, był to cykl zupełnie dopuszczony ;)

    czekaja lubi tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • aphrodita Autorytet
    Postów: 1429 481

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 ciąża - 2 cs - ciąża obumarła w 7 tyg (10 tyg zabieg)
    2 ciąża - 1 cs - obecnie jestem w 34 tygodniu

    czekaja lubi tę wiadomość

    ex2b9vvjbetd957t.png
    dqprj48a0cp1gvgd.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ